09131130224

پارچه لی

پارچه لی

پارچه لی

موارد مصرف

  • پارچه شلوار مرداته و زنانه
  • مناسب برای مانتو
  • مناسب برای لباس کار ،صنایعی که نیاز به پارچه صد در صد پنیه دارند،مثل نفت ،جوشکاری ،برق
  • مناسب برای پیراهن
  • مناسب برای عروسک سازی
  • زیبا باری لباس کودک

 

پارچه جین با الیاف متفاوتی تولید می شود که نمونه کشی آن این روزها برای تولید اکثر لباس ها بکار گرفته می شود، شاید عوامل زیادی از جمله قیمت در تولید و فروش نمونه های کشی تاثیرگذار باشند.
پارچه های جین جز لاینفک و جدا ناپذیر از دنیای مد و فشن هستند، پارچه هایی که هر روز بر تنوع و طرح های آن افزوده می شود و حتی افراد مسن نیز به پوشیدن انواع لباس ها با پارچه های جین علاقه مند شده اند.

لی
در گذشته بیشتر از این پارچه ها که همه از الیاف طبیعی تولید می شدند

برای شلوارهای مردانه و بعدها شلوارهای زنانه بکار می رفتند، اما بافت نمونه های قدیمی که هنوز نیز بسیار پرطرفدار است قدری سنگین بود و علت آن کاربرد الیاف طبیعی مانند پشم و کتان در تولید آنها بود.
اما امروزه انواع پارچه های جین با رنگ های متفاوت و طرح های مختلف و زیبا تولید می شوند، نمونه هایی مانند جین های کاغذی و کشی.
با آمدن این مدل پارچه های جین که بسیار سبک وزن و بادوام هستند کاربرد

پارچه های جین تنها منوط به شلوار یا کت های ضخیم قدیمی نیست بلکه انواع لباس های زنانه و مردانه و حتی بچه گانه را با این پارچه ها تولید می کنند.
از نمونه های کشی پارچه ها برای تولید شلوارها و شلوارک های زنانه، بلوزها و تی شرت ها، دامن، تونیک و سارافون می توان استفاده کرد.

پارچه نیل مانتویی
تولیدی های لباس بیشترین مصرف کننده و خریدار انواع پارچه ها

جین هستند و از آنجایی که در کشور پارچه های جین از طریق واردات تامین می شود، این تولیدی ها سعی می کنند از واردکنندگان یا تامین کنندگانی خرید داشته باشند که بهترین

قیمت را به آنها پیشنهاد دهند و بتوانند در طول تمام سال و در مواقع نیاز بهترین پارچه ها را برای آنها تامین کنند.

آیا می دانید که امروزه با توجه به کمبود منابع اصلی فروش پارچه جین در کشور، کدام یک از مراکز فروش در زمینه عرضه بهترین پارچه جین معتبر می باشند؟
اگر نامی از سلیقه و شیک پوش بودن را شنیده باشید، حتما می دانید که لباس هایی که با پارچه جین تولید شده اند، چقدر شیک بوده و شاید بتوان گفت که هیچ زمان هم از مد خارج نمی گردند.
بله امروزه پارچه جین که با نام پارچه لی نیز در بازار شهرت داشته، اگر چه که نمایندگی های فروش و تأمین کننده ی معدودی در بازار دارد، اما همچنان در دوخت انواع لباس و پیراهن های مردانه و حتی به تازگی لباس های نوزادان نیز، از جمله پارچه های مصرفی بوده است.
لباس های جین اعم از شلوار، پیراهن و ژاکت، امروزه در میان نوجوانان و میانسالان، استفاده های فراوانی داشته اند که خب به سبب شیک بودن و دوام بالا، امروزه خواهان بسیاری را در بازارهای خرید و فروش پوشاک دارا می باشند.
اما آیا می دانید که پارچه جین هم انواع گوناگونی داشته است؟ در ادامه شما با انواع پارچه های جین موجود در بازار آشنا خواهید شد.

لی کشی

انواع پارچه جین

اگر شما هم خود را یک جین پوش یا شیک پوش می دانید، حتما نام جین ژاپنی را شنیده اید. پارچه های جین ژاپنی، کیفیت و بافت بسیار خوبی دارند که گفتنی است بسیاری از لباس های جین گران قیمت، از این نوع پارچه تولید می گردند.
جین ژاپنی، با روش های خاصی تولید می گردد که عموما گیاهی می باشد و حتی بسیاری از برندهای معتبر تولید لباس در دنیا، از این جین استفاده می نمایند.
نوع دیگری از پارچه های جین، با نام جین لبه دوخته شده در بازار معروف بوده اند که عمدتا در تولید شلوارهای لی به کار می رند. این پارچه ها لبه های دوخته شده دارند که با نخ قرمز رنگ مشخص می باشد.

لی پنبه پنبه

جین های لبه دوخت شده از کیفیت خوبی برخوردار بوده و به جین های Selvage نیز معروف می باشند.
جین خام، نوعی دیگر از پارچه جین عرضه شده به بازار است که شسته نشده و دارای رنگ تیره می باشد. این پارچه ها، پس از دوخت به همان جینی که اکثر خریداران لباس های جین می شناسند در می آیند.
و جین ارگانیک، دسته ای دیگر از انواع پارچه جین تولید شده بوده که از پنبه ارگانیک تهیه گردیده است.
پس اگر شما هم خواهان مد روز و شیک بودن هستید، حتما پیشنهاد می گردد که انواع بهترین برند از لباس های جیناما همانطور که متوجه شدید، امروزه فروشگاه های معدودی در زمینه عرضه پارچه جین در کشور ما وجود داشته اند که سبب آن را می توان بود تأمین کننده های معتبر در این زمینه دانست.
اما شما می توانید با در ارتباط بودن با مشاورین نمایندگی های فروش معتبر انواع پارچه ایرانی، در خرید انواع بهترین پارچه جین، اقدامی را صورت داده باشید. را خریداری کنید.

آیا مراکز پخش عمده معتبر انواع پارچه لی در ایران را می شناسید؟ آیا امکان خرید اینترنتی انواع پارچه جین یا لی از برندهای معتبر وجود داشته است؟
پارچه جین که با نام پارچه لی نیز در بازار شهرت داشته، امروزه توسط تمامی مراکز فروش پارچه عرضه نمی گردد و خب شاید دلیل عمده ای این امر، نبود تأمین کننده های معتبر در کشور بوده است.
شایان ذکر است که پارچه لی، در انواع مدل ها و برندهای گوناگونی عرضه شده که جز پارچه های شیک و مورد پسند سلایق گوناگون خصوصا در میان جوانان می باشد.
از پارچه جین، در تولید انواع پیراهن های مردانه و زنانه شیک، شلوار لی، ژاکت، مانتو و … بهره برداری های مناسبی نموده اند. از جمله معتبرترین برندهای پارچه جین موجود در بازار، می توان به جین ژاپن اشاره کرد.

 

 

۱ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش