09131130224

کارخانه تولید پارچه لباس کار اصفهان

کارخانه تولید پارچه لباس کار اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • بهترین کارخانه تولید پارچه لباس کار
 • چرا پارچه کجراه بهترین پارچه لباس کاری است؟
 • قیمت پارچه لباس کاری اصفهان
 • مرکز فروش پارچه لباس کار به قیمت کارخانه

کارخانه تولید پارچه لباس کار اصفهان انواع پارچه های مناسب را باکیفیت فوق العاده به بازار ارائه می‌ دهد. جهت خرید مستقیم با قیمت درب کارخانه از طریق این مرکز پخش اقدام کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

بهترین کارخانه تولید پارچه لباس کار

به دلیل توسعه مشاغل، لازم است تا برای هر گروه شغلی از لباس های مخصوص استفاده شود. لباس های کار را متناسب شرایط کاری و پرستیژ کارمندان انتخاب می‌ کنند.

کارخانجات زیادی در زمینه تولید پارچه های لباس کار فعالیت می نمایند، در شهر اصفهان که به عنوان قطب صنعت نساجی محسوب می شود کارخانجات زیادی در حوزه تولید پارچه های لباس کار وجود دارند.

در حال حاضر در کارخانه تولید پارچه لباس کار اصفهان به طور دائم خطوط تولید این پارچه ها فعال بوده و در حال تولید این پارچه ها باکیفیت مناسب هستند.

از آنجا که صنایع زیادی در حال گسترش هستند، نیاز به پارچه های مناسب برای پوشش همه این مشاغل احساس می ‌شود؛ به همین صورت کارخانجات تولید کننده روز به روز در حال ایجاد تغییرات مناسب در روند تولید پارچه های لباس کار می باشند.

معمولاً بهترین کارخانجات تولید کننده پارچه لباس کار سعی می ‌کنند از بهترین مواد اولیه، دستگاه ها و تکنولوژی های به روز و مهندسین و متخصصین کاملا ماهر و حرفه ای در روند تولیدات خود استفاده نمایند.

اغلب پارچه لباس کار اصفهان را از الیاف پنبه الیاف، فلامنت و همچنین الیاف پلی استر تولید می کنند و بسته به مصارف پارچه ها میزان استفاده از این الیاف تغییرات چشمگیری دارد.

کارخانه تولید پارچه لباس کار

چرا پارچه کجراه بهترین پارچه لباس کاری است؟

در حال حاضر تنوع بسیار بالایی از پارچه مناسب برای دوخت لباس کار در بازار وجود دارد که با توجه به شرایط خاص می توان از پارچه های مناسب استفاده نمود؛ اما پارچه کجراه جزء بهترین پارچه های لباس کار محسوب می شو.د

پارچه کجراه چیست و چه مشخصاتی دارد؟

پارچه کجراه با داشتن بافت میله‌ای و کجراه یکی از پارچه های مقاوم و مستحکم است و به دلیل نوع بافت خاصی که دارد از زیر دست قوی تری برخوردار می باشد، که نقش بسیار پر رنگ در صنعت تولید لباس کار دارد.

 پارچه کجراه در تولید لباس کار مناسب اغلب صنعت  ها استفاده می شود؛ زیرا این  پارچه دارای مشخصات و ویژگی‌های خاصی است. 

پارچه های کجراه را در گرماژهای ۲۴۰ گرم تا گرماژ۲۸۰ گرم تولید می کنند و معمولا به شکل طاقه های کتابی شکل و با عرض ۱۵۰ سانتی متر به بازار ارائه می دهند. 

 در اینجا به چند ویژگی و مشخصه پارچه های کجراه اشاره می کنیم از جمله:

 • دارای ثبات رنگی بالا
 • تراکم بافت مناسب
 • تل نشدن سطح پارچه
 • داشتن ثبات سایشی بالا
 • استحکام و استقامت مناسب
 • داشتن مقاومت در برابر مواد شیمیایی
 • مقاوم در برابر الکتریسیته ثابت

معمولاً پارچه های کجراه را از الیاف پنبه و پلی استر با درصدهای مختلف تولید می کنند، وجود این الیاف پنبه سبب می ‌شود تا در برابر پرتوهای ناشی از جوشکاری و شرایط سخت دمایی به آسانی بتواند از این پارچه ها استفاده نمود.

همچنین انعطاف پذیر بودن این پارچه آن را در برابر کارهای پر تحرک نیز مناسب می کند.

پس با داشتن این ویژگی ها و مشخصات، پارچه کجراه لباس کاری می ‌تواند جز بهترین پارچه های مناسب لباس کاری محسوب شود که در حال حاضر در بازار وجود دارد.

قیمت پارچه لباس کاری اصفهان

پارچه لباس کار مختص فصول خاصی نیست و در تمام ایام سال لازم است تا این پارچه خرید و فروش گردد؛ به همین جهت به دست آوردن قیمت مناسب این محصولات برای افرادی که قصد خرید عمده دارند اهمیت زیادی پیدا می ‌کند.

قیمت پارچه کجراه لباس کار برای اغلب افرادی که کارگاه های تولید لباس کار دارند مهم است؛ زیرا این پارچه ها کفیت بالایی دارند و خرید آنها با قیمت ارزان از لحاظ اقتصادی برای تولید کنندگان به صرفه می باشد.

در اینجا به برخی از عوامل مهم و موثر بر قیمت گذاری پارچه لباس کاری اصفهان می پردازیم:

 • تراکم بافت و گرماژ پارچه های لباس کار
 • نوع الیاف بکار برده شده در روند تولید پارچه ها
 • داشتن ویژگی هایی مانند ضد uv بودن و ضد حرارت
 • وجود تنوع در رنگ بندی
 • انتخاب برخی از رنگ های خاص

تمامی مواردی که در این بخش ذکر شده جز عوامل فنی است که در قیمت گذاری پارچه ها تأثیرگذار هستند و موارد دیگری مانند انتخاب مراکز عرضه و فروش و حجم سفارش برای خرید نیز بر قیمت این محصولات تاثیر می گذارد.

با توجه به تنوع بالای پارچه ها، مناسب برای لباس کار در بازار هر چه کیفیت و وزن پارچه بالاتر باشد در نتیجه لیست قیمتی که برای آن ارائه می گردد بیشتر است؛ پس قبل از اینکه دست به انتخاب و خرید نهایی بزنید از چندین مرکز معتبر استعلام قیمت کنید.

با انتخاب مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه امکان تهیه پارچه ها با قیمت درب کارخانجات نیز به وجود می آید پس باید در این زمینه کاملا هوشیارانه عمل کرد.

مرکز فروش پارچه لباس کار به قیمت کارخانه

معمولاً پس از بررسی کیفیت پارچه های لباس کار اغلب افراد به دنبال یافتن قیمت های ارزان برای این پارچه ها هستند.

مناسب ترین قیمت را کارخانجات تولید کننده ارائه می‌ دهند؛ زیرا به شکل مستقیم و دست اول پارچه ‌ها قیمت‌ گذاری می ‌گردد.

این مرکز فروش به عنوان یک واسطه عمل کرده و بین کارخانجات تولید کننده و مصرف کننده نهایی اقدام به عرضه انواع منسوجات مناسب برای لباس کار می کند.

پس با انتخاب این مرکز می توانید پارچه ها را به قیمت کارخانه تهیه کنید و همچنین امکان ارسال از درب کارخانجات نقش تاثیرگذاری در کاهش هزینه ‌های حمل و نقل و جابجایی این محصولات دارد.

 این مجموعه با داشتن ارتباطات خوب و مناسب با کارخانجات تولید کننده پارچه در اصفهان سعی می ‌کند از برترین تولیدکنندگان پارچه های مختلف را تهیه کند. همچنین با امکان فروش آنلاین برای همه خریداران در اقصی نقاط کشور مسیرهای خرید را آسان تر کرده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش