09131130224

پارچه کجراه

پارچه کجراه

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • پارچه ترگال کجراه و انواع مختلف آن
 • برند های معروف پارچه ترگال کجراه
 • عوامل موثر بر قیمت پارچه کجراه
 • بهترین مرکز فروش پارچه کجراه لباس کار بدون واسطه

پارچه کجراه جزء بهترین منسوجاتی است که برای تولید انواع البسه کار، مورد استفاده قرار می گیرد. در این مجموعه با خیال راحت بهترین پارچه کجراه را با قیمت ارزان خریداری کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه کجراه چیست؟ بین پارچه ترگال و کجراه چه فرقی وجود دارد؟

اصلی ترین تفاوت میان پارچه ترگال ساده با کجراه در وزن پارچه است.

وزن پارچه یا گرماژ پارچه مربوط به تراکم بافت و ضخامت پارچه می شود.

بین پارچه ترگال ساده با کجراه (با جنس پلی استر و ویسکوز)، بین ۴٠ تا ۵٠ گرم اختلاف وزن وجود می باشد.

تمام مشخصات پارچه ترگال ساده با کجراه یکسان بوده، تنها تفاوت این دو این است که پارچه ترگال، بافت ساده و مربعی؛ ولی کجراه همان طور که از نامش مشخصه، بافتی کجراه با تراکم ٢٨٠ تا ٢٩٠ گرم دارد. از این رو پارچه ترگال کجراه ضخیم تر و از زیر دست قوی تری برخوردار هست.

پارچه ترگال کجراه و انواع مختلف آن

پارچه کجراه

پارچه های کجراه جزء پارچه های محبوب در مراکز عرضه و فروش است؛ زیرا با داشتن ویژگی های خاص از این پارچه استقبال بسیار زیادی می شود.

به دلیل استفاده از الیاف پنبه و پلی استر در روند تولید این پارچه ها و بهبود بخشیدن ویژگی های مناسب این الیاف، پارچه های با کیفیت بالا در حال حاضر به بازار ارائه می گردد.

با توجه به نوع بافتی که پارچه ترگال کجراه از آن برخوردار است، این پارچه زیر دست بسیار قوی 

دارد و مناسب برای شرایط سخت می ‌باشد.

با بررسی پارچه ترگال در می یابیم که این پارچه را بر اساس شیوه بافت، نوع رنگرزی و همچنین میزان استفاده از الیاف مختلف در آن به چندین دسته و گروه طبقه بندی می کنند.

در این بخش قصد داریم پارچه ترگال کجراه را از لحاظ میزان الیاف به کار رفته شده در آن، مورد بررسی قرار دهیم به این صورت که:

 • پارچه کجراه فلامنت

به پارچه هایی که درصد بالایی از الیاف به کار رفته شده در تار و پود از فیلامنت باشد، گفته می ‌شود. تراکم بافت مناسب این پارچه سبب شده تا در حالت استاندارد از مقاومت خوبی برخوردار بوده و همچنین به دلیل داشتن قیمت مناسب تر، موارد استفاده و کاربرد این پارچه بسیار زیاد است.

 • پارچه کجراه پلی استر پنبه

برای تولید این پارچه از الیاف فیلامنت، پنبه و پلی استر به میزان مشخص و برابر استفاده می کنند و جزء پارچه های مرغوب موجود در بازار است که با رعایت تراکم بافت به راحتی می توان از آن در تولید انواع لباس کار نیز استفاده نمود.

 • پارچه کجراه ۷۰ به ۳۰

برای تولید این نوع پارچه معمولاً دو الگو قرار دارد که می ‌توان از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰ درصد الیاف پلی استر استفاده کرد و یا کاملاً برعکس ۷۰ درصد الیاف پلی استر و ۳۰ درصد الیاف پنبه باشد که هر کدام از این پارچه ها برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

 • پارچه کجراه ۱۰۰درصد پنبه

در روند تولید این پارچه ۱۰۰درصد الیاف تار را از پنبه استفاده می‌ کنند، تا مقاومت این پارچه در برابر حرارت و گرما بسیار بالا شود؛ به همین جهت جزء انتخاب های اولیه در محیط های گرم است.

برند های معروف پارچه ترگال کجراه

پارچه کجراه
ترگال کجراه فدک۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ پارچه

با استقبال بسیار خوبی که از پارچه های ترگال در بازار شده است، در حال حاضر کارخانه جز بسیار زیادی اقدام به راه اندازی خطوط تولید این پارچه کرده ‌اند.

به دلیل وجود بازار رقابتی پر قدرت در بین پارچه های ترگال کجراه، اکثر کارخانجات تولید کننده ترجیح می دهند تا از بهترین مواد اولیه و دستگاه های کاملاً پیشرفته استفاده نمایند.

در این بخش برخی از مهم ترین برندهای معروف پارچه ترگال کجراه که در بازارهای عرضه و فروش از محبوبیت زیادی برخوردار هستند را معرفی می ‌کنیم:

 • پارچه کجراه فدک

پارچه فدک، نامی است که تقریبا تمامی تولیدی های پوشاک و لباس کار و فعالان حوزه پارچه ترگال با آن آشنا هستند. برند فدک، منسوجات زیادی تولید می نماید از جمله: پرشیا و تنسل

اما شاید آوازه اصلی آن به خاطر پارچه های ترگال و کجراه باشد.

کالیته ترگال و کجراه فدک از هم جداگانه تهیه می شود. در یک کالیته مجزا، کدبندی رنگ های پارچه ترگال و در کالیته دیگری نیز کدبندی پارچه کجراه این کارخانه را می توانید مشاهده کنید.

 • پارچه کجراه مهنام

مشخصات پارچه کجراه مهنام چیست؟

از بارزترین مشخصات و خصوصیات پارچه ترگال کجراه مهنام رنگ ثابت و بافت عالی دارد.

اگر پارچه های ترگال حیدر به گوش شما آشنا باشد، بهتر است بدانید که بافت های پارچه

ترگال کجراه این شرکت نساجی در رنگرزی حیدر انجام می شود.

 پارچه ترگال مهنام با وزن ( گرماژ ) ٢۴٠ گرم و پارچه کجراه مهنام با تراکم بافت وزن ٢٩٠ گرم بسیار مناسب، لباس فرم مدارس و لباس های کار و بیمارستانی می باشد.

 • پارچه کجراه زرین پود

گرماژ بالا

کیفیت رنگ

ثبات رنگ از ویژگی های این پارچه است.

کارخانه زرین پود با پیشرفته ترین دستگاه های نساجی و کادری مجرب، تولید کننده انواع پارچه کجراه درجه یک می باشد. برخی از مشخصات این نوع برند، معرف کیفیت بالای کجراه زرین هست.

 • پارچه کجراه تک

کالیته ترگال و کجراه تک بیش از ٨٠ رنگ پر استفاده را شامل می شود که شما به راحتی می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

شرکت نساجی تک با ارائه پارچه های ترگال و کجراه با طرح خال دار، توانست سبک جدیدی

از این پارچه را به بازار عرضه کند که بسیار در لباس های فرم مدارس به خصوص مهدکودک ها، خرج کار مانتو و پیراهن، سرویس آشپزخانه و سیسمونی نوزاد مصرف دارد.

 • پارچه کجراه گلد بافت

صنایع نساجی گلد بافت ، نامی است که تقریبا تمامی تولیدی های پوشاک و فعالان حوزه پارچه ترگال با آن آشنا هستند. برند گلد بافت ، منسوجات زیادی تولید می نماید؛ اما شاید آوازه اصلی آن به خاطر پارچه های ترگال و کجراه باشد.

تکمیل این پارچه توسط رنگ حیدر هست.

کالیته ترگال و کجراه گلد بافت از هم جداگانه تهیه می شود. در یک کالیته مجزا، کدبندی رنگ های پارچه ترگال و در کالیته دیگری نیز کدبندی پارچه کجراه این کارخانه را می توانید ببینید.

این برند منسوجات زیادی تولید می کند؛ اما شاید آوازه اصلی آن به خاطر پارچه های ترگال و کجراه باشد.

عوامل موثر بر قیمت پارچه کجراه

با بررسی پارچه کجراه در می یابید که این پارچه در تنوع بسیار بالایی تولید می ‌شود به همین جهت ممکن است که در بازارهای عرضه و فروش، با تنوع بالای قیمت ها روبرو گردید.

برای به دست آوردن قیمت پارچه کجراه باید، ابتدا نوع کارایی و نیاز خود به پارچه های کجراه را مشخص کنید.

پس از انتخاب پارچه کجراه مناسب، باید به دنبال برخی از عواملی باشید که بر قیمت این پارچه تاثیر دارد.

با بررسی دقیق این پارچه ها، در می یابیم که برخی از عوامل ممکن است در کارخانجات بر قیمت پارچه تاثیر بگذارند و یا در پروسه توزیع این تغییرات قیمتی به وجود می آید.

در اینجا سعی می‌ کنیم به برخی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت پارچه کجراه در کارخانجات و مراحل تولید اشاره نمایم:

 • کیفیت الیاف مورد استفاده در کارخانجات برای تولید این پارچه ها
 • کیفیت رنگ مورد استفاده و شیوه رنگرزی 
 • تراکم بافت پارچه ‌های ترگال
 • عرض پارچه ترگال به صورت دقیق
 • معروفیت برند و کارخانه تولید کننده پارچه
 • دستگاه ها و تکنولوژی های به کار برده شده در روند تولید

تمام مواردی که در اینجا ذکر شد اهمیت بسیار زیادی دارند و در واقع نشان دهنده مشخصات و ویژگی های پارچه ها هستند.

اما عوامل بسیار زیاد دیگری هم بر قیمت این محصول در بازارهای فروش تاثیر می گذارد که با بررسی هر کدام از این عوامل می توانید انتخاب های بهتری را انجام دهید.

مهمترین عواملی که از لحاظ اقتصادی بر قیمت تاثیر می گذارد، انتخاب مراکز عرضه و فروش است که هرچقدر واسطه ها در این نوع خریدها کمتر حضور پیدا کنند، در نتیجه قیمت های بهتری را به دست می آورید.

بهترین مرکز فروش پارچه کجراه لباس کار بدون واسطه

در سال ‌های گذشته در صورت نیاز به پارچه کجراه لباس کار و هر گونه پارچه دیگری لازم بود تا به بازارهای فروش به صورت حضوری مراجعه کرد.

با مراجعه به بازارهای اصلی در شهرهای بزرگ، با انبوهی از مراکز عرضه مواجه می شدند که انتخاب بهترین و معتبرترین مجموعه برای خرید کاری سخت و دشوار بود.

در حال حاضر به دلیل اهداف خاصی که کارخانجات مد نظر قرار داده اند، در شهرهای مختلف برای ارائه محصولات خود مراکز پخش معتبر را در نظر می‌ گیرند .

با حضور چنین مراکزی خریدار با خیال راحت می ‌توانند، پارچه مورد نظر خود را در بین تنوع بالا با قیمت مناسب بخرد.

این مجموعه به عنوان بهترین مرکز فروش پارچه کجراه لباس کار معرفی می گردد؛ زیرا بدون واسطه و به شکل مستقیم از کارخانجات تولید کننده، این پارچه ها را ارائه می دهد.

فروش پارچه لباس کار در تنوع بالایی از رنگ بندی و انواع مختلف آن با قیمت های کاملا اقتصادی صورت می گیرد.

زیرا از اهداف مهم این مجموعه بالاتر بردن حجم فروش و دریافت کمترین سود ممکن است که تا حدود زیادی نیز در رسیدن به اهداف خود موفق عمل می ‌کند.

در صورت ثبت سفارش پارچه ترگال در حجم های عمده، پارچه ها را از درب کارخانجات تولید کننده برای خریدار به شکل مستقیم ارسال می نماید.

چرا که با این شیوه، هزینه ‌های بسیار زیادی از حمل و نقل پارچه ها کاسته می‌ شود و این موضوع در هزینه نهایی خریدار تاثیر زیادی می گذارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش