09131130224

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس + لیست قیمت روز

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس + لیست قیمت روز

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس از پارچه های پرطرفداری است که به دلیل ویژگی های خاص برای دوخت انواع لباس فرم کاربرد دارد. جهت دریافت بهترین لیست قیمت روز این پارچه با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید.

پارچه پرشیا مکانیک چیست؟ آیا با مزایای پارچه پرشیا مکانیک آشنایی دارید؟

پارچه پرشیا مکانیک جزء پارچه‌ های تخت بافت بازار بوده که از الیاف فلامنت و پلی استر ویسکوز برای تولید آن استفاده می ‌کنند. این پارچه زیر دست لطیف و لختی دارد، به همین سبب مناسب‌ ترین منسوجات برای دوخت لباس فرم به خصوص برای مدارس است.

در ادامه اطلاعات بیشتری را درمورد پارچه پرشیا مکانیک فوتوس و نحوه مشخص شدن قیمت این پارچه ارائه می دهیم.

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس را چقدر می شناسید؟

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس از پارچه های باکیفیت و اقتصادی است که برای دوخت انواع لباس فرم مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه در گروه منسوجاتی بوده که هیچگاه درگیر مد نبوده و به دلیل سادگی همیشه می توان از آن استفاده کرد.

پارچه پرشیا مکانیک را با استفاده از الیاف پلی استر و فلامنت تولید می کنند، به دلیل وجود منافذی که در الیاف پلی استر و فلامنت با کمک گرفتن از ویژگی نانو به وجود می ‌آید، این الیاف امکان تبادل هوا را فراهم می آورند. به همین سبب از این پارچه به راحتی می ‌توان برای تولید و دوخت انواع البسه استفاده نمود.

معمولاً الیاف مورد استفاده برای تولید پارچه پرشیا را قبل از اقدام به بافت مورد رنگرزی قرار می دهند. پارچه پرشیا که با نخ های رنگ شده بافته می شود، برخلاف سایر پارچه ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار است.

به دلیل اینکه پس از بافت پارچه، دیگر نیاز نبوده که آن را به واحدهای رنگرزی انتقال دهند و پارچه پس از پایان بافت تکمیل می ‌شود. به همین سبب پارچه پرشیا به نسبت سایر پارچه های دیگر از هزینه‌ های مناسب ‌تری برخوردار می‌ گردد.

پارچه ها در کارخانجات نساجی با گرماژ حدود ۲۴۰ گرم تولید می شوند و با عرض ۱۵۰ سانتی متر طاقه پیچی می گردد که برای دوخت انواع البسه این عرض مناسب است. همچنین این پارچه سبب می شود تا بدون بدن نمایی برای دوخت لباس های مختلف با خیال راحت از این پارچه ها استفاده نمود.

مزایای خرید پارچه پرشیا

پارچه پرشیا جزء پارچه های بسیار مرغوب و با کیفیت است که به عنوان ماده اولیه در تولیدی های لباس فرم محسوب می شود. اغلب مراکز تولیدی به دنبال تهیه پارچه‌هایی بوده که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه ارائه گردد، تا پس از تولید لباس های مختلف بتوانند به خوبی به بازار ارائه دهند.

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس یکی از بهترین های حال حاضر بوده که خرید آن برای تولیدکنندگان عمده مزایای زیادی به دنبال دارد. به همین سبب استقبال از این پارچه به نسبت سایر پارچه های دیگر که برای لباس فرم مورد استفاده قرار می‌ گیرند، بیشتر است.

از مهم ترین مزایای خرید پرشیا مکانیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

ایمن بودن

این پارچه برخلاف الیاف مصنوعی که در آن استفاده شده، هیچ گونه حساسیتی برای پوست به وجود نمی آورد؛ زیرا فرآیندهای شیمیایی سنگینی در روند تولید آن دخالت ندارند.

قابلیت بازیافت

پارچه‌ های پرشیا با الیاف فلامنت و پلی استر و ویسکوز تولید می ‌شوند که همه این الیاف قابلیت بازیافت و بازگشت به چرخه تولید را دارند، پس از لحاظ اقتصادی در گروه پارچه های مقرون به صرفه قرار می گیرند.

مقاومت بالا در برابر کشش

پارچه های پرشیا درست مانند الیاف ویسکوز که در آن مورد استفاده قرار می ‌گیرد، از مقاومت بالایی برخوردار بوده و این پارچه در برابر کشش و ضربه مقاومت کرده و شکل و فرم آن تغییر پیدا نمی کند.

مقاومت در برابر شستشو

پارچه ها را می توان با خیال راحت مورد شستشو قرار داد؛ زیرا به هیچ عنوان الیاف و تار و پود آن تغییری پیدا نمی ‌کند.

قابلیت تنفس

پارچه پرشیا جزء پارچه هایی است که قابلیت تنفس دارد، به همین جهت به راحتی می توان در هر شرایطی از آن استفاده نمود.

قیمت عمده پارچه ویدیو مکانیک چگونه مشخص می شود؟

ا زآنجا که پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس جزء پارچه های پراستفاده در تولید لباس فرم مدارس است، قیمت این پارچه ها برای مراکز تولیدی در اولویت قرار می‌ گیرد. زیرا در هزینه های نهایی این مراکز و سود دریافتی از تولیدات آنها تأثیر می گذارد.

معمولاً قیمت عمده پارچه پرشیا مکانیک به نسبت خریدهای جزئی این پارچه در بازارهای عرضه و فروش مناسب تر است. در صورتی که یک مرکز فروش عمده واقعی را برای خریدهای خود در نظر بگیرید و تأثیر زیادی در به دست آوردن سود بیشتر برای شروع کسب و کار شما دارد.

معمولاً مراکز فروش رسمی می توانند قیمت پارچه ها را به صورت لحظه ای به مشتری ارائه دهند. بدین ترتیب مشتریان با خیال راحت از هر کجای کشور مرغوبترین جنس موجود در بازار را تهیه می کنند.

اما برخی از عوامل هم وجود دارد که بر قیمت پارچه پرشیا لنین مکانیک تأثیر گذار است که با بررسی و شناخت این عوامل در هنگام انتخاب این پارچه در بازار می ‌توانید تصمیمات درستی را بگیرید.

مهمترین عوامل مؤثر بر قیمت پارچه پرشیا مکانیک در خرید عمده عبارتند از:

  • گرماژ پارچه های پرشیا
  • نوع بافت پارچه
  • تراکم بافت پارچه
  • تنوع در رنگ بندی کالیته های پارچه پرشیا
  • انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه
  • نوسانات موجود در بازار ارز و مواد اولیه

بهترین مجموعه خرید پارچه مدارسی

برای دوخت لباس فرم مدارس پارچه های زیادی وجود دارند که برای هر پایه تحصیلی و مدارس دخترانه و پسرانه می توان متناسب با شرایط و مناطق آب و هوایی از پارچه های مختلف استفاده نمود.

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس جزء پارچه های مرغوب و درجه یک برای تولید انواع لباس فرم مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی قابلیت استفاده دارد. به همین جهت پیدا کردن بهترین مجموعه ها برای خرید پارچه مدارسی با قیمت مناسب برای تولید کنندگان اهمیت پیدا می کند.

از دلایل مهمی که می توان این مجموعه را به عنوان بهترین مرکز خرید پارچه مدارسی معرفی کرد. حذف کامل واسطه ‌ها و ارائه پارچه به شکل مستقیم از درب کارخانجات تولید کننده است. این شرایط سبب می‌ شود تا بهترین قیمت پارچه پرشیا لنین مکانیک را به دست مصرف کننده نهایی برساند.

برای ثبت سفارش و خرید هر گونه پارچه مکانیک برای راه اندازی تولیدی های دوخت لباس فرم مدارس با خیال راحت می توانید با بخش فروش این مجموعه ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را ثبت نمایید.

معایب پارچه پرشیا رنگی
پارچه پرشیا طوسی مناسب چه فصلی است
خرید پارچه پرشیا مشکی در شیراز
مدل مانتو با پارچه پرشیا اهواز
مشخصات پارچه پرشیا در تبریز
قیمت پارچه پرشیا در اصفهان
پارچه پرشیا گرم بالا کاماش چیست
پارچه مکانیک پرشیا کاماش پرشین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش