09131130224

پارچه ترگال رنگ مستقیم ارزان در بازار اصفهان

پارچه ترگال رنگ مستقیم ارزان در بازار اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 • پارچه ترگال رنگ مستقیم چه ویژگی هایی دارد؟
 • کاربردهای پارچه tergal رنگ مستقیم کدام است؟
 • نکات مهم در خرید پارچه ترگال برای مصارف مختلف
 • سفارش پارچه ترگال رنگ مستقیم ارزان

پارچه ترگال رنگ مستقیم ارزان در بازار اصفهان در تنوع بسیار بالایی ارائه می گردد، برای دسترسی به قیمت مناسب این نوع پارچه ها می توانید با مدیران فروش مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه ترگال رنگ مستقیم چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه ترگال را معمولاً از الیاف پلی استر ویسکوز و الیاف فیلامنت تولید می کنند، که الیاف پلی استر ویسکوز ترکیبی از الیاف بدست آمده از پلی استر و پنبه است و الیاف فیلامنت نیز از مواد پلیمری خاصی که حاصل ذوب ریسی هستند به دست می‌ آید.

با وجود چنین الیاف باکیفیت بالایی پارچه های ترگال تولید شده در کارخانجات نساجی موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی دارد. 

پارچه های ترگال در کارخانجات با تراکم بافت یا همان گرماژهای مختلف تولید می شود، که هر کدام از این گرماژها در جهت مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

البته تراکم و ضخامت پارچه های ترگال با توجه به حجم استفاده از الیاف پنبه و یا پلی استر نیز تغییرات زیادی دارد و هرچه استفاده از الیاف پنبه بیشتر باشد، این پارچه وزن بالاتری پیدا می‌ کند و برای مشاغلی که در محیط ‌های گرم پر حرارت هستند مناسب تر است.

معمولاً پارچه های ترگال را با شیوه های مختلفی مورد رنگرزی و آماده سازی قرار می دهند، که یکی از شیوه های آن تولید پارچه ترگال رنگ مستقیم است.

پارچه ترگال رنگ مستقیم را با کمک دو دستگاه جت و دستگاه ژیگر آماده سازی می کنند، که هرکدام از پارچه هایی که توسط این دو دستگاه مورد رنگرزی قرار می گیرند، از ویژگی خاصی برخوردار می گردند.

پارچه ترگال رنگ مستقیم از ویژگی‌ ها و مشخصات خاصی برخوردار است که برخی از آنها را در اینجا ذکر می کنیم:

 • این پارچه دارای گرماژ ۲۳۰ گرم است.
 • پارچه ترگال رنگ مستقیم بیشتر در رنگ های نباتی، استخوانی، کرم و آبی کم رنگ تولید می شود.
 • پارچه هایی که با دستگاه جت مورد رنگرزی قرار می‌ گیرند، در برابر نور آفتاب مقاومت خوبی دارند.
 • پارچه هایی که با دستگاه ژیگر مورد رنگرزی قرار می ‌گیرند در برابر اشعه آفتاب از ثبات رنگی خوبی برخوردار نیستند.
 • سطح این پارچه ها در حین استفاده و شست و شو گوله گوله نمی شود.
 • سطح پارچه ترگال به هیچ عنوان حالت براق ندارد.
 • رنگ در تمامی قسمت های پارچه به صورت کاملاً یکنواخت است.

کاربردهای پارچه tergal رنگ مستقیم کدام است؟

با بررسی پارچه های ترگال در می یابیم که این پارچه ها موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی دارند، که سبب محبوبیت زیاد این پارچه در بازارهای عرضه و فروش شده است.

اما با توجه به تنوع بالای پارچه ‌های ترگال برخی از مواقع این پارچه‌ ها در مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند، که به دلیل کاربرد بیشتر این پارچه در آن مصارف خاص، ممکن است در بازار با توجه به کاربردهای آنها نامگذاری شوند.

به عنوان مثال پارچه ترگال برای لباس کار بیشترین موارد استفاده را دارد، به همین جهت در بازارهای عرضه و فروش اغلب ‌ این پارچه را به نام پارچه لباس کاری می‌ شناسند.

همان طور که گفتیم پارچه ترگال رنگ مستقیم، ویژگی های منحصر به فردی دارد، که سبب شده تا از این پارچه در مصارف خاصی استفاده شود، که در اینجا به اختصار برخی از آنها را ذکر می کنیم:

 • در جهت تهیه و تولید لباس کارهایی که در محیط های بسته کارگران فعالیت می کنند.
 • برای تولید انواع شلوارهای کردی برای استراحت و یا استفاده کارگران ساختمانی مناسب است.
 • در جهت کلیه منسوجات مورد استفاده در بیمارستان ها و به خصوص لباس بیمار کاربرد دارد.
 • برای تهیه و تولید لباس فرم افراد شاغل در نانوایی و یا قنادی ها می توان به عنوان مناسب ترین گزینه باشد؛ زیرا این نوع ترگال وزن سبکی دارد و برای محیط های گرم نانوایی و قنادی بهتر است.
پارچه ترگال رنگ مستقیم ارزان
ترگال مهنام

نکات مهم در خرید پارچه ترگال برای مصارف مختلف

موارد استفاده پارچه ترگال بسیار زیاد است و در هنگام خرید باید با توجه به شرایط و بسیاری از نکات دیگر این پارچه ها را انتخاب کرد.

به عنوان مثال در هنگام خرید پارچه ترگال برای لباس بیمارستانی، باید به رنگ پارچه و کیفیت آن توجه کرد، که مناسب برای محیط بیمارستان باشد.

در صورتی که خریداران عمده پارچه ترگال برای مصارف مختلف، برخی از نکات را مد نظر قرار دهند به طور حتم می‌ توانند از خریدهای خود رضایت کافی را داشته و به سودهای خوبی هم دست پیدا کنند. 

نکات مهم در هنگام خرید پارچه ترگال عبارتند از:

 • ضخامت پارچه: پارچه های ترگال در چندین ضخامت مختلف تولید می شوند، که با توجه به نوع مصارف می توانید مناسب ترین آنها را انتخاب کنید.
 • رنگ پارچه: از مهم ترین نکاتی که باید مد نظر خریداران قرار بگیرد، انتخاب رنگ مناسب پارچه ترگال است، که با توجه به شرایط مصرف می توان از رنگ های تیره، رنگ های روشن و یا رنگ هایی با ثبات بالاتر استفاده کرد.
 • کیفیت پارچه: کیفیت پارچه را با توجه به نوع الیاف مورد استفاده، تراکم بافت و همچنین رنگرزی مشخص می‌ کنند. 
 • قیمت پارچه: از مهمترین عواملی که در هنگام خرید مد نظر قرار می‌ گیرد، قیمت عرضه این پارچه ‌ها است. توجه داشته باشید که هرچه رنگ پارچه تیره تر باشد در نتیجه قیمت افزایش پیدا می‌ کند.

سفارش پارچه ترگال رنگ مستقیم ارزان

اغلب مراکز تولیدی ترجیح می‌ دهند تا پارچه ترگال رنگ مستقیم را برای تولید منسوجات مختلف تهیه کنند؛ زیرا این پارچه از قیمت مناسب تری برخوردار است و نقش زیادی در کاهش هزینه‌ های نهایی آنها دارد.

امکان سفارش پارچه ترگال رنگ مستقیم ارزان توسط این مرکز به وجود آمده است که خریداران عمده به طور حتم از این مرکز استقبال خوبی می‌ کنند.

این مجموعه سعی می‌ کند، در تمامی طول سال پارچه های خود را با قیمت ارزان تری به دست مصرف کننده نهایی برساند؛ زیرا به عنوان یک پل ارتباطی بین کارخانجات تولید کننده و مصرف کنندگان عمل کرده و به شکل کامل واسطه ها را از معاملات حذف کرده است. 

راه اندازی سایت آنلاین و عرضه پارچه به اقصی نقاط کشور سبب شده تا همه مصرف‌کنندگان به آسانی بتوانند سفارش پارچه ترگال رنگ مستقیم ارزان را ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن سفارشات خود را تحویل بگیرند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش