09131130224

قیمت پارچه لی پنبه لباس کار | فروش عمده پارچه لباس کاری

قیمت پارچه لی پنبه لباس کار | فروش عمده پارچه لباس کاری

قیمت پارچه لی پنبه لباس کار به عوامل زیادی ارتباط پیدا می‌ کند که مراکز فروش عمده پارچه لباس کار یکی از مهمترین آنها است. این مجموعه به عنوان مرکز مستقیم ارائه دهنده پارچه لباس کار بهترین قیمت ها را برای کیفیت بالا عرضه می نماید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

انواع مختلفی از پارچه های لباس کار وجود دارد که به آسانی می توان از آنها در شرایط گوناگون استفاده نمود؛ زیرا از لحاظ ضخامت و رنگ بندی متنوع هستند.

قیمت پارچه لی پنبه لباس کار به عوامل زیادی ارتباط پیدا می ‌کند که با بررسی دقیق این عوامل می ‌توان با خیال راحت تر اقدام به خرید پارچه لباس کار عمده نمود.

در ادامه همراه ما باشید تا با بهترین پارچه لباس کاری و معتبرترین مرکز فروش عمده پارچه لباس کاری با قیمت مناسب آشنا شوید.

بهترین پارچه لباس کاری کدام است؟

در حال حاضر سازمان ها و شرکت های مختلف ترجیح می دهند تا برای کارگران و کارمندان خود به صورت یک دست لباس های کار را تهیه کنند.

بهترین پارچه لباس کاری باید متناسب با شرایط محیط کار انتخاب گردد، تا بتواند به درستی با حفظ پرستیژ کاری کارمندان و کارگران از آنها در شرایط و خطرات گوناگون محافظت نماید.

جنس پارچه های لباس کار از فاکتورهای مهمی است که می تواند در استاندارد بودن این پارچه ها تاثیر بگذارد.

در این بخش به بررسی چند نمونه از بهترین پارچه لباس کاری می پردازیم که هر مجموعه می تواند متناسب با شرایط خود پارچه مناسب را انتخاب کند.

پارچه لی پنبه ای

یکی از پارچه های مناسب برای لباس کار محسوب می ‌شود که بیشتر از این پارچه در صنایع سخت مانند صنعت و معدن، شرکت های برق و گاز استقبال می گردد.

 این پارچه به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد و مقاومت بالا در برابر انواع صدمات می ‌تواند در شرایط سخت از کارگران محافظت نماید.

پارچه لباس کار ترگال

پارچه لباس کار کتان در دو نوع ترگال ساده و ترگال کجراح طراحی و تولید شده که هر کدام از این پارچه ها می تواند، در شرایط خاص مورد استفاده قرار بگیرد و این پارچه از حدود ۲۴۰ گرم شروع و تا ۲۹۰ گرم است. از این پارچه ها بیشتر به عنوان روپوش های مناسب در صنایع غذایی آزمایشگاه ها و لباس های رسمی برای کارمندان اداری استفاده می شود.

پارچه لباس کار کتان

این پارچه ها متناسب با میزان استفاده از الیاف پنبه و کتان در چند دسته و گروه تولید شده که متناسب شرایط کاری می توان از پارچه های مختلف کتان استفاده نمود. هر چقدر که شرایط سخت تر و گرمای بیشتری داشته باشد، در نتیجه از پارچه های کتان با وزن بالاتر و میزان استفاده از الیاف پنبه بیشتر به کار می برند؛ به طور مثال بیشترین کاربرد پارچه های کتان گرماژ بالا برای مشاغل جوشکاری، تراش کاری و کارهای خشن ساختمانی هست.

پارچه لباس کار فلامنت جراح

این پارچه به دلیل داشتن بافت میله ای شکل به این نام شناخته شده و ضخامت آن به نسبت پارچه‌های تترون بیشتر است. از این پارچه به دلیل خنک بودن جهت تولید لباس کار کارگران ساختمانی و بسیاری از مشاغل دیگر استفاده می شود.

قیمت پارچه لی پنبه لباس کار

بیشترین موارد استفاده از پارچه لباس کار لی

پارچه لباس کار، در شرایط حال حاضر جامعه که افراد زیادی در محیط های سخت مشغول به فعالیت هستند در حجم های عمده خرید و فروش می گردد.

پارچه لباس کار عمده بیشتر توسط مراکز تولید کننده البسه کار مورد استفاده قرار می ‌گیرد که این مراکز لازم است تا برای کم کردن هزینه های خود و دریافت سود بیشتر پارچه ‌های مدنظر را به صورت عمده خریداری نمایند.

اما این مراکز تولیدی برای مشاغل گوناگونی لباس کار تولید کرده، تا همه حرفه ها بتوانند با استفاده از لباس کار مناسب محیط ایمن برای خود ایجاد کنند.

به طور کلی صنایع خاصی وجود دارند که از پارچه های لی پنبه ای جهت تولید لباس کار باید استفاده نمایند.

در این بخش به معرفی بیشترین موارد استفاده از پارچه لباس کار عمده لی می پردازیم:

 • کارخانجات و صنایع تراشکاری
 • صنایع جوشکاری و افراد فعال در این حرفه
 • صنایع نفت و پالایشگاه ها
 • صنایع برق و همچنین گاز

به دلیل اینکه در پارچه لی حجم زیادی از الیاف پنبه مورد استفاده قرار گرفته، به راحتی از آن می‌ توان در شرایطی که آب و هوای گرم محیطی و کاری وجود دارد استفاده نمود.

عوامل موثر بر قیمت پارچه لی پنبه لباس کاری

قیمت پارچه لی پنبه لباس کاری، برای مراکزی که به حجم عمده از این پارچه ها نیاز دارند، اهمیت بیشتری پیدا می ‌کند؛ زیرا کمترین میزان تفاوت قیمت تاثیر زیادی در هزینه های نهایی می گذارد.

یافتن بهترین مراکز فروش پارچه لی پنبه لباس‌کار تاثیر زیادی در به دست آوردن قیمت های مناسب و مقرون به صرفه ضمن دسترسی به کیفیت خوب این پارچه ها می گذارد.

عوامل زیادی می توانند بر قیمت پارچه لی پنبه لباس کاری تأثیر داشته باشند که در اینجا به برخی از مهمترین آنها می پردازیم:

 • گرماژ و ضخامت پارچه های لی
 • نوع رنگ به کار برده شده در پروسه رنگرزی
 • برند و کارخانجات تولید کننده
 • ساده یا سنگ شور شدن پارچه در کارخانه
 • حجم سفارش برای خرید پارچه
 • انتخاب مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه
 • ارسال پارچه های خریداری شده با روش های مختلف

فروش عمده پارچه لباس کاری با قیمت مناسب

قیمت پارچه لی پنبه لباس کاری که به عنوان پر استقبال ترین پارچه محسوب می ‌شود، برای مراکز تولیدی اهمیت زیادی دارد.

در این مرکز فروش می توانید با خیال راحت انواع مختلف پارچه های لباس کاری، مخصوصا پارچه لی پنبه ای را به دست آورید.

از آنجایی که این مجموعه با کارخانجات برندهای مطرح در ارتباط است، می تواند بهترین کیفیت رنگ و الیاف را تهیه کرده و به دست مصرف کننده نهایی بدون حضور واسطه برساند.

در واقع این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی قوی میان مصرف کننده نهایی و تولیدکنندگان برند و مطرح عمل نموده و از هر گونه افزایش قیمت بی دلیل جلوگیری می کند.

در صورتی که نیاز به پارچه لباس کار با قیمت مناسب و کیفیت بالا دارید، با بخش فروش مجموعه در ارتباط بوده تا تجربه ی خرید شگفت انگیز را به دست آورید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش