09131130224

قیمت مناسب پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

قیمت مناسب پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

پارچه تترون جشن تکلیف مدارس با عرض های ۱۱۰، ۱۵۰ سانتی متر، ۲ و ۳ متر با رنگ سفید و به شکل ساده و گلدار، امکان خرید با قیمت مناسب از طریق این مجموعه را دارد.

حتما می دانید که برای دختر خانم هایی که به سن تکلیف می رسند؛ در مدارسشان، جشنی تحت عنوان جشن تکلیف می گیرند. مدیران مدارس یا خانواده ها هم به دنبال تهیه مقنعه و چادری مناسب برای دختر خانم های خود هستند. به همین سبب با کارگاه های تولیدی چادر نماز، قرارداد بسته و تعداد زیادی چادر نمازی برای جشن تکلیف مدارس را می خواهند.

در این میان کارگاه های تولید کننده چادر جشن تکلیف، با توجه به اینکه بایستی کیفیت خوبی از این چادرها را ارائه بدهند، به دنبال خرید بهترین پارچه چادر نمازی موجود در بازار هستند.

آیا می دانید که چرا پارچه تترون، یکی از بهترین پارچه های چادر نمازی موجود است؟ چگونه امکان آن وجود داشته تا بهترین پارچه تترون چادری برای جشن تکلیف مدارس را سفارش خید عمده و ارزان داد؟ آیا امکان خرید اینترنتی تترون چادری وجود دارد؟

همه چیز درباره تترون چادری مناسب جشن تکلیف

مگر می شود کسی در حوزه تولید انواع چادر، مقنعه، پیراهن و به طور کلی لباس و پوشاک فعالیت کند، اما نام پارچه تترون را نشنیده باشد؟

به جرئت می توان ادعا کرد که یکی از پرفروش ترین و پرتقاضاترین پارچه های تولیدی در صنعت نساجی امروزی، پارچه تترون است. این پارچه در کارخانجات گوناگونی تولید می گردد و می تواند کیفیت های متفاوتی را هم دارا باشد. کیفیت مواد اولیه، درصد مجرب بودن کادر خط تولید و تجهیزات کارخانجات، همگی در کیفیت پارچه های تترون نقش فزاینده ای دارند.

اگر چه پارچه تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر، به تترون پیراهنی معروف بوده و مصارف فوق العاده ای در این حوزه دارد، اما نمی توان از مصارف عمده تترون در تولید انواع چادرهای نماز چشم پوشی کرد.

پارچه تترون عرض ۳ متر سفید رنگ، در تولید انواع چادرهای نمازی خصوصا چادر نماز برای جشن تکلیف مدارس، استفاده مناسبی داشته است. از جمله مهم ترین دلایل انتخاب پارچه تترون برای چادر جشن تکلیف، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • تترون، نرمی زیر دست و لطافت بی نظیری دارد.
 • به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد.
 • اگر در گرماژ مناسب انتخاب گردد، بدن نما نیست.
 • تراکم بافت استانداردی داشته و در تمامی پارچه، یکدستی رنگ مشهور است.
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

پارچه تترون عرض سه متر گلدار، از بیشترین استفاده جهت دوخت انواع چادر جشن تکلیف مدارس برخوردار بوده و در تنوع طرح ها عرضه می گردد.

در حال حاضر از جمله برندهای برتر تولید کننده پارچه چادر نمازی تترون، می توان به این برندها اشاره داشت:

 • پارچه تترون ستاره سهیل
 • پارچه تترون کاماش
 • پارچه تترون کاشان
 • پارچه تترون سیب
 • پارچه تترون بروجرد
 • پارچه تترون گلدن لایف
 • پارچه تترون گلچهر

در این میان پارچه تترون بروجرد با عرض ۱۱۰ و طرح گلدار، با قیمت مناسب تری هم به عرضه می رسد.

قیمت پارچه تترون جشن تکلیف گلدار

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

شما به عنوان تولید کننده انواع چادر مناسب جشن تکلیف مدارس، علاوه بر اینکه مسئله کیفیت برایتان حیاتی است، از قیمت غافل نمی شوید. به همین سبب همواره به دنبال مراکز فروشی هستید که دو اصل کیفیت و قیمت را متناسب با هم ارائه می نمایند.

قیمت پارچه تترون جشن تکلیف گلدار، می تواند به فاکتورهای گوناگونی وابسته باشد. از مهم ترین این فاکتورها می توانیم موارد ذیل را معرفی کنیم:

حضور واسطه های بازار

متأسفانه در بازار پارچه، وقتی پارچه ای پرتقاضا می شود، سیل زیادی از واسطه ها به سمت آن پارچه روانه می گردند. این واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان حضور داشته و با کشاندن درصدی قیمت برروی قیمت واقعی، منجر به افزایش قیمت می شوند.

عرض و گرماژ پارچه

عرض و گرماژ پارچه تترون چادری از اصلی ترین موارد تعیین کننده قیمت این پارچه به شمار می آیند. تترون چادری عرض ۱۱۰ و ۱۵۰ سانتی متری، به مراتب قیمت مناسب تری نسبت به تترون عرض ۲ و ۳ متر دارند. هر چه گرماژ پارچه بیشتر، قیمت آن هم بالاتر است.

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس
بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

کیفیت پارچه تترون

پارچه های تترون تولید شده در کارخانجات گوناگون، ممکن است کیفیت متفاوتی را هم داشته باشند. اما هر چه پارچه تترون به مشخصات نوع مرغوب آن نزدیک و نزدیک تر باشد، قطعا قیمت بیشتری از آن پارچه خواهد شد.

حجم یا تناژ پارچه

اگر خریداران پارچه تترون چادری بتوانند میزان تناژ بالایی از این پارچه را خریداری کنند، قطعا تولیداتی با قیمت تمام شده مقرون به صرفه تری خواهند داشت. مضاف بر اینکه دیگر نگران کم آوردن عرض پارچه هنگام برش نیستند.

راهنمای خرید بهترین پارچه تترون چادری عرض سه متر

برخی از خریداران تازه وارد هنگام مراجعه به بازارهای فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس دچار سردرگمی می گردند. چرا که هر کدام از مراکز فروش موجود در بازار، به نوعی واسطه بوده و کمتر پیش می آید که دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه دهند.

در اینجاست که دریافت راهنمای خرید پارچه تترون چادری توسط یک مشاوره فروش باتجربه، می تواند کمک شایانی به شما کند. شما می توانید با در ارتباط بودن با مشاورین این مجموعه، ضمن آگاهی کامل از لیست قیمت پارچه تترون جشن تکلیف عرض ۳ متر سفید گلدار و نحوه سفارش آسان و ارزان، خرید اینترنتی را هم تجربه نمایید.

مرکز فروش آنلاین پارچه چادری تترون از برترین برندها

در دنیایی که تجارت اینترنتی حرف اول را می زند، خرید اینترنتی می تواند هوشمندانه ترین و اقتصادی ترین شیوه خرید به شمار آمده باشد. این موضوع پیرامون خرید پارچه تترون چادری هم صدق می کند. اگر شما بتوانید مراکز فروش آنلاین پارچه تترون با خصوصیات ذیل را شناسایی کنید، قطعا خریدی مطمئن و اقتصادی خواهید داشت:

 • داشتن ارتباط مستقیم با بزرگترین کارخانجات تولیدی پارچه تترون چادری
 • حذف تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان
 • ارائه لیست قیمت دست اول کارخانه
 • امکان دریافت مشاوره رایگان برای خرید آگاهانه از سوی مشتریان
 • فراهم آوردن امکان خرید اینترنتی پارچه برای مشتریان در نقاط دور دست

شما می توانید بهترین پارچه تترون جشن تکلیف مدارس را همین حالا در کمترین زمان ممکن سفارش خرید بی واسطه دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش