09131130224

قیمت خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی رنگی

قیمت خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی رنگی

خرید انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی رنگی را با چه رنج قیمتی می توانید از نمایندگی ها و مراکز فروش این پارچه انجام دهید؟
در مورد انواع پارچه های بیمارستانی، این مسئله مشهود و قابل لمس می باشد که قیمت این پارچه ها بسیار ارزان تر و مناسب تر از پارچه های دیگر می یاشد.
در مورد انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی رنگی نیز کاهش و مناسب بودن قیمت قابل مشاهده تر و لمس تر می باشد و در بین انواع پارچه های بیمارستانی، پارچه یکبار مصرف بیمارستانی رنگی پایین ترین و کمترین قیمت را خواهد داشت.
انواع پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی را با رنگ های مورد اشاره در خطوط ذیل در مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد کاربرد و استفاده قرار می دهند:

  1. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی سبز رنگ
  2. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی آبی رنگ
  3. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی سفید رنگ
  4. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی صورتی رنگ
  5. قیمت انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

رنج قیمت انواع پارچه بیمارستانی رنگی و سفید چگونه است؟

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

شما قابلیت خرید انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی شماره یک و شماره دو و شماره چهار و در کل انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی رنگی را با قیمت بالاتر و بیشتر از پارچه یکبار مصرف بیمارستانی دارای رنگ های زیر دارید:

  • رنگ طوسی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
  • رنگ مشکی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
  • رنگ نقره ای پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
  • رنگ خودرنگ پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
  • رنگ سفید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

البته علاوه بر پارامتر رنگ که بر روی قیمت انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی موثر می باشد، شاخصه های گرماژ و عرض نیز بر روی قیمت این پارچه ها اثر خواهد گذاشت.
پارچه یکبار مصرف بیمارستانی رنگی و سفید و سایر رنگ ها را برای دوخت لباس و لوازم مصرفی بیمارسان ها از مراکز، مورد خریداری و تهیه قرار می دهند.

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
برای دوخت ملحفه و روتختی از یک نوع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می گردد و برای دوخت لباس و البسه از گرماژ و عرض دیگر این پارچه ها و برای دوخت ساک و کیف دستی هم همین طور.
می بینید که دامنه کاربرد پارچه یکبار مصرف بیمارستانی را هم رنگ این پارچه ها مشخص می کند، هم گرماژ و هم عرضش.

کارشناس فروش