09131130224

قیمت انواع پارچه لباس کار کجراه

قیمت انواع پارچه لباس کار کجراه

قیمت انواع پارچه لباس کار کجراه ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

پارچه لباس کار یکی از دغدغه های هر مشتری

در هنگام خرید است. اینکه جنس لباس کار با شرایط محیطی کار

و البته شرایط آب و هوایی محل فعالیت سازگاری دارد ، در ادامه مطلب شما رو با انواع جنس پارچه و نحوه انتخاب آن را بیشتر آشنا می کنیم .

همان طور که می دانید تنوع در پارچه لباس کار با توجه به پیشرفت صنعت نساجی در تولید پارچه با جنس های متنوع  و تخصصی ، بسیار است. اما ممکن است همین تنوع ما را در انتخاب لباس کار مناسب دچار اختلال کند.

پارچه لباس کار فلامنت کجراه

پارچه لباس کار فلامنت کجراه به دلیل راه بافت آن که بصورت کج می باشد در بازار بنام لباسکار کجراه مرسوم است. تفاوت پارچه کجراه با دو پارچه تترون و ترگال در بیشتر بودن ضخمامت پارچه که سبب افزایش مقاومت پارچه و البته کاهش خنک بودن لباس کار می شود. وزن پارچه کجراه در حدود ۲۸۰ گرم می باشد. بیش از ۹۰ درصد تولیدات لباسکار در ایران با پارچه فلامنت کجراه می باشد. این پارچه با کیفیت های متفاوت در وزن و مقدار پلی استر در بازار قابل تهیه می باشد.

پارچه لباس کار ترگال

پارچه لباس کار ترگال همانند پارچه تترون می باشد با این تفاوت که از ضخامت بیشتری برخوردار می باشد. علاوه بر خنکی لباس ، از مقاوت پارچه نسبا خوبی برخوردار است. مورد مصرف پارچه ترگال بیشتر در روپوش های پزشکی و آزمایشگاهی ، روپوش های کارگاهی ، لباس آشپزی و لباس فرم مدارس است. وزن این پارچه ترگال در حدود ۲۴۰ گرم می باشد.در تولید این الیاف پارچه از ویسکوز و پلی استر استفاده شده است. در صورتی که بخواهیم پیراهن مردانه با پارچه ضخیم تری از تترون تولید کنیم ، این از جنس از پارچه مناسب است.

پارچه لباس کار کتان

پارچه لباس کار کتان که خود به ۳ دسته ، کتان ۳۰ ، کتان ۷۰  و کتان ۱۰۰ درصد تقسیم می شود. با توجه به درصد پنبه ، وزن تقریبی پارچه کتان بین ۳۳۰ الی ۴۸۰ گرم متغییر است. اما بطور کلی پارچه کتان از ضخامت و وزن به مراتب بالاتری برخوردار است که هر مقدار به درصد کتان پارچه اضافه شود ، سبب افزایش در ضخامت و وزن پارچه هستیم. بدلیل مقاوم بودن الیاف پارچه کتان در برابر حرارت ،

خرید پارچه لباس کار

استفاده از این جنس پارچه بیشتر در لباس کار های جوشکاری ، فرز کاری و کارهای خشن توصیه می شود.

جهت مشاهده لیست قیمت انواع پارچه های لباس کار و به ویژه

منسوجات کجراه، می توانید از این سامانه دیدن نمایید و هر گونه سوال و تقاضایی را با مشاوران مجرب این فروشگاه در میان بگذارید.
لیست قیمت انواع پارچه های کجراه لباس کاری با توجه به درجه کیفیت و تنوع رنگ و البته میزان کیفیت رنگ رزی پارچه بستگی دارد و برخی از مشتریان علاوه بر اینکه به دنبال تهیه و سفارش انواع پارچه های کجراه لباس کای با نرخ ارزان هستند، کیفیت و مرغوبیت پارچه نیز برایشان اهمیت دارد.
در لیست قیمت و اسامی انواع منسوجات ترگال و کجراه، نمونه های برند و درجه یک ایرانی پارچه هایی را مشاهده خواهید کرد که سالهاست در دوخت و تهیه عمده انواع لباس کاری بسیار پر مصرف و کاربردی هستند.
دراین واحد فروش، با مشاهده لیست قیمت انواع پارچه می توانید از روی عکس کالیته های آنها تمامی سفارشات خود را انتخاب کنید و به راحتی در هر کجای کشور تحویل بگیرید.

پارچه لباس کار تهران
پارچه لباس کار اصفهان
قیمت پارچه لباس کار
خرید پارچه لباس کار
کارخانه تولید پارچه لباس کار
قیمت پارچه کجراه دیجی کالا
پارچه ترگال کجراه
قیمت پارچه ترگال لباس کارارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش