09131130224

قیمت انواع پارچه بیمارستانی

قیمت انواع پارچه بیمارستانی

چه پارامتر و شاخصه هایی تاثیر گذار بر روی قیمت انواع پارچه های بیمارستانی می باشد و از بین این پارامترها، کدام شاخصه بالاترین تاثیر را دارد؟
همان طور که مشاهده می کنید و دیده اید قیمت پارچه بیمارستانی مورد عرضه در نمایندگی ها، متفاوت می باشد و مشاهده می شود که انواع پارچه بیمارستانی موجود آن ها با قیمت های مختلفی به فروش می رسد.
از ارکان مهم که بر روی قیمت انواع پارچه بیمارستانی موثر می باشد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • رنگ
 • کیفیت
 • الیاف به کار رفته در تولید انواع پارچه بیمارستانی
 • نوع بافت
 • وزن و گرماژ

که مهم ترین شاخصه تاثیر گذار بر روی قیمت انواع پارچه های بیمارستانی، موارد ۳ و ۴ یعنی نوع بافت و الیاف به کار رفته می باشد.
در کلیه بیمارستان ها و مراکز درمانی، چه نوع خصوصی و چه نوع دولتی از انواع پارچه بیمارستانی مرغوب و باکیفیت برای دوخت ملحفه و روبالشتی، روتختی و پرده، لباس کارکنان و البسه مصرفی بیماران استفاده می شود.
این تولیدی ها هستند که باید با توجه به نیاز خود، انواع پارچه بیمارستانی مصرفی را انتخاب و خریداری کنند.
یکی از ارکان مهم انتخاب تولیدی ها و خیاطان که در خرید انواع پارچه بیمارستانی تاثیر گذار می باشد، قیمت این پارچه ها می باشد.
برای دوخت لباس بیماران اگز بودجه خوبی در نظر گرفته شود از انواع پارچه تترون بیمارستانی استفاده می گردد و اگر این بودجه اندک و محدود باشد از انواع پارچه فلامنت بیمارستانی و همان طور هم که می دانید قیمت انواع پارچه تترون بیمارستانی بالاتر از قیمت پارچه بیمارستانی فلامنت می باشد.
برای دوخت لباس کارکنان و پرستاران نیز قاعده کلی بالا حکم فرماست و اگر قیمت تاثیر چندانی نداشته باشد، پارچه کجراه بیمارستانی انتخاب می شود که در صورت لحاظ قیمت از پارچه ترگال بیمارستانی استفاده می گردد.

رنج قیمت انواع پارچه بیمارستانی

قیمت انواع پارچه های بیمارستانی از شماره ۱ تا شماره ۶ تغییر می کند و افزایش می یابد:

 1. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
 2. پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
 3. پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
 4. پارچه تترون بیمارستانی
 5. پارچه ترگال بیمارستانی
 6. پارچه کجراه بیمارستانی

انواع پارچه بیمارستانی

در واقع بالاترین قیمت پارچه های بیمارستانی را پارچه کجراه بیمارستانی به خود اختصاص داده است و کمترین قیمت این پارچه های مصرفی را انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی.

منبع: پارچه پارادا

کارشناس فروش