09131130224

فروش پارچه اسپان باند اصفهان با قیمت عمده و ارزان

فروش پارچه اسپان باند اصفهان با قیمت عمده و ارزان

فروش پارچه اسپان باند اصفهان در بازار با کیفیت های مختلف و قیمت های متنوع انجام می شود. این مجموعه اقدام به فروش پارچه اسپان باند اصفهان با قیمت عمده و ارزان در بالاترین سطح کیفیت نموده است. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

هر آنچه از اسپان باندها نمی دانید

پارچه اسپان باند چیست؟

بیشترین مواد اولیه در روند تولید پارچه های اسپان باند کدامند؟

پارچه های اسپان باند دارای چه ویژگی هایی هستند؟

زمانی که قصد خرید پارچه های اسپان باند به صورت عمده را دارید و قرار است در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت کنید، ممکن است که این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر در ذهن شما نقش ببندد.

 بهتر است تا قبل از شروع بکار اطلاعات خود را در مورد پارچه های اسپان باند و یکبار مصرف کامل کنید تا بدون دغدغه در بازار بتوانید این پارچه ها را تهیه نمایید.

در این مطلب سعی می کنیم تا به برخی از سوالات مهمی که ممکن است برای خریداران به وجود بیاید پاسخ دهیم.

در ابتدا لازم است تا بگوییم پارچه های اسپان باند از جنس پلیمر های مختلف می باشد که در روند تولید آنها هیچ گونه بافتی صورت نمی پذیرد و تماماً از الیاف فیلامنت که با کمک دستگاه های مخصوص با روش های مختلف در کارخانجات تولیدی به یکدیگر اتصال پیدا می کنند.

در بازار پارچه های اسپان باند به نام های دیگری مانند پارچه یکبار مصرف، پارچه های نبافته، پارچه لایه سوزنی، پارچه های بی بافت نیز مشهور می باشند.

معمولاً در روند تولید پارچه های اسپان از هیچ گونه الیاف تار و پود به شکل سنتی استفاده نمی ‌شود، بلکه ساختار این پارچه ها به گونه ای است که الیاف با در هم تنیده شدن در یکدیگر به وسیله مکانیکی، شیمیایی و یا کمک گرفتن از حلال های مختلف تولید می گردد.

معمولاً این پارچه‌ ها را بسته به کاربردی که دارند و همچنین نحوه تولید و تشکیل وب و پیوند بندی طبقه بندی می کنند.

می ‌دانیم که روند تولید و نحوه تشکیل پارچه های اسپان باند ممکن است بر خواص آن مانند: نرمی، نازک بودن،جاذب و دافع بودن آن در برابر آب و بسیاری از ویژگی های دیگر تغییر پیدا کند.

در حال حاضر با توجه به پیشرفت های تکنولوژی و وجود دستگاه‌ های پیشرفته و به روز که مطابق با استانداردهای بین المللی حرکت می کنند امکان تولید پارچه های اسپان باند در بالاترین سطح کیفیتی با توجه به مواد اولیه مرغوب وجود دارد.

در کارخانجات از پلیمرهایی با دمای ویسکوزیته ذوب بالا استفاده می کنند، اما در  حال حاضر با به روز شدن دستگاه ها امکان استفاده از پلیمرهای با دمای ذوب پایین نیز وجود دارد و پارچه های تولیدی در همان سطح کیفیتی بالا می باشند.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان
خرید پارچه اسپان باند آناهیتا

مصارف پارچه اسپان باند در صنعت پزشکی و بهداشتی

پارچه های اسپان باند در صنعت پزشکی و بهداشتی به گونه ‌ای مورد استفاده قرار می گیرند که تقریباً حذف و یا جایگزین کردن این پارچه ها امکان پذیر نیست.

 در حال حاضر به دلیل وجود ویروس منحوس کرونا استفاده از پارچه های اسپان باند در بخش‌ های مختلف بیمارستان ها افزایش پیدا کرده است.

زیرا یک بار مصرف بودن پارچه های اسپان باند سبب شده تا از انتقال بسیاری از بیماری ها به افراد مختلف جلوگیری گردد و دیگر نیاز به شستشوی منسوجات بیمارستانی نمی ‌باشد.

مصارف پارچه اسپان باند در بخش ‌های مختلف مراکز درمانی و بیمارستان‌ ها به چشم می‌ خورد که در اینجا برخی از مهم ترین موارد استفاده و کاربرد این پارچه ها را با هم بررسی می‌ کنیم از جمله:

 • برای تولید لباس بیمار در بخش های مختلف مانند بستری های سرپایی، ارتوپدی، ام ار آی و همچنین بیمارانی که کمتر از ۴۸ ساعت بستری می باشند.
 • برای تولید انواع گان و شان جراحی مورد استفاده در اتاق عمل جز بهترین گزینه‌ ها است زیرا با تراکم بافت بالا از نفوذ هر گونه مایعات به بدن پزشک جلوگیری می کند.
 • برای تولید روکش کفش و کلاه جراح که مناسب در بخش های icu و بستری های ویژه است به کار برده می شود.
 • برای تولید انواع لوازم بهداشتی مورد نیاز بانوان و همچنین پوشک برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.
 •  این پارچه ها در تولید دستمال های مرطوب کاربردهای گسترده ای دارد.
 • به عنوان روتختی روبالشی و زیرانداز در بخش‌ های مختلف بیمارستان ها از این پارچه استفاده می گردد.
 • به عنوان محافظ و کاور برای تجهیزات مختلف پزشکی به کار می رود. 

خوب است بدانید که پارچه های یکبار مصرف مخصوص بیمارستان ها به دو صورت واترپروف و ضد آب می باشند. که از هر کدام در بخش ‌های مختلفی استفاده می کنند.

نکته مهمی که در تولید این پارچه ها مد نظر قرار می گیرد آنتی باکتریال بودن این پارچه می باشد زیرا در محیط‌ های بیمارستانی انواع مختلف ویروس و آلودگی وجود دارد که آنتی باکتریال بودن این پارچه ها از انتقال این ویروس ها به داخل بدن بیماران و پزشکان جلوگیری می‌ کند.

سایر مصارف پارچه های یکبار مصرف اسپان باند

مصارف پارچه های یک بار مصرف به قدری زیاد است که تقریباً هر روز در محیط اطراف خود شاهد استفاده از این پارچه می باشیم.

به غیر از مصارف پزشکی که استفاده های گسترده از این پارچه می ‌شود به راحتی این پارچه را در صنایع مختلف می ‌توان دید.

از پارچه های یکبار مصرف در صنایع مختلف استفاده می کنند زیرا به دلیل ویژگی‌ های خاصی که این پارچه دارد استفاده از آن می ‌تواند جزء بهترین گزینه ‌ها محسوب شود.

در اینجا به اختصار به برخی از مصارف پارچه های یکبار مصرف اسپان باند اشاره می کنیم از جمله:

 • در صنعت کشاورزی برای محافظت زمین ها از یخ زدگی در آبیاری های شبانه در تولید گلخانه ها و همچنین در پرورش قارچ کاربرد دارد.
 • در صنعت راه و ساختمان سازی برای حفظ و تثبیت خاک جاده، در تولید انواع قالب های مختلف و همچنین به عنوان کاور در ساختمان های نیمه ساز مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در صنعت تولید فیلتراسیون از این پارچه ها برای تولید فیلتر دستگاه های صنعتی بزرگ و دستگاه های خانگی مانند تصفیه آب، دستگاه شیر دوش و بسیاری از این موارد به کار می رود.
 • در صنعت تولید کاور برای کاور کت و شلوار های مردانه،لباس های مجلسی، همچنین کاور برخی از لوازم الکترونیکی بیشترین مورد استفاده را دارد.
 • در صنعت بسته بندی در بخش های مختلف مواد غذایی مانند: قند، شکر، برنج و همچنین بسته بندی میوه ها و در بخش های مختلف برای بسته بندی کتاب و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • برای ساخت انواع ساک های دستی و همچنین کاور ها از این پارچه ها استفاده می کنند. ساک های دستی به عنوان یک بنر تبلیغاتی متحرک برای مجموعه های مختلف کاربرد دارد.
 • در صنعت اتومبیل سازی برای عایق بندی قسمت های مختلف اتومبیل ها و همچنین در تزئینات داخلی و در بخش های رنگرزی از پارچه های اسپان باند استفاده می گردد.
 • در صنعت گردشگری نیز از این پارچه برای تولید انواع ملحفه و متکا و همچنین در بخش های مختلف هتل ها به عنوان دستمال های مرطوب، کفش های یکبار مصرف و بسیاری از موارد دیگر به کار می رود.

خوب است بدانید که از پارچه های اسپان باند برای تولید تی بگ چای تا در صنایع نظامی می توان استفاده کرد. فقط در هنگام تهیه این پارچه ها باید با بررسی ویژگی های آنها به شکل دقیق این پارچه انتخاب گردد.

چرا پارچه اسپان باند اصفهان؟

اصفهان را قطب نساجی کشور می ‌دانند، به همین جهت اغلب کارخانجات نساجی بزرگ و معتبر در این شهر وجود دارد. 

کارخانه جات متعددی برای تولید پارچه های اسپان باند نیز در اصفهان حضور دارند که با استفاده از این تجهیزات روز دنیا اقدام به تولید پارچه‌ های اسپان باند می کنند. 

ممکن است برای خریداران سوال به وجود بیاید که چرا پارچه اسپان باند اصفهان؟

در پاسخ به این افراد باید گفت که تمامی کارخانجات فعال اصفهان در این زمینه تلاش می کنند تا به بهترین وجه ممکن محصولات خود را تولید و به بازار عرضه کند.

این کارخانجات با استفاده از شرایط خاصی امکان تولید پارچه های با کیفیت را برای خود فراهم کرده اند از جمله:

 • استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز مطابق با استانداردهای جهانی
 • استفاده از مهندسین متخصص و مجرب
 • به کار گرفتن نیروهای کار ماهر
 • بررسی دوره ای دستگاه های تولید پارچه های اسپان باند برای جلوگیری از مشکلات مختلف
فروش پارچه اسپان باند اصفهان

عوامل موثر بر قیمت پارچه اسپان باند

به طور حتم برای افرادی که قصد خرید عمده پارچه اسپان باند رادارند قیمت یکی از فاکتورهای مهم می‌ باشد.

در هنگام خرید پارچه اسپان باند ممکن است این سوال برای خریداران به وجود بیاید که چه عواملی موثر بر قیمت پارچه اسپان باند هستند؟

برای یافتن پاسخ این سوال باید به این دسته از افراد گفت که عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر قیمت فروش پارچه اسپان باند اصفهان  و دیگر پارچه های یکبار مصرف تاثیر گذار باشد.

برخی از این عوامل به شکل مستقیم بر ویژگی‌ های پارچه تاثیر دارند و برخی دیگر به نحوه خرید و فروش آن ارتباط پیدا می کند.

در اینجا به برخی از عوامل تاثیرگذار بر روی پارچه های اسپان باند به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم اشاره می کنیم از جمله:

 • تعداد لایه های پارچه: معمولاً پارچه های اسپان باند را به صورت چند لایه تولید می کنند تا مناسب برای مصارف خاصی باشد.
 • گرماژ و ضخامت:  پارچه های اسپان باند در تنوع بالایی از لحاظ تراکم بافت و ضخامت تولید می‌ شود که هر چه ضخامت بالاتر باشد الیاف بیشتری در روند تولید مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
 • ابعاد پارچه اسپان باند: ابعاد پارچه از لحاظ عرض و طول طاقه ها اهمیت زیادی دارد این پارچه در تنوع بالای عرض تولید می گردد.
 • رنگ و طرح پارچه: امکان تولید پارچه اسپان باند در تنوع رنگی بالا و در برخی از موارد تولید این پارچه ها با طرح های مختلف وجود دارد. ممکن است که روند رنگرزی برخی از رنگ ها به شکل خاص انجام بگیرد و یا برخی از این رنگ ها طرفداران بیشتری در بازار مصرف دارند.
 • حجم سفارش: میزان سفارش برای خرید پارچه های اسپان باند جزء عواملی است که می تواند مورد اهمیت واقع شود.
 • میزان عرضه و تقاضا: در برخی از مواقع ممکن است که تقاضا برای خرید پارچه های اسپان باند افزایش چشمگیری داشته باشد و در صورتی که کارخانجات این افزایش تقاضا را با تولیدات بیشتر جبران کنند بر قیمت پارچه ها تاثیر زیادی نمی گذارد.
 • کیفیت مواد اولیه: معمولاً مواد اولیه برای تولید این پارچه ها را از پالایشگاه‌ ها تهیه می ‌کنند که در بالاترین سطح کیفیت قرار دارد.
 • مراکز فروش پارچه: در صورتی که مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه را برای خرید این محصول انتخاب کنید از افزایش قیمت های بی دلیل جلوگیری می کنید.

بازار پارچه اسپان باند برای ماسک

ابتدایی ترین سوالی که برای تولیدکنندگان ماسک به وجود می آید این است که چه پارچه ای برای این منظور مناسب است.

باید به این افراد گفت که بهترین پارچه ها برای تولید ماسک پارچه های یکبار مصرف اسپان باند می باشد، زیرا این پارچه ها کاملاً آنتی باکتریال هستند و در برابر نور خورشید کاملا مقاوم می باشند.

همچنین با خاصیت چند لایه بودن به راحتی قدرت جلوگیری از انواع ویروس ها و باکتری ها را به داخل بدن دارد.

می‌ دانیم که پارچه های اسپان باند در تنوع عرض و گرماژتولید می شود که مناسب ترین گرماژ برای تولید ماسک ۳۸ تا ۴۰ گرم می باشد.

معمولاً پارچه های اسپان باند را به صورت چند لایه تولید می‌ کنند که تعداد هر لایه با علامت s در کنار آن مشخص می گردد.

بهتر است برای تولید ماسک از پارچه های اسپان باند سه لایه و حتی پنج لایه نیز استفاده شود، زیرا در لایه میانی این پارچه‌ها از ملت بلون استفاده می‌ شود که پارچه ملت بلون به دلیل ظرافت بالاتری که دارد امکان مقاومت در برابر نفوذ ویروس و باکتری ها را بیشتر می کند.

در حال حاضر بازار تولید ماسک از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد. زیرا به دلیل وجود ویروس های مختلف و همچنین همه گیر شدن ویروس کرونا اکثر افراد جامعه لازم است که از ماسک استفاده کنند.

به همین جهت مراکز تولیدی متعددی اقدام به خرید پارچه های اسپان باند و تولید ماسک می‌ کنند تا این محصول در جامعه با کمبود روبه‌رو نگردد.⁹

پرفروش ترین عرض و گرماژ پارچه های یکبار مصرف

همان طور که گفته شد پارچه های اسپان باند در تنوع بالای عرض و گرماژ در کارخانجات تولید می شود.

اما در بین این تنوع بالا برخی از عرض ها و گرماژهای پارچه های یکبار مصرف از طرفداران بیشتری برخوردار می باشند.

در اینجا برخی از پرفروش‌ ترین عرض و گرماژ پارچه‌ های یکبارمصرف را مورد بررسی قرار می‌ دهیم.

بیشترین موارد استفاده و فروش پارچه های اسپان باند عرض هایی مانند ۸۰ سانتی متر ۱۲۰ سانتی‌متر ۱۶۰ سانتی متر می باشد.

و همچنین گرماژهای مختلفی در بخش‌ های بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد که جزء پرفروش ترین ها است از جمله گرماژ ۲۵ گرم، ۳۸ گرم، ۴۵ گرم، ۵۰ گرم و تا ۹۰ گرم بیشترین موارد استفاده را دارد.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان
پارچه-یکبار-مصرف

فروش پارچه اسپان باند اصفهان بصورت بی واسطه

فروش پارچه اسپان باند اصفهان به صورت بی واسطه از استقبال بی نظیری برخوردار می‌ گردد.

زیرا برای اکثر مراکز تولیدی مورد اهمیت است که پارچه های اسپان باند را در حجم های عمده به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه کنند تا مجبور به پرداخت قیمت‌ های گزاف نگردند.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان توسط این مرکز فروش با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می پذیرد.

این مرکز فروش امکان عرضه پارچه های اسپان باند اصفهان را با قیمت درب کارخانه فراهم کرده است و همین سبب افراد زیادی تمایل به همکاری با این مرکز فروش را دارند.

مدیران فعال در این مرکز با برقراری ارتباطات گسترده با کارخانجات تولید پارچه های اسپان باند تلاش می کند تا به طور کل واسطه ها را حذف کرده و مناسب ترین قیمت ممکن را در فروش پارچه اسپان باند اصفهان عرضه کنند.

در صورت تمایل برای خرید پارچه های اسپان باند با کیفیت بالا و قیمت مناسب همین حالا با کارشناسان بخش فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش