09131130224

فروش مستقیم پارچه تترون مدارسی بصورت عمده

فروش مستقیم پارچه تترون مدارسی بصورت عمده

مشاوره رایگان و ارسال کاتالوگ ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

مطالب مورد نیاز شما

قیمت پارچه تترون چقدر است؟
خرید اسان و اینترنتی پارچه تترون
قیمت پارچه تترون مانتویی درنا
پارچه تترون پیراهنی شمیم اردکان
پارچه تترون برای مانتو بهار
عکس پارچه تترون سفید بیمارستانی
پارچه تترون نخی قیمت عالی
پارچه تترون طرح دار بیمارستانی ستاره سهیل

قیمت پارچه تترون چقدر است؟

قیمت پارچه تترون بستگی به عوامل زیر دارد

 • عرض پارچه
 • برند تترون
 • رنگرزی
 • طیف رنگ
 • گرماژ پارچه
 • مقدار خرید شما
tetron parche doran
tetron parche kamand

پارچه تترون مدارسی عمده را می توانید از طریق نمایندگی های معتبر عرضه و پخش این پارچه به صورت حضوری یا آنلاین تهیه کنید. معمولاً مراکز فروش پارچه تترون مدارسی به شکل مستقیم این پارچه ها را با قیمت مناسب ارائه می دهند.

پارچه تترون مدارسی جزء پارچه های باکیفیت است که بر روی پوست های حساس کودکان هیچ مشکلی ایجاد نمی ‌کند و با داشتن الیاف پنبه برای فصول گرم سال یکی از بهترین منسوجات محسوب می گردد.

کیفیت بالای پارچه های تترون و مقاومت آنها در برابر شستشو موجب شده تا به یکی از اصلی ترین منسوجات برای دوخت لباس مدارس تبدیل شود.

پارچه تترون مدارسی عمده به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید لباس فرم بوده که نیاز است تا بهترین قیمت پارچه تترون مدارسی ارائه گردد. برای آشنایی با بهترین مراکز عرضه و فروش و عوامل موثر بر قیمت پارچه تترون، در ادامه اطلاعات بیشتری را ارائه می دهیم.

خرید اسان و اینترنتی پارچه تترون

خرید اسان و اینترنتی پارچه تترون را از سایت معتبر miladarshadi.com و یا تلفنی از مراکزی که ادرس دارند

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

tetron kamand
tetron kamand

قیمت پارچه تترون مانتویی درنا

پارچه تترون درنا یکی از بهترین پارچه های مانتویی ایران در کنار برند تترون سیب است که یکسال بشور و بپوش می تونی استفاده کنی

در دو عرض ۹۰ و ۱۵۰ تولید می شود

بهترین پارچه تترون مدارسی محصول کدام کارخانجات است؟

پارچه تترون به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد و خاص مانند لطیف بودن الیاف، خنک بودن و داشتن وزن سبک موارد استفاده گسترده ای دارد. به همین جهت کارخانجات زیادی در حوزه تولید پارچه های تترون ورود کرده و نیاز بازار را برطرف می ‌کنند.

با توجه به کارخانجات متعددی که در زمینه تولید پارچه تترون فعالیت دارند، خریداران دچار دغدغه و مشکل می شوند که بهترین پارچه تترون مدارسی محصول کدام کارخانجات است.

پارچه تترون پیراهنی شمیم اردکان

پارچه تترون پیراهنی شمیم اردکان یکی از بهترین پارچه ها برای کت و شلوار و فرم مدارس و همچنین مانتو تابستانه و شلوارک پارچه تترون پیراهنی شمیم اردکان می باشد

عرض ۱۵۰

گرماژ ۱۹۵

برای اینکه یک پاسخ مناسب به این سوال بدهیم و چالش و دغدغه خریداران را برطرف نماییم، در اینجا سعی کرده ‌ایم به معرفی ویژگی های بهترین کارخانجات تولید کننده پارچه تترون بپردازیم، تا با بررسی این ویژگی ها بهترین کارخانجات را پیدا کنید.

 • کارخانجات معتبر در زمینه تولید پارچه تترون از بهترین الیاف پنبه و پلی استر استفاده می کرده، تا پارچه های تولید شده هیچ نوع حساسیتی برای پوست به وجود نیاورند.
 • به کار بردن دستگاه ها و تکنولوژی های پیشرفته و به روز موجب شده تا پارچه ‌هایی با تراکم بافت بالا تولید شده که به راحتی الیاف تار و پود آن از یکدیگر جدا نشود.
 • استفاده از رنگ های با کیفیت و مرغوب برای رنگرزی هرچه بهتر پارچه های تولید شده اهمیت زیادی در کیفیت نهایی کار دارد.
 • استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای برای کار با دستگاه ها و کنترل آنها از ویژگی‌ های خاص این کارخانجات محسوب می شود.
 • داشتن نیروهای متخصص و مهندسین کاربلد برای ترکیبات استاندارد مواد و رنگ ها منجر به تولید پارچه های مرغوب می گردد.

با پیشرفت هایی که در تکنولوژی رخ داده، کارخانجات زیادی در داخل ایران مطابق استانداردهای بین المللی فعالیت می کنند. برخی از مهم‌ترین این کارخانجات در زمینه تولید پارچه تترون نیز پارچه های باکیفیتی را به بازار ارائه می دهند که شامل برند عمید، برند درنا، برند کمند، برند ستاره سهیل، برند کاشان، برند گلناز، برند سیب، برند پارس، برند سوره، برند گل پود، برند کاماش و برند بروجرد می شوند.

فروش پارچه تترون مدارسی به صورت عمده توسط این کارخانجات معتبر با قیمت های مناسب تری همراه می گردد. پس جهت خریدهای خود حتماً از کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم پارچه های مورد نظر خود را بخرید.

عکس پارچه تترون سفید بیمارستانی

عکس پارچه تترون سفید نساجی کاماش
عکس پارچه تترون سفید نساجیکاماش

پارچه تترون برای مانتو بهار

برای فصل بهار و تابستان این روز ها پارچه تترون جایگزین پارچه کرپ حریر و پارچه مازراتی شده است که طرفداران زیادی دارد رنگبندی جذاب و به رز سبب شده همه این پارچه را بخواهند

tetron parche
tetron parche

مزایای خرید پارچه تترون مدارسی عمده

پارچه های تترون مدارسی در گروه پارچه های باکیفیت و پرطرفدار قرار می‌گیرند و به همین جهت این پارچه ها توسط کارخانجات متعددی تولید شده و به بازار ارائه می گردد. 

معمولاً مراکز تولیدی که به حجم بیشتری از پارچه ‌های تترون نیاز دارند، ترجیح می دهند تا این پارچه را به صورت عمده تهیه کنند. اگر به تازگی در حرفه تولیدی لباس فرم وارد شده اید، خوب است بدانید که در خرید پارچه تترون مدارسی عمده مزایای زیادی وجود دارد.

جهت آشنایی بیشتر با مزایای خرید پارچه تترون مدارسی به صورت عمده به چند مورد آن در اینجا اشاره می کنیم:

 1. با خرید عمده دسترسی به تنوع بالای پارچه ها از لحاظ رنگ بندی، عرض و گرماژ وجود دارد و متناسب با شرایط و نیاز خود می توانید بهترین ها را انتخاب نمایید.
 2. به آسانی می ‌توانید طرح ‌های مختلف پارچه های تترون به عنوان خرج کار برای لباس مدارس را بخرید. 
 3. قیمت مناسب پارچه های تترون یکی دیگر از مزایای خرید عمده پارچه تترون بوده؛ چرا که در خریدهای عمده واسطه ها کمتر حضور داشته و افزایش قیمت های بی دلیل به وجود نمی آورند.
 4. امکان ارسال پارچه های خریداری شده به شکل مستقیم از درب کارخانه تولید کننده این اطمینان را در خریدار به وجود می ‌آورند که پارچه تترون با کیفیت اصل تهیه می کنند.

عوامل موثر بر قیمت پارچه تترون مدارسی کدامند؟

بازار خرید و فروش پارچه تترون در تمام طول سال از رونق خوبی برخوردار است و به خصوص پارچه تترون مدارس که در هر دوره برای کاربرد خاصی مورد توجه قرار می گیرد.

اما در تمامی خرید و فروش‌ ها قیمت پارچه تترون مدارسی برای تولید کنندگان و خریداران عمده مهم است، زیرا در هزینه های نهایی آنها تأثیر مستقیم می ‌گذارد.

معمولاً عوامل زیادی وجود دارد که بر قیمت پارچه در بازار مؤثر بوده که در این بخش قصد داریم به بررسی مهمترین عوامل بپردازیم:

نوع الیاف به کار رفته

برای تولید پارچه تترون از الیاف پنبه و پلی استر استفاده می شود و بسته به تغییر میزان استفاده از این الیاف، قیمت پارچه نیز تغییر پیدا می ‌کند.

کیفیت رنگ به کار برده شده

برای تولید پارچه های تترون از رنگ های باکیفیت و درجه یک استفاده می‌ شود؛ اما بسته به نوع پلیمرهای رنگی و برند رنگ پارچه، قیمت نهایی آن نیز تغییر می ‌یابد.

برند تولید کننده

کارخانجات و برندهای مطرح تولید کننده پارچه تترون محصولات خود را از بهترین مواد اولیه و باکیفیت استاندارد تولید می کنند.  در نتیجه قیمت آنها به نسبت سایر پارچه های بی نام و نشان در بازار بیشتر است.

مراکز عرضه و فروش

انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه موجب می ‌شود تا قیمت‌ های کمتری را برای خرید این پارچه ها بپردازید.

فروش پارچه تترون مدارسی به قیمت درب کارخانه

در شرایط حال حاضر که بازارهای عرضه و فروش از ثبات خوبی برخوردار نبوده، برخی از مراکز تمام تلاش خود را دارند که پارچه های با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه دهند. انتخاب این مراکز برای خرید می تواند در هزینه های نهایی کارگاه ها تأثیر خوبی بگذارد.

این مجموعه یکی از بهترین مراکز فروش پارچه تترون مدارسی با قیمت درب کارخانه است که سعی داشته با دریافت کمترین میزان سود، پارچه ها را به دست مصرف کننده نهایی برساند. با داشتن این ویژگی مشتریان بیشتری پیدا کرده، در نتیجه جبران سود کمتر را با فروش بیشتر می کند.

در حال حاضر جهت ثبت سفارش و خرید پارچه تترون مدارسی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، با کارشناسان فروش این مجموعه تماس برقرار نمایید. پس از ثبت سفارشات خود در کمترین روز کاری محصول مورد نظر خود را در بسته بندی های مقاوم و به دور از هرگونه آلودگی تحویل بگیرید.

پارچه تترون طرح دار بیمارستانی ستاره سهیل

از موارد استفاده پارچه تترون ستاره سهیل

 • ملحفه
 • سرویس اشپزخانه
 • مانتو
 • البسه بیمارستانی

پارچه تترون عرض سه متر ستاره
پارچه تترون سهیل

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش