09131130224

عرضه مستقیم پارچه تترون مناسب ملحفه بیمارستانی

عرضه مستقیم پارچه تترون مناسب ملحفه بیمارستانی

عرضه مستقیم پارچه تترون مناسب دوخت ملحفه بیمارستانی را نمایندگی ها بدون محدودیت در کشور ایران انجام می دهند.
اگر قصد خرید حجم بسیار بالایی از پارچه تترون بیمارستانی را دارید، باید کمی دقت و تامل بیشتری کنید.
اغلب صنایع نساجی، پارچه تترون مناسب ملحقه بیمارستانی را در حجم زیر ۱۰۰۰۰ هزار متر تولید و به نمایندگی ها برای عرضه ارسال می نمایند.
پارت تولید پارچه تترون بیمارستانی و البته سایر پارچه های بیمارستانی، در ۳ روز کاری حدود ده هزار متر می باشد، بنابراین اگر قصد خرید این پارچه را در متراژهای بالاتر دارید باید زمان مناسب را برای خرید خود در نظر بگیرید و به صورت پارت به پارت، پارچه بیمارستانی مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

انواع پارچه تترون بیمارستانی مناسب دوخت ملحفه است؟

پارچه تترون بیمارستانی

در میان انواع پارچه های تترون بیمارستانی مورد عرضه در مراکز خرید، تمامی پارچه های تترون، مناسب دوخت ملحفه بیمارستانی نمی باشد.

پارچه تترون بیمارستانی
پارچه تترون مناسب دوخت ملحفه بیمارستانی را اغلب با گرماژ پایین تر شرکت های نساجی نسبت به وزن پارچه های تترون بیمارستانی مورد استفاده در دوخت لباس و البسه تولید می نمایند.
هستند مراکز درمانی ای که می خواهند دوخت ملحفه مورد نیازشان از پارچه تترون بیمارستانی با گرماژ بالا و سنگین باشد، حتی گرماژ بالای ۱۸۰٫
خرید پارچه تترون بیمارستانی مناسب دوخت ملحفه از مراکز عرضه اغلب در رنگبندی روشن و بیشتر سفید می باشد.

عرضه پارچه بیمارستانی
پارچه تترون بیمارستانی مناسب دوخت ملحفه مورد استفاده مراکز درمانی می تواند در هر نوع رنگبندی از نمایندگی ها مورد خریداری قرار گیرد.
رنگ های سفارشی نیز قابلیت خرید در حجم زیاد را دارند، چون کارخانه نساجی مربوطه پارچه تترون بیمارستانی را با آن رنگ مورد نظر برای خریداران مورد عملیات تکمیل و رنگرزی قرار می دهد.

کارشناس فروش