09131130224

سایت فروش مستقیم پارچه تترون سوره ارزان

سایت فروش مستقیم پارچه تترون سوره ارزان

تترون سوره را می توانید با مراجعه به سایت فروش مستقیم پارچه تترون مجموعه ما تهیه فرمایید و آن را در قیمت های بسیار ارزان همراه با کیفیت های بسیار خوب و عالی خریداری نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

تترون چه نوع پارچه ای است؟

همان طور که مستحضر هستید در بازار می توانید انواع و اقسام پارچه هایی که مصارف مختلفی دارند را مشاهده فرمایید.

یکی از این انواع پارچه ها عبارت از پارچه های تترون می باشد که دارای مشخصات و ویژگی های بی شماری هستند و می توان با استفاده از آن ها به تولید محصولات متنوعی پرداخت.

پارچه تترون را معمولا با استفاده از الیافی به نام پلی استر ویسکوز در فلامنت و در وزن و گرماژهای متفاوتی تولید می نمایند.

این نوع از پارچه قابلیت بالایی در رنگ پذیری دارد و تنوع آن نیز بی شمار می باشد.

همچنین می توانید آن را هم به صورت ساده و هم در طرح های مختلفی در بازار مشاهده کنید.

پارچه تترون قیمت مناسبی دارد و میزان لطافت و ظرافت بالای آن نیز سبب گردیده است که در دسته پارچه های محبوب قرار بگیرد.

مشخصات پارچه تترون سوره به همراه موارد کاربرد آن ها

شایان ذکر است که پارچه های تترون از مشخصات و ویژگی های بسیاری برخوردار هستند و به واسطه دارا بودن آن ها، به عنوان یک پارچه خوب و کارا مورد خرید و فروش قرار می گیرند.

پارچه تترون سوره از ویژگی هایی همچون موارد ذیل برخوردار می باشد:

 1. عرض پارچه را ۱۵۰ سانتی متر تولید نموده اند.
 2. آن ها را در طاقه های ۵۰ متری می پیچند.
 3. میزان گرماژی که برای آن ها در نظر گرفته اند حدود ۲۰۰ گرم می باشد.
 4. رنگی که برای این پارچه ها در نظر گرفته شده است به صورت ثابت تعیین شده است.
 5. جنس آن ها بسیار نرم و لطیف است و همین مورد می تواند عاملی برای فروش بالای آن باشد.
 6. زیردست این پارچه نیز بسیار عالی است.

از کاربرد تترون سوره هم می توانیم موارد زیر را بیان کنیم و به آن ها اشاره ای داشته باشیم:

 1. تولید انواع مقنعه
 2. پیراهن های مردانه و زنانه
 3. همچنین در تولید پارچه تترون بیمارستانی هم نقش ویژه ای دارند.
 4. مانتو شلوارهای زنانه
 5. فرم های مخصوص مدارس
 6. تولید انواع لباس کار که با استفاده از این پارچه امکان پذیر هستند.
 7. همچنین از این پارچه نیز به عنوان خرج کار لباس استفاده می کنند.

کارخانه پارچه تترون

کارخانه های بسیاری را در زمینه تولید انواع پارچه می توانید، مشاهده کنید که در شهرهای مختلفی قرار گرفته اند و به تولید در حجم های گوناگون می پردازند.

از آن جایی که شهر اصفهان از جمله شهرهای بسیار فعال در زمینه تولید انواع پارچه می باشد، می توان آن را به عنوان مرکز تولید پارچه به شمار آورد که از نظر کیفیتی هم با توجه به میزان تجربه ای که دارند، از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

کارخانه پارچه تترون سوره نیز در شهر اصفهان واقع شده است و با توجه به نوع کاربرد و ویژگی هایی که دارا می باشند از اهمیت بالایی برخوردارند و فروش بسیار خوبی را تجربه می نمایند.

شما نیز می توانید تمامی سفارشات خود را با استفاده از روش های مختلفی از این کارخانه درخواست دهید و به راحتی آن ها را در حجم های متفاوتی به دست آورید.

تترون سوره نیز به دلیل دارا بودن ویژگی ها و مشخصاتی که دارا می باشد نیز از جمله پارچه هایی است که کیفیت فوق العاده بالایی دارد و کاربردهای بی شماری هم برای آن در نظر گرفته شده است.

شما نیز هم اکنون می توانید هم به صورت مستقیم با کارخانه ارتباط برقرار نمایید و هم این که با استفاده از خرید از مراکز فروش معتبر آن اقدامات لازم را انجام دهید.

عوامل موثر بر قیمت پارچه های تترون

همان طور که می دانید، عوامل زیادی هستند که می توانند قیمت پارچه های تترون را دچار تغییراتی کنند و آن را کم یا زیاد کنند.

از جمله این عوامل می توان به مهم ترین آن ها اشاره ای داست که عبارت هستند از میزان کیفیتی که هر پارچه از آن برخوردار می باشد.

هرچه کیفیت تولیدی یک پارچه بالاتر و بهتر باشد، آن پارچه از قیمت بیشتری برخوردار است و به قیمت بالاتری به فروش می رسد.

همچنین عواملی همچون حجمی که قرار است پارچه با آن مورد خرید و فروش قرار گیرد و نوع و روش خرید و فروش آن ها نیز از جمله مواردی است که در تمامی مراحل موثر می باشد.

این که شما پارچه های مورد نیاز خود را از چه کارخانه ای خریداری می کنید هم در قیمت آن ها کاملا اثرگذار است و خرید از کارخانه برندی مانند سوره می تواند عاملی باشد که با اطمینان بالاتری نسبت به کیفیت اقدامات را انجام دهید و مطمئنا از قیمت بالاتری نسبت به کارخانه های بدون نام و نشان بهره مند خواهید شد.

تترون سوره را با روش های مختلفی می توانید تهیه کنید که این روش ها هم در تعیین قیمت آن ها موثر می باشد.

خرید اینترنتی پارچه تترون متفرقه و سوره

کاملا واضح است که روش های مختلفی در بازار وجود دارد که شما نیز می توانید خریدهای خود را با استفاده از آن ها به ثبت برسانید.

این روش ها نیز با توجه به شرایطی که در بازار وجود دارد و همچنین نوع  و شرایط خود فرد تعیین می شوند که بر اساس زمان کدامیک بالاترین میزان درخواست را داشته باشد.

یکی از مهم ترین روش های خرید و فروش پارچه تترون را می توان به روش اینترنتی و آنلاین آن ها اشاره داشت که به تازگی رواج یافته است و افراد زیادی از آن روش جهت انجام تمامی خرید و فروش های خود استفاده می کنند.

شما نیز با استفاده از این روش، می توانید به صورت آنلاین به سایت های خرید و فروشی که از سمت تولید کننده و یا فروشندگان آن ها راه اندازی شده است مراجعه نمایید و هر آنچه که نیاز دارید را در هر حجمی مورد سفارش قرار دهید.به منظور خرید تترون سوره همین حالا از طریق سایت موجود می توانید اقدام کنید و هر حجمی از آن ها را در رنگ های متفاوت مورد سفارش قرار داده و تهیه فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش