09131130224

خرید پارچه گان بیمارستانی با قیمت روز

خرید پارچه گان بیمارستانی با قیمت روز

خرید پارچه گان بیمارستانی با قیمت روز

پارچه گان بیمارستانی را مرکز فروش ما با قیمت روز، به صورت حضوری و یا غیر حضوری در اختیار خریداران عمده که کیفیت برایشان بسیار حائز اهمیت است قرار می دهد. دریافت مشاوره از مهنام فابریک

مدتی است که با تولید پارچه های یکبار مصرف بی بافت، نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی به پارچه هایی همچون تترون، ترگال و … کاهش پیدا کرده است. این پارچه ها، پارچه های بدون بافتی هستند که روند تولیدشان با دیگر منسوجات موجود در بازار تفاوت دارد.

زیرا این پارچه ها از تار و پود تشکیل نشده و هیچ دستگاه بافندگی در کارخانه تولیدی آن ها بکار گرفته نمی شود. تنها الیاف مصنوعی هستند که وارد این کارخانه های تولیدی شده و در دمای بالا ذوب می شوند. سپس از طریق دستگاه های کششی و فشاری، این الیاف ذوب شده به پارچه های بدون بافت یا همان پارچه های گان بیمارستانی تبدیل می شوند.

اما چیزی که به عنوان شباهت میان منسوجات معمولی و این پارچه های بدون بافت شناخته می شود این است که در گرماژهای مختلف و عرض های گوناگونی تولید می گردند.

تنوع رنگ پارچه های گا بیمارستانی بسیار زیاد است و تقریباً می توان گفت که کالیته رنگ تکمیلی دارند و حتی مصرف کننده می تواند رنگ مورد نظر خود را به کارخانه تولید کننده سفارش دهد.

تولیدی ما توانسته در طی سال های فعالیت خود که به آماده سازی و عرضه پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی مشغول بوده، پارچه هایی با مشخصات و ویژگی های خاص تولید کند که این سبب شده تا محصولاتش در بازار از فروش بسیار بالایی برخوردار باشد.

پارچه گان بیمارستانی

گان و شان بیمارستانی را بشناسید

قبل از اینکه درباره پارچه های مخصوص بیمارستانی صحبت کنیم، لازم دانستیم اول از هر چیزی شما را با گان و شان بیمارستانی آشنا نماییم.

پس می توان چنین تعریف کرد که گان در واقع همان لباس هایی است که مخصوص پرستار، پزشک و جراح بوده و بیشترین استفاده را در اتاق عمل دارد.

در صورتی که شان، لباس مخصوص بیماری می باشد که قرار است تحت عمل جراحی قرار گیرد. البته شان انواع مختلفی داشته که هر کدام موارد استفاده مختلفی دارند. بنابراین انواع شان را می توان چنین معرفی کرد:

 • شان ساده
 • شان مایو
 • شان مخصوص پا
 • شان سوراخ دار بزرگ

شان ساده در اصل همان پارچه ای است که با آن قسمت های مختلفی از بدن بیمار را پوشش می دهند. همچنین از این پارچه برای میز لوازم جراحی، روکش تخت اتاق عمل و … استفاده می شود.

شان های مایو، شان هایی هستند که برای پوشش چیزهایی از قبیل میز مایو، سینی مایو و … بکار گرفته می شوند. این شان ها همانند رو بالشتی عمل کرده و کل میز و یا سینی مایو را پوشش خواهند داد.

شان مخصوص پا، شانی است که بیشتر در زمینه جراحی دستگاه تناسلی، مقعد و … استفاده می شوند. این شان ها به شیوه خاصی تا زده شده تا استفاده از آن ها راحت باشد و پرسنل اتاق عمل بتوانند پاهای بیمار که بر روی رکاب تخت اتاق عمل قرار گرفته را با این شان بپوشانند.

شان سوراخ دار که بزرگ ترین نوع شان می باشد، در بخش هایی که قرار است بدن بیمار تحت عمل جراحی قرار گیرد، سوراخ بوده و مابقی بدن بیمار را می پوشاند.

شان ها در اصل برای این استفاده می شوند که قسمت های مختلف استریل از قسمت های مختلف غیر استریل جدا شده و مشکل جدی به وجود نیاورد.

پارچه گان بیمارستانی

از چه پارچه هایی برای گان بیمارستانی استفاده می کنند؟

گان بیمارستانی کلاً با دو نوع پارچه مختلف تولید می شود:

 1. یکی گان هایی است که از پارچه های یکبار مصرف تهیه شده و بعد از استفاده دور ریخته می شوند.
 2. دیگری گان های تهیه شده از پارچه های چند بار مصرف هستند که از الیاف پنبه، پلی استر، ویسکوز و یا ترکیب آن ها تولید می شوند. این گان ها بعد از استفاده بایستی کاملاً شسته شده، ضد عفونی شده و در دستگاه مخصوصی به نام اتوکلاو قرار گیرد تا کاملاً استریل شود و برای استفاده بعدی آماده باشد.

شاید فکر کنید که گان های یکبار مصرف برای محیط ضرر دارند. اما در واقع اینطور نیست و تمامی آن ها بارها و بارها بازیافت می شوند و ساختارشان به گونه ای است که هیچ آسیب اساسی به محیط زیست نخواهند زد.

دلیل اینکه بیمارستان ها و مراکز درمانی به استفاده از پارچه های یکبار مصرف برای تولید شان و گان روی آورده اند، مقرون به صرفه بودن خرید این پارچه ها و ارزان قیمت بودن آن ها در بازار فروش است.

زیرا پارچه های پنبه ای، پلی استری، ویسکوزی و یا ترکیبی، پارچه های نسبتاً گرانی هستند و در ادامه اینکه هزینه آماده سازی هر بار آن ها بسیار زیاد است. این هزینه ها شامل هزینه مرتبط با مواد شوینده، ضد عفونی کننده، صرف انرژی برای شست و شو، اتو زدن، نیروی انسانی برای انجام این کارها و … می باشد که با یک حساب سر انگشتی می توان متوجه آن شد.

همچنین در مقایسه با پارچه های چند بار مصرف، پارچه های یکبار مصرف بدون بافت از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشند که تمایل برای خرید آن ها را بیشتر و بیشتر کرده است.

در بخش بعدی قرار است به مشخصات و ویژگی های پارچه اسپان باندی که برای تولید گان بیمارستانی بکار گرفته می شود، اشاره کرد.

پارچه گان بیمارستانی

مشخصات پارچه اسپان باند برای گان بیمارستانی

در بخش های قبلی به ساختار کلی پارچه اسپان باند برای گان بیمارستانی اشاره شد و حال قرار است در اینجا تمامی مشخصات و ویژگی های آن مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

مشخصات پارچه اسپان باند به شرح زیر می باشد:

 1. این پارچه تراکم بافت استانداردی دارد و در عین سبک بودن، پارچه ای نیست که بدن نمایی داشته باشد.
 2. پارچه اسپان باند، پارچه ای است مقاوم در برابر کشش، سایش و عواملی از این قبیل که این نشان دهنده استحکام زیاد پارچه می باشد.
 3. پارچه اسپان باند علاوه بر اینکه تنوع رنگ بالایی دارد، از ثبات رنگ خوبی هم برخوردار است و رنگ آن در طول استفاده تغییری نمی کند.
 4. امکان تولید پارچه اسپان باند هم به صورت ساده وجود دارد و هم به صورت طرح دار. طرح دار کردن پارچه اسپان باند به خاطر اینکه از الیاف مصنوعی تولید شده، بر خلاف پارچه های نخی بسیار ارزان تمام می شود.
 5. این پارچه از لطافت و زیر دست بسیار نرمی برخوردار بوده و به شیوه ای تولید شده که پزشک با پوشیدن گان تهیه شده از این پارچه احساس راحتی می کند.
 6. پارچه اسپان باند کاملاً ضد حساسیت است و با هر نوع پوستی سازگاری دارد. پس نباید اصلاً نگران این موضوع بود.
 7. آنتی باکتریال بودن پارچه اسپان باند، مشخصه خوبی از آن می باشد که مورد توجه بیمارستان ها قرار گرفته است. زیرا پارچه ای باید در بیمارستان استفاده شود که مانع از انتقال و یا ورود ویروس از بدن بیماری به بدن بیمار دیگر شود.
 8. آنتی یووی بودن پارچه اسپان باند هم از دیگر مشخصات منحصر به فرد آن است. این پارچه کاملاً در برابر اشعه یووی مقاوم بوده و مشکلی را برای بدن فرد بیمار یا پزشک ایجاد نمی کند.
پارچه گان بیمارستانی

کارخانه تولیدی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی برای گان

اگر به لیست تولید کنندگان پارچه یکبار مصرف بیمارستانی توجه داشته باشید، چندی از این کارخانه ها به خوبی شناخته شده و در بازار داخلی و جهانی می درخشند.

کارخانه تولیدی ما هم در زمره این تولید کنندگان برتر کشوری بوده و توانسته با انواع مختلف از عرض ها و گرماژ های پارچه یکبار مصرف بیمارستانی برای گان، شان و دیگر مصارف را تولید کند.

در این کارخانه، عرض پارچه های یکبار مصرف تولیدی عبارت است از:

 • ۱۰۰ سانتی متر
 • ۱۲۰ سانتی متر
 • ۱۶۰ سانتی متر

همچنین وزن و گرماژ پارچه های یکبار مصرفی که توسط کارخانه ما به بازار فروش راه پیدا می کند، بین ۸ تا ۴۰۰ گرم متغیر است که بیشتر وزن و گرماژ های بین ۲۰ تا ۶۰ برای مصارف بیمارستانی بکار گرفته می شود.

بهترین دستگاه های تولیدی در کارخانه پارچه یکبار مصرف به کار گرفته شده که این دستگاه ها کاملاً به روز، جدید و پیشرفته می باشند. قابلیت دستگاه های تولیدی فوق العاده است و می توان گفت که دارای بیشترین میزان ظرفیت تولید می باشد.

الیافی که در ساختار پارچه های تولیدی کارخانه بکار گرفته می شود، الیافی درجه یک و دارای کیفیت عالی است. برخی از این الیاف از تولید کنندگان داخلی تامین شده و برخی دیگر از کشورهای خارجی وارد بازار ایران می شود که این مسئله می تواند به صورت مستقیم بر روی قیمت نهایی پارچه ها تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

کارخانه تولیدی ما به استخدام نیروهای مجرب و متخصص بسیار اهمیت می دهد. زیرا استاندارد بودن ترکیبات الیاف و مواردی از این قبیل، تنها در حیطه کاری متخصصان مربوطه بوده که باعث شده تا کیفیت مطلوبی از پارچه های اسپان باند به بازار فروش راه پیدا کند.

در بازار جهانی، خیلی از کارخانه ها به دلایل مختلف، استانداردهای تولیدی را رعایت نمی کنند. اما در مجموعه تولیدی ما، تمامی استانداردها رعایت شده و محصولات از نظر کیفیت و میزان مرغوبیت به تایید بزرگترین سازمان های جهانی رسیده است.

پارچه گان بیمارستانی

لیست قیمت پارچه گان و شان بیمارستانی

خیلی ها بر این باور هستند که پارچه گان و شان بیمارستانی در بازار با یک قیمت واحدی به فروش می رسد. اما این درست نیست و باید گفت که سطح کیفیت، نوع پارچه، گرماژ، عرض و مواردی از این قبیل عواملی هستند که تاثیرشان بر قیمت پارچه شان و گان بیمارستانی غیر قابل چشم پوشی است.

هر چه عرض پارچه بیشتر باشد، طول طاقه پارچه بیشتر باشد، رنگ کاربردی در آن کیفیت بیشتری داشته باشد و …، قیمت پارچه شان و گان هم با افزایش همراه خواهند بود.

البته اینها پارامترهایی هستند که مرتبط با خطوط تولیدی بوده و تاثیر یکسانی بر قیمت ها دارند. اما پارامترهایی وجود دارند که مربوط به بازار اقتصادی بوده و نمی توان تاثیر تمامی آن ها را یکسان دانست. مانند نوسان قیمت ارز، قیمت مواد اولیه، قیمت دستگاه، هزینه گمرک، هزینه بسته بندی، هزینه حمل و نقل، هزینه انبارداری و غیره.

چون قیمت ها هر لحظه به روز رسانی می شوند، لازم است برای اطلاع پیدا کردن از لیست قیمت ها، در همان لحظه اقدام کنید. اما بد نیست قبل از خرید، چندین و چند مرکز فروش را بررسی کرده و قیمت ها را مقایسه نمایید. آنگاه متوجه خواهید شد که قیمت محصولات تولیدی ما با وجود کیفیت عالی که دارند، نسبت به تولیدی های دیگر مناسب تر و مقرون به صرفه تر می باشند.

دریافت لیست قیمت جزو خدماتی است که هر تولیدی باید ارائه دهد. حال فرق نمی کند به صورت حضوری یا به صورت اینترنتی.

پارچه گان بیمارستانی

سفارش خرید پارچه گان بیمارستانی با قیمت درب کارخانه

مدتی است که خرید پارچه گان بیمارستانی از درب کارخانه ممکن شده است. بدین صورت که افراد به کارخانه تولیدی مراجعه کرده و چون خریداران اکثراً‌ خریداران عمده هستند، اقدام به عقد قرارداد طولانی مدت می کنند.

ممکن است شما به کارخانه تولیدی ما دسترسی نداشته و یا شرایط مراجعه حضوری را در اختیار ندارید. اصلاً برای خرید نگران نباشید. زیرا این روزها کارخانه تولیدی و نمایندگی های رسمی در سراسر کشور، فعالیت مجازی خود را آغاز نموده اند و این امکان را برای مشتریان اقصی نقاط کشور فراهم نموده تا سفارش خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری ثبت نمایند.

خوشبختانه این روش خرید بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفت و از طرفی هم باعث شد تا محصولات تولیدی ما بیش از پیش در بازار ایران و جهان شناخته شود.

مزیت هایی که این روش خرید داشته و به خاطر بهره مندی از این مزایا، این شیوه را به شما توصیه می کنیم عبارت است از:

 1. به حداقل رساندن هزینه ها
 2. صرفه جویی در وقت
 3. ثبت سفارش در تمامی ساعات
 4. استفاده از خدمات مشاوره فروش همه روزه
 5. آگاه شدن از قیمت روز پارچه
 6. مشاهده نمودار نوسان قیمت پارچه طی چند ماه گذشته

همچنین بخشی در سایت کارخانه تولیدی وجود دارد که درباره این کارخانه اطلاعات مفید و جامعی در اختیارتان قرار خواهد داد. همچنین از طریق سایت می توانید به راه های ارتباطی دسترسی پیدا کرده و از راه تماس تلفنی با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

دسته بندی

محبوب ترین مقاله ها

لیست قیمت انواع پارچه ترگال بیمارستانی
31 مارس 2024

خرید پارچه ترگال بیمارستانی سفید پارچه ترگال بیمارستانی در انواع عرض ها و گرماژهای مصرفی ...

خرید پارچه ترگال سفید تهران
30 مارس 2024

خرید پارچه ترگال سفید تهران 240 گرم با رنگ افشار و عرض 150 سانتیمتر برای ...

پارچه ترگال و کاربرد آن
30 مارس 2024

پارچه ترگال یک نوع پارچه است که از الیاف پلی استر و ویسکوز فلامنت بافته ...

نمایندگی نساجی فدک :ترگال کجراه
14 مارس 2024

نساجی فدک تهران کجا است؟نمایندگی پارچه فدک در تهران کجا است؟قیمت پارچه کجراه فدک چقدر ...

پارچه ترگال فدک :قیمت کارخانه
14 مارس 2024

پارچه ترگال فدک اصفهان با قیمت روز، از طریق مرکز فروش ویژه بهترین ترگال مناسب ...

نساجی بوریا : چهار خانه پیراهنی
8 مارس 2024

استفاده از پارچه تترون بوریا در ساخت پیراهن لباس مدرسه: یک بررسی جامع مقدمه: پارچه‌های ...

برچسب ها

کارشناس فروش