09131130224

خرید پارچه لباس کار عمده + نکات کلیدی انتخاب پارچه

خرید پارچه لباس کار عمده + نکات کلیدی انتخاب پارچه

خرید پارچه لباس کار عمده یک کار بسیار مهم بوده که باید به بهترین وجه ممکن صورت بگیرد. به این منظور آشنایی با نکات کلیدی انتخاب پارچه موجب می شود، تا بهترین پارچه کجراه لباس کاری با قیمت مناسب را تهیه کنید. 

پارچه کجراه لباس کاری یکی از پارچه های پراستفاده است که برای دوخت لباس کار در شرایط گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. البته پارچه کجراه لباس کاری در چندین دسته و گروه با توجه به میزان استفاده از الیاف طبیعی و پلی استر تقسیم ‌بندی می ‌شود.

در صورتی که می خواهید با پارچه لباس کار اصفهان به شکل بهتر و بیشتر آشنا شوید، نیاز است که برخی از نکات کلیدی در هنگام انتخاب پارچه ها را بدانید. بدین وسیله می توانید با توجه به شرایط و محیط کار مناسب ترین پارچه را انتخاب کنید.

خرید پارچه لباس کار عمده با دریافت اطلاعات کامل و کافی موجب شده تا بهترین قیمت پارچه مخصوص لباس کار را به همراه کیفیت بالا به دست آورید.

بررسی پارچه کجراه لباس کاری

پارچه لباس کار جزء دغدغه ‌های همه مراکز تولید کننده لباس کار است که با شناخت ویژگی های این پارچه ها می توانند انتخاب های بهتری انجام دهند. البته توجه کردن به شرایط آب و هوایی و انتخاب پارچه سازگار با هر شرایطی امری بسیار تخصصی است.

در حال حاضر پارچه لباس کار اصفهان از پارچه های مرغوب و محبوب موجود در بازار است که در تمامی بازارها بین فروشندگان و خریداران محبوبیت دارد.

پارچه کجراه لباس کاری نیز جزء تولیدات کارخانجات اصفهان بوده که به شکل کاملاً تخصصی بر روی تولید آنها تمرکز کرده اند. به همین سبب در شرایط مختلف می توان از تنوع بالای این پارچه استفاده نمود.

پارچه ترگال کجراه با داشتن گرماژی بین ۲۶۰ گرم تا ۲۹۰ گرم در کارخانجات تولید می گردد که در همه گرماژها این پارچه را با عرض ۱۵۰ سانتیمتر که جزء استانداردترین عرض ها برای مراکز تولیدی است به بازار ارائه می ‌دهند.

در این بخش به بررسی انواع پارچه کجراه لباس کاری می ‌پردازیم:

پارچه کجراه پلی استر ویسکوز

برای تولید پارچه کجراه پلی استر ویسکوز از الیاف پنبه و پلی استر استفاده می ‌شود که این پارچه با داشتن گرماژی معادل ۲۸۰ گرم و مقاومت کششی بالا در مناطق سرد آب و هوایی و محیط های کم خطر مانند لباس آشپزها و کارگران مراکز خرید کاربرد دارد.

پارچه کجراه ۷۰ به ۳۰

پارچه کجراه ۷۰ به ۳۰ با توجه به میزان استفاده از الیاف پنبه با پلی استر در دو دسته بندی قرار می گیرند:

  1. پارچه ای که از ۳۰ درصد الیاف پنبه و ۷۰ درصد الیاف پلی استر در روند تولید آن استفاده می شود.
  2. پارچه ای که از ۷۰ درصد الیاف پنبه و ۳۰ درصد الیاف پلی استر در روند تولید آن استفاده می ‌کنند.

پارچه کجراه ۱۰۰ درصد

در روند تولید پارچه کجراه ۱۰۰ دزصد پنبه از هیچ نوع الیاف پلی استری استفاده نمی ‌شود و این پارچه برای مشاغل سخت و پرخطر که با آتش و جرقه سر و کار دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پارچه لباس کار عمده

نکات کلیدی انتخاب پارچه لباس کار اصفهان

تنوع پارچه های تولید شده در اصفهان بسیار زیاد بوده و هر روز نیز بر این تنوع افزوده می ‌گردد، به همین دلیل است که در هنگام انتخاب پارچه لباس کار اصفهان با انبوهی از پارچه مواجه شده  که سبب سردرگمی خریدار می شود.

در صورت شناخت برخی از نکات کلیدی در هنگام انتخاب پارچه لباس کار می توانید تصمیمات بهتری گرفته و در نهایت از انتخاب خود با رضایت کافی استفاده نمایید.

در این بخش به بررسی برخی از این نکات کلیدی می پردازیم که دقت کردن به آنها تأثیر زیادی بر نتیجه نهایی کار می گذارد.

شناخت جنس پارچه ها

شناخت جنس پارچه اولین قدم برای تهیه پارچه است؛ چرا که پارچه ها را از دو گروه الیاف طبیعی و مصنوعی و به صورت ترکیبی تولید می ‌کنند و برای هر فضایی نیاز است که از پارچه با الیاف مناسب استفاده گردد.

آبرفت پارچه ها

انتخاب پارچه هایی که آب رفت آنها در کارخانه گرفته شده کمک می ‌کند تا بدون دغدغه و نگرانی به راحتی پارچه ‌ها را مورد برش و دوخت قرار دهید. اما در صورتی که آب رفت پارچه‌ ها گرفته نشود؛ نیاز است که برای هر متر از پارچه حدود ۱۰ درصد بیشتر در نظر بگیرید.

رنگ پارچه ها

رنگ از گزینه ‌های بسیار مهمی است که در هنگام خرید و انتخاب پارچه باید مد نظر قرار بگیرد. چرا که هماهنگ بودن رنگ با پوست افراد و البته با محیط کاری اهمیت پیدا می کند و برای تشخیص رنگ واقعی پارچه ها حتماً آنها را در زیر نور طبیعی مشاهده کنید.

تراکم بافت پارچه ها

انتخاب پارچه هایی که تراکم بافت بالایی دارند، موجب شده تا در حین استفاده پارچه به راحتی دچار چروک شدگی نگردد و سطح آن نیز گوله گوله نمی شود.

بدن نما نبودن

در هنگام انتخاب پارچه های لباس کار که قرار است برای نیروهای خانم لباس تهیه شود بدن نما نبودن جزء نکات بسیار مهم بوده که باید مورد توجه قرار بگیرد.

مهمترین دلایل خرید پارچه لباس کار عمده

پارچه لباس کار در حال حاضر در شرایط گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی مجموعه ها و صنایع مختلف برای ایجاد نظم و پرستیژ کاری سعی می کنند برای کارمندان خود از البسه یک دست استفاده نمایند.

کارگاه های تولید لباس برای دریافت سود بیشتر و پاسخ نیاز مصرف کنندگان سعی می کنند تا انواع مختلف لباس کار را طراحی کرده تا بتوانند نیاز بخش ‌های مختلف جامعه را تأمین کنند.

این کارگاه ها برای تأمین پارچه مورد نیاز خود باید دست به خرید پارچه لباس کار عمده بزنند، تا بتوانند مواد اولیه کارگاه های خود را تأمین نمایند.

اما دلایل زیادی وجود دارد که خرید این پارچه ها را به صورت عمده توجیه می‌ کند، مانند:

  • هماهنگ بودن یک سری کامل البسه از لحاظ رنگ
  • دسترسی به یک گرماژ مناسب در تمام طول طاقه ها
  • مهمتر از همه دسترسی به قیمت ارزان تر پارچه های لباس کار

ارائه بهترین قیمت پارچه مخصوص لباس کار در ایران

قیمت جزء موارد بسیار مهمی است که برای تمامی خریداران عمده پارچه اهمیت می یابد، به همین سبب باید مراکزی را برای خرید انتخاب کرد که بدون حضور واسطه فعالیت می کنند.

قیمت پارچه مخصوص لباس کار در ایران به عوامل زیادی ارتباط پیدا می ‌کند که شناخت این عامل ها و انتخاب مراکز عرضه و فروش می تواند بسیار کمک کننده باشند.

این مجموعه یکی از بهترین مراکزی است که می ‌توانید به نرخ مناسب پارچه لباس کار دست پیدا کنید. چرا که تمامی پارچه ‌ها را از کارخانجات تولید کننده بدون حضور هیچ واسطه ‌ای تهیه کرده و به دست مصرف کننده نهایی می رساند.

در هنگام خرید پارچه لباس کار عمده توجه کردن به برخی از نکات مهم مانند انتخاب مراکز‌فروش موجب شده تا یک خرید مقرون به صرفه انجام دهید. پس با خیال راحت با کارشناسان این مجموعه جهت دریافت هرگونه اطلاعات و راهنمایی ارتباط بگیریم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش