09131130224

خرید پارچه ترگال سفید تهران

خرید پارچه ترگال سفید تهران

خرید پارچه ترگال سفید تهران ۲۴۰ گرم با رنگ افشار و عرض ۱۵۰ سانتیمتر برای اسکراب پزشکی ،روپوش پزشکی ،ملحفه بیمارستانی ،فرم مدارس و لباس قنادی باقیمت ۵۵۰۰۰ تومان عرضه می شود.

خصوصیات پارچه ترگال خوب

 • ثبات در رنگ،
 • تراکم مناسب،
 • تل نشدن (گوله نشدن)،
 • ثبات سایشی،
 • استقامت بالا
 • معمولا از انواع پارچه ترگال بیمارستانی بخصوص رنگ سفید، جهت دوخت بهترین روپوش پزشکی، پرستاری، پرسنل بیمارستان، روتختی بیمار و … به کار برده می شود.قیمت فروش انواع پارچه ترگال بیمارستانی نیز با توجه به رنگ و کیفیت بافت پارچه قطعا متغیر می باشد. در میان رنگبندی مختلف منسوجات بیمارستانی، پارچه ترگال سفید به قیمت ارزان تر در بازار خرید و فروش می گردد.
 • اما پارچه سفید ترگال نیز با کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند که بدون شک قیمت آنها نیز متفاوت است.

رنگ های سفید، آبی و صورتی از جمله رنگ های مورد استفاده در مراکز بهداشت و درمان است. به هیمن دلیل از منسوجات تترون، فلامنت و ترگال بیمارستانی با این سه رنگ و یا ترکیبی از آن ها بیشتر تهیه و تولید می شود.

شناخت برندها و نام های معروف تولیدکننده این پارچه، به انتخاب مطمئن و بهینه کمک خواهد کرد.

همانطور که ذکر شد، اصفهان دارای برترین رتبه در تولید پارچه ترگال است که برخی از نام های

معتبری که می توان در بازار یافت عبارت هستند از فدک، مهنام، تک، ونوس، ارین بافت، نیک، حیدر،

زرین پود، زیبا بافت، بهارجین، نساج بافت، کیمیا بافت سپاهان،-

خرید پارچه ترگال سفید در تهران


ترگال سفید ویسکوز یک نوع پارچه است که از الیاف فلامنت ویسکوز تشکیل شده است. این نوع پارچه به دلیل ویژگی‌های خود مناسب برای تولید لباس‌های پزشکی و محصولات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر توضیحاتی در مورد استفاده از ترگال سفید ویسکوز برای تولید تونیک و شلوار سوپروایزر بیمارستان آورده شده است:

 1. راحتی و آسایش: ویسکوز از الیاف نرم و محکمی تشکیل شده است که برای لباس‌های پوشیدنی مناسب است. تونیک و شلوار سوپروایزر بیمارستان که بیشتر در محیط‌های پزشکی استفاده می‌شوند، نیاز به راحتی و آسایش برای کاربران دارند.
 2. جذب رطوبت: ویسکوز از جذب خوبی برخوردار است و می‌تواند رطوبت بدن را به خوبی جذب کرده و از بدن دور کند، که این ویژگی مهمی در محیط‌های پزشکی می‌باشد.
 3. تنفس پوست: الیاف ویسکوز از موادی تشکیل شده‌اند که به پوست اجازه تنفس می‌دهند، این امر باعث می‌شود که احساس نفس‌گیری و عرق‌زدگی کاهش یابد.
 4. ضد باکتریال: برخی از پارچه‌های ویسکوز دارای خصوصیات ضد باکتریال هستند که می‌تواند مناسب برای استفاده در محیط‌های پزشکی باشد.

بنابراین، از ترگال سفید ویسکوز برای تولید تونیک و شلوار سوپروایزر بیمارستان استفاده می‌شود زیرا این پارچه‌ها از ویژگی‌هایی مانند راحتی، جذب رطوبت، تنفس پوست و خصوصیات ضد باکتریال برخوردارند که برای کاربران در محیط‌های پزشکی بسیار ارزشمند هستند.

نساجی کاماش، ، پلاریس، کاشان و غیره.

نمایندگی تهران

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش