09131130224

خرید پارچه اسپان باند ۳۸ و ۴۰ گرم برای گان با قیمت ارزان

خرید پارچه اسپان باند ۳۸ و ۴۰ گرم برای گان با قیمت ارزان

خرید پارچه اسپان باند ۳۸ و ۴۰ گرمی برای باند گان از طریق این مرکز می تواند با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام بگیرد. برای خرید مقرون به صرفه پارچه اسپان باند همین حالا با بخش فروش مجموعه ارتباط برقرار نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

 پارچه اسپان باند و مهم ترین مصارف آن

پارچه اسپان باند یکی از مهمترین زیرمجموعه های صنعت نساجی است که به دلیل ویژگی های فوق العاده توانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد.

مواد اولیه مورد استفاده برای تولید پارچه های اسپان باند انواع پلیمرهایی است که در صنعت به اختصار به آن pp گفته می شود.

می ‌دانیم که پارچه های اسپان باند به مانند پارچه های سنتی از کنار هم قرار گرفتن الیاف تار و پود و بافت منظم این الیاف تولید نمی شود.

 بلکه تمامی الیافی که در روند تولید این پارچه مورد استفاده قرار می گیرد از الیاف فیلامنت به دست آمده از پلیمرهای شیمیایی است که مانند یک شبکه منظم و یا نا منظم الیاف به شکل مستقیم در کنار هم قرار گرفته و با کمک روش های مختلف الیاف به یکدیگر متصل می شوند. 

در تولید این پارچه ها از دستگاهی به نام اکسترودر استفاده های زیادی می شود، این دستگاه فرایند ذوب پلیمرهای مختلف را انجام داده و با کمک فشار مواد مذاب را به سوزن‌ های سرنگ شکل در ابتدای دستگاه وارد می کند.

سپس به سوزن ها با کمک هوای گرم فشار وارد کرده تا مواد مذاب به مانند الیاف نازک از این سوزن ها خارج شود. الیاف خارج شده را در کانال های هوای سرد قرار می‌ دهند و تحت کشش آیرودینامیکی آن ها را تا انتهای نوار نقاله ها می کشند تا به صورت الیاف یکدست و نازک تبدیل شوند.

الیاف به دست آمده توسط دستگاه های خاص به صورت شبکه های منظم و یا غیر منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته و با روش های شیمیایی، فیزیکی و استفاده از سوزن های مخصوص به یکدیگر اتصال پیدا می کنند و منجر به تولید پارچه هایی با گرماژهای متنوع می گردد.

به طور معمول گرماژ پارچه های اسپان باند از ۸ گرم تا ۴۰۰ گرم می باشد که برخی از این گرماژها موارد استفاده و کاربردهای بیشتری دارند.

نکته مهم این است که پارچه های اسپان باند به دو صورت هیدروفیل، به معنی پارچه ‌های آبدوست و واترپروف، یعنی پارچه‌ های آبگریز تولید می‌ شود و همچنین امکان چاپ بر روی این پارچه با دو روش فلکسو و سیلک وجود دارد.

با توجه به شرایط ذکر شده باید بدانید که پارچه های اسپان باند موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارند و به طوری نقش این پارچه در صنایع مختلف پررنگ شده که به هیچ عنوان نمی ‌توان محصول مناسب و جایگزین آن پیدا کرد.

در اینجا به چند مورد از مهمترین موارد استفاده از پارچه اسپان باند در صنایع مختلف را اشاره می‌کنیم از جمله:

 • در صنعت پزشکی: در بخش‌ های مختلف بیمارستان ها به عنوان لباس های موقت بیمار، تولید گان و شان و بسیاری از این موارد دیگر
 • در صنعت کاور و بسته بندی: برای بسته بندی لوازم خانگی، پوشاک، کیف و کفش و همچنین تولید کاور های لباس های مجلسی و کت شلوار های مردانه و روکش مناسب لوازم الکترونیکی و مواردی از این قبیل
 • در صنعت عمران و راهسازی: برای تولید انواع دیوارهای کاذب، تثبیت خاک در راهسازی و همچنین بسته بندی مصالح ساختمانی و غیره
 • در صنعت کشاورزی به عنوان پوشش مناسب گلخانه ها، مزارع و همچنین محافظت از خاک در آبیاری های شبانه
 • در صنعت فیلتراسیون: برای تولید فیلترهای مناسب دستگاه های صنعتی بزرگ و همچنین دستگاه های صنعتی خانگی مانند: فیلتر جاروبرقی، فیلتر قهوه ساز، فیلتر دستگاه های شیردوش، فیلتر دستگاه های تصفیه هوا و مواردی از این دست
خرید پارچه اسپان باند ۳۸ و ۴۰ گرمی
خرید پارچه اسپان باند آناهیتا

مشخصات پارچه اسپان باند مناسب گان بیمارستانی

یکی از موارد استفاده و کاربردهای زیادی که از پارچه های اسپان باند می‌ شود در بخش ‌های مختلف بیمارستان ها و درمانگاه ها است.

گان جراحی یکی از مهمترین ملزومات مورد استفاده در اتاق های عمل است که برای تولید آن از پارچه های مخصوص استفاده می شود.

یکی از مهمترین پارچه هایی که می توان برای تولید انواع گان جراحی استفاده کرد پارچه های اسپان باند است.

اما پارچه های اسپان باندی که برای گان بیمارستانی مناسب است دارای مشخصاتی که در ادامه بیان می کنیم می باشد.

 • به طور معمول از پارچه اسپان باند با ضخامت و گرماژ بین ۳۸ تا ۴۰ گرم برای تولید گان جراحی استفاده می شود.
 • مناسب ترین عرض برای تولید گان بیمارستانی عرض ۱۶۰ سانتی متر است.
 • رنگ مناسب پارچه های گان بیمارستانی سبز و آبی پر رنگ می باشد.
 • این پارچه ها به صورت واترپروف تولید می گردد تا هیچ گونه خون و مایعات دیگر را به خود جذب نکند.
 • آنتی باکتریال بودن پارچه های اسپان باند گان جراحی یکی از ویژگی‌ های خاص آنها می‌ باشد.

چگونگی خرید پارچه اسپان باند ۳۸ و ۴۰ گرم برای گان ارزان قیمت

با توجه به اهمیت استفاده از گان جراحی، اغلب مراکز تولید کننده ترجیح می دهند تا این پارچه ها را با قیمت ارزان تهیه کنند.

اما مسئله مهم چگونگی خرید پارچه اسپان باند ۳۸ و ۴۰ گرم برای گان با قیمت ارزان می باشد، که جزء دغدغه ‌های اصلی خریداران عمده این محصولات است.

در اینجا برای برطرف کردن این دغدغه، به شما خریداران توصیه می‌ کنیم که حتماً مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه را برای خریدهای خود انتخاب کنید.

چند مورد از روش های دسترسی بدون واسطه به مراکز فروش عبارتند از:

 • خرید مستقیم از کارخانجات تولید کننده پارچه های اسپان باند
 • انتخاب مرکز عمده فروشی و بنکداری ها در بازارهای بزرگ
 • استفاده از سایت های آنلاین و معتبر
خرید پارچه اسپان باند ۳۸ و ۴۰ گرمی

سایت فروش اینترنتی انواع اسپان باند از درب کارخانه

دربین تنوع روش های خرید پارچه های اسپان استفاده از سایت های فروش آنلاین می تواند جزء بهترین انتخاب ها قرار بگیرد.

انتخاب این سایت فروش اینترنتی به دلیل اعتبار بالایی که دارد امکان تهیه انواع اسپان باند با قیمت درب کارخانه را برای خریداران فراهم می ‌آورد.

در صورتی که شما قصد خرید پارچه اسپان باند ۳۸ و ۴۰ گرمی برای گان بیمارستانی را دارید همین حالا با بخش فروش این سایت اینترنتی ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت راهنمایی های لازم سفارشات خرید خود را ثبت کنید.

انتخاب این مجموعه فروش اینترنتی، مزایای زیادی برای خریداران این محصولات فراهم می‌ کند و به راحتی می توانند از تنوع بالای پارچه های اسپان باند با قیمت مناسب بهره مند گردند. همچنین  ارسال پارچه خریداری شده در کمترین روز کاری نیز یکی از مهم‌ ترین مزایای انتخاب این مجموعه است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش