09131130224

خرید بهترین پارچه بیمارستانی اصفهان

خرید بهترین پارچه بیمارستانی اصفهان

خرید بهترین پارچه بیمارستانی اصفهان مشاوره رایگان و ارسال کاتالوگ۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶

آنچه در این مقاله می خوانید …

  • تولید پارچه بیمارستانی در اصفهان
  • راهنمای خرید بهترین پارچه بیمارستانی اصفهان
  • لیست قیمت پارچه بیمارستانی در بازار
  • فروش عمده پارچه بیمارستانی باکیفیت

پارچه بیمارستانی اصفهان با کیفیت عالی و بهترین قیمت، همین حالا از طریق این مجموعه؛ امکان سفارش در تناژ بالا و عرض و گرماژ مختلف را دارد. دریافت مشاوره از مهنام فابریک

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های بیمارستانی به سبب مصارف گوناگونی که در مراکز درمانی و بیمارستان های دولتی و خصوصی داشته، همواره از بازار داغ و پرمخاطبی برخوردار هستند.

تولیدی های البسه و منسوجات مورد نیاز بیمارستان ها، خریدار اصلی انواع پارچه های بیمارستانی می باشند. این مراکز می خواهند که بهترین پارچه بیمارستانی را با کمترین قیمت ممکن که همان قیمت دست اول کارخانجات معتبر است، تهیه نمایند.

در حال حاضر با توجه به کارخانجات معتبری که در اصفهان مشغول به فعالیت هستند، خرید پارچه بیمارستانی اصفهان در میان خریداران، از توجه بیشتری برخوردار بوده است. آیا می دانید که چگونه می توان بهترین پارچه بیمارستانی تولید اصفهان را با قیمت ارزانتری خرید بصورت عمده نمود؟ مهنام فابریک پیشنهادات ویژه ای برای شما خریداران دارد، پس تا پایان همراه ما باشید.

تولید پارچه بیمارستانی در اصفهان

به جرئت می توان ادعا کرد که در کشور ما، اصفهان قطب صنعت نساجی به شمار می آید. در حال حاضر شاهد فعالیت بسیاری از کارخانجات برند در اصفهان هستیم که توانسته اند بهترین پارچه های بیمارستانی را تولید و روانه بازارهای فروش نمایند.

تولید پارچه بیمارستانی در اصفهان، با توجه به کیفیت مواد اولیه مصرفی، مجهز بودن خط تولید به دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و نیروی کاری مجرب، می تواند با کیفیت های مختلفی صورت گرفته باشد.

اما آنطور که در بازار خرید و فروش پارچه بیمارستانی می بینیم، اغلب تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی به دنبال خرید پارچه بیمارستانی اصفهان به شکل عمده و تناژ بالا هستند.

انواع پارچه های بیمارستانی تولید شده در این کارخانجات معتبر، عبارتند از:

  • پارچه تترون بیمارستانی
  • پارچه ترگال بیمارستانی
  • پارچه کجراه بیمارستانی
  • پارچه اسپان باند بیمارستانی (پارچه یکبار مصرف بیمارستانی)
  • پارچه فلامنت بیمارستانی
  • پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

هر یک از این پارچه های بیمارستانی با عرض، وزن یا گرماژ معینی تولید شده و در کالیته رنگبندی متنوعی، جهت مصارف گوناگون بیمارستانی به فروش می رسند.

پارچه ترگال و تترون بیمارستانی، در دسته پارچه های تخت بافت به شمار آمده که قابل شسشو و ضد عفونی هستند و البسه و منسوجات تولیدی از آنها، قابلیت چندین بار استفاده را داشته اند. پارچه تترون با طیف رنگی آبی، صورتی، سفید و سبز و پارچه ترگال با طیف رنگی سفید، آبی و سبز، نرخ فروش بالایی را جهت مصارف گوناگونی همچون لباس بیماران، روپوش پزشکان، لباس فرم پرستاران و انواع ملحفه بیمارستانی، داشته اند.

در طرف مقابل، پارچه های اسپان باند بیمارستانی وجود داشته که پارچه های بی بافت و بدون هیچ تار و پودی هستند. این پارچه ها جزو ارزانترین پارچه های بیمارستانی به شمار آمده که از دو منظر مسائل بهداشتی و مسائل اقتصادی بیمارستان ها، در برخی مصارف، جایگزین پارچه های قابل شستشو شده اند.

پارچه های فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی هم که در انواع ساده و چهارخانه عرضه شده؛ مناسب ترین گزینه برای لباس فرم بیماران بوده و همانند پارچه های اسپان باند، جهت تولیدات یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرند.

از آنجا که انتخاب جنس، عرض و گرماژ پارچه های بیمارستانی از اهمیت زیادی برای تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی برخوردار بوده، آیا می دانید که چگونه می توان بهترین انتخاب را داشت؟

پارچه بیمارستانی اصفهان

راهنمای خرید بهترین پارچه بیمارستانی اصفهان

هر یک از پارچه های بیمارستانی تولید شده در کارخانجات اصفهان، با توجه به جنس، کیفیت یا تراکم بافت، عرض و گرماژ یا حتی رنگ، مورد استفاده در تولیدات بیمارستانی قرار می گیرند.

بی شک شناخت ویژگی ها و مصارف هر یک از پارچه های بیمارستانی، می تواند در انتخابی مطمئن تر برای تولیدی های لباس و منسوجات بیمارستانی، خصوصا تولیدی های تازه تأسیس، نقش فزاینده ای را دارا باشد.

انواع پارچه بیمارستانی اصفهان با مشخصات و مصارف ذیل به عرضه می رسند:

پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی همان پارچه تترون معمولی است که با طیف رنگی بیمارستانی شامل آبی، صورتی، سفید، سبز، یاسی، لیمویی و غیره عرضه می گردد. این پارچه با عرض های ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری و ۲ یا ۳ متری در گرماژهای ۱۰۰ الی ۳۸۰ گرمی، تهیه و تکمیل شده و به دو صورت طاقه ای و عدلی روانه بازارهای فروش می شود.

پارچه تترون عرض ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری با گرماژهای ۱۰۰ الی ۱۸۰ گرمی، می تواند گزینه مناسبی برای دوخت مقنعه، لباس بیماران خردسال و بزرگسال و لباس فرم پرستاران و پزشکان مورد استفاده قرار بگیرد.

در طرف مقابل پارچه تترون با عرض ۲ و ۳ متر و گرماژ ۲۸۰ الی ۳۸۰ گرمی؛ می تواند گزینه مناسبی برای دوخت انواع ملحفه، رو تختی و رو بالشی بوده باشد. اما جهت خریدی اقتصادی تر بهتر است که پارچه تترون عرض سه متر خریداری شود؛ چرا که تمامی مصارف پارچه های تترون را شامل می گردد.

پارچه ترگال بیمارستانی

کالیته پارچه ترگال بیمارستانی با دو گرماژ ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی در انواع ترگال ساده و ترگال کجراه عرضه می گردد. این پارچه به سبب تراکم بافت مناسب، ضخامت خوب، مقاومت سایشی و کششی عالی و آبژاول بودن، گزینه مناسبی برای دوخت روپوش فرم پزشکان و البسه فرم اتاق عمل می باشد.

پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه های یکبار مصرف اسپان باند، با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۳۰ الی ۹۰ گرمی، بیشترین استفاده را در مصارف گوناگون بیمارستانی مانند لباس فرم بیمارانی که کمتر از ۴۸ ساعت بستری هستند، انواع ماسک و کلاه یکبار مصرف، کاور کفش و انواع رو تختی، رو بالشی و ملحفه یکبار مصرف، داشته اند.

پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه های فلامنت و فلامنت پنبه هم در دو رنگ آبی و صورتی و با طرح چهارخونه، گزینه مناسبی جهت دوخت لباس فرم بیماران می باشند. این پارچه ها عرض یک و نیم متر عرضه شده و نوع فلامنت پنبه آنها؛ الیاف نرم تر و قیمت بیشتری دارد.

پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی
پارچه فلامنت چاپی بیمارستانی

فروش عمده پارچه بیمارستانی باکیفیت

فروش عمده انواع پارچه بیمارستانی اصفهان با بهترین کیفیت و در تمامی عرض ها و وزن های سفارشی مشتریان، از طریق این مجموعه انجام می پذیرد.

اگر چه لیست قیمت پارچه بیمارستانی اصفهان به عواملی چون گرماژ، وزن، کیفیت پارچه، رنگ پارچه و تناژ مورد نظر، بستگی داشته، اما شما می توانید انواع پارچه های بیمارستانی را با قیمت دست اول کارخانه و کاملا اقتصادی تر از سایر بازارهای کشور، همین حالا خریداری نمایید.

پارچه اسپان باند بیمارستانی

برای گان جراح از پارچه ۳۸ گرم آبی نفتی استفاده می شود

نکته خرید برای پارچه های اسپان باند این است که برای بخش بانوان از گرماژ ۴۰ صورتی استفاده می شود

برای ملحفه یا روتختی بیمارستانی از گرماژ ۲۵ استفاده می شود

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اسپان باند بی بافت سوزنی

نبافته PP Spunbond
نبافته اسپان باند

فناوری تولید اسپان باند اسپان باند، پلی پروپلین اسپان باند به سرعت توسعه یافته و در ۲۰ سال گذشته برای صنعت نساجی فنی و پارچه های غیر بافته جایگزین شده است. پلی پروپلین به صورت دانه بندی مواد اولیه به روش اکستروژن مذاب و رشته ها تولید می شود. ماهیت تولید پارچه نبافته اسپان‌باند بر اساس چرخش مستقیم رشته‌های پیوسته دانه‌های پلیمری و متعاقب آن پارچه‌های نبافته در حال تولید است.

ویژگی های اساسی محصول نبافته spunbond عبارتند از:

محدوده چگالی سطح Spunbond تقریباً است. ۱۰ – ۱۵۰ گرم در متر مربع
۱۰۰٪ محتوای نبافته اسپان باند پلی پروپیلن

توزیع برابر الیاف در پارچه سطح، که تقریباً ویژگی های مشخصه را تعیین می کند. ۲: ۱ در جهت طولی و عرضی
استحکام نهایی بالای پارچه به دلیل استحکام بالای رشته های پیوسته (رشته)

اسپان باند

ویژگی پارچه های اسپان باند پزشکی

امکانات:
۱: غیر سمی، سازگار با محیط زیست، غیر حساس، بدون بو، غیر تحریک کننده برای پوست، بدون
سایر اجزای شیمیایی، پایدار در عملکرد؛
۲: از طریق خواص ضد الکلی، ضد الکلی، ضد الکلی، ضد آب، دفع آب و تولید آب
از طریق درمان ویژه تجهیزات؛
۳: وزن سبک، احساس نرم، اثر فیلتر خوب، شدت بالا، می تواند به طور موثر از گرد و غبار جلوگیری کند و
ذرات مضر ناشی از حمله و عفونت متقابل؛
۴: بدون پرز، بدون پودر، PH خنثی، بدون الکتریسیته ساکن، بدون عامل فلورسنت، کارخانه ۱۰۰٪ خالص
فیبر و الیاف مصنوعی، متخلخل؛
۵: مقاومت در برابر فشار آب بالا و نفوذپذیری گاز خوب؛ لایه spunbond از پیوسته تشکیل شده است
رشته هایی با استحکام شکست خوب، ازدیاد طول و خواص بسته بندی؛
۶؛ لایه مذاب متشکل از میکروالیاف پیوسته با خواص مانع خوب در برابر رطوبت است.
باکتری ها، میکروارگانیسم ها، گرد و غبار و غیره
۷: می تواند به بخار و عامل استریل کننده اجازه دهد تا حداکثر وارد کیسه شود و می تواند کاملاً
تجزیه و تحلیل باقی مانده مانند اکسید اتیلن.
۸: عوامل ضد باکتری و ضد شیمیایی: دارای مقاومت اسیدی و قلیایی خوب هستند و پلی پروپیلن یک ماده شیمیایی بلانت است.
۹: نرمی بهتر، حافظه کمتر و راحتی؛
۱۰: یک بار استفاده، بدون مصرف شکستگی چند بار مصرف، بدون نیاز به بازیافت، تمیز کردن. دیدار با محیط زیست
الزامات، آسان برای تخریب یا سوزاندن.
۱۱: مقرون به صرفه و قابل اعتماد: ضدعفونی، شستشو و خشک کردن پنبه بیمارستانی را حذف کنید.
کمتر از هزینه پنبه
۱۲: جلوگیری از عفونت متقاطع، کاهش هزینه های پنهان درمان و افزایش نرخ کنترل عفونت.
۱۳:دوره موثر: (اثر فیلتراسیون باکتریایی دولایه) تا ۹۶% ذخیره شده در شرایط قابل قبول

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش