09131130224

پارچه ترگال فدک :قیمت کارخانه

پارچه ترگال فدک :قیمت کارخانه

پارچه ترگال فدک اصفهان با قیمت روز، از طریق مرکز فروش ویژه بهترین ترگال مناسب لباس مدارس و لباس کار، به عرضه می رسد.

پارچه ترگال یکی از پارچه های تخت بافت در صنعت نساجی است که اصفهان، قطب تولید آن به شمار می آید. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و مشخصات منحصربفردی را دارا بوده است.

خرید پارچه ترگال فدک :فرم مدارس

توجه کنید پارچه ترگال و کجراه تک در ۷ گروه، قیمت گذاری می گردد. همچنین با توجه به سیر و باز بودن یا نوع بیمارستانی و سفید، می توان قیمت متفاوتی را برای این پارچه ترگال، در نظر داشت.

یکی از نکات مهم در حین خرید این است که حتما در حاشیه پارچه نوشته شده باشد سوپر فدک. چرا که بعضی از کلاهبردارها با تشکیل باند؛ اقدام به فروش پارچه تقلبی می کنند.

پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال فدک

محصولات نساجی فدک اصفهان

نساجی فدک اصفهان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع پارچه در صنعت نساجی ایران به شمار می آید. به نوعی که بسیاری از خیاطان و تولید کنندگان انواع پوشاک، به دنبال خرید این برند بوده اند.

از جمله پرفروش ترین محصولات کارخانه پارچه فدک، می توان به این موارد اشاره داشت:

  • پارچه کتان صد در صد پنبه فدک
  • پارچه کتان هفتاد درصد پنبه فدک
  • پارچه کتان سی درصد پنبه فدک
  • پارچه ترگال فدک
  • پارچه کجراه فدک
  • پارچه تترون فدک
  • پارچه مازراتی فدک
خرید پارچه کتان هفتاد درصد پنبه
کتان هفتاد درصد پنبه

پارچه ترگال فدک :درجه ۱

یکی از پارچه های پرفروش در نساجی ایران، پارچه ترگال و کجراه می باشد. در این میان یکی از برندهای معروف تولید کننده ترگال، فدک است. پارچه فدک اصفهان از مشخصات و ویژگی های بسیار خوبی برخوردار بوده و همین امر سبب شده تا مصارف خوبی هم داشته باشد.

به عنوان مثال رنگ ثابت و گرماژ بالای این پارچه، سبب شده به یکی از بهترین پارچه ها در صنعت نساجی تبدبل شود.

پارچه ترگال و کجراه فدک یکی از معروف ترین برند های پارچه مدارسی و لباس کار است.

به سبب مشخصاتی چون ثبات رنگی، ضخامت مناسب، مقاومت و طول عمر بالا و آهار مناسب، این پارچه در تولید لباس فرم مدارس و لباس کار، بیشترین استفاده را دارد.

همچنین پارچه مناسب فرم اداری است و در دوخت مانتو و شلوار اداری، کاربرد ویژه ای دارد.

از جمله دیگر ویژگی های پارچه فدک اصفهان می توان به این موارد اشاره داشت:

قیمت پارچه ترگال فدک :فرم مدارس

پارچه ترگال تولید شده از الیاف مرغوب و درجه یک، یکی از گزینه های خوب و مناسب دوخت لباس فرم مدارس بوده است. همین امر سبب شده تا برند فدک، یکی از انتخاب های اولیه تمامی کارگاه های تولید کننده لباس مدارس باشد.

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس می تواند به فاکتورهای گوناگونی وابسته باشد. از جمله این فاکتورها می توان به عرض پارچه، گرماژ پارچه، روشن یا تیره بودن رنگ پارچه (کیفیت رنگ پارچه)، نحوه سفارش پارچه و میزان تناژ خریداری شده اشاره داشت.

در این میان بنظر می رسد که اگر شما خریداران بتوانید خرید مستقیم پارچه ترگال از درب کارخانه تولیدی را انجام دهید، قطعا خریدی اقتصادی تر برای شما اتفاق خواهد افتاد. همچنین تولیدات شما با قیمت تمام شده کاملا مقرون به صرفه تری انجام خواهد پذیرفت.

از چه پارچه هایی برای لباس کار استفاده کنیم؟

از جمله انواع پارچه های مناسب در دوخت لباس های کاری، می توان به این موارد اشاره داشت:

پنبه


در محیط اداری، راحتی ضروری است، و این دقیقا همان چیزی است که پنبه فراهم می کند. با ترکیبی از نرمی، قابلیت تنفس و کنترل رطوبت، پنبه یک انتخاب محبوب است.

یکی دیگر از مزایای پنبه عایق بودن آن است. مطالعات نشان می دهد که دفاتر سرد با بهره وری کمتر مرتبط هستند. با توجه به اینکه دفاتر دارای دمای متوسط ​​بین ۶۸ تا ۷۶ درجه هستند، داشتن لباس عایق مفید است. هر چه یک کارمند راحت تر باشد، بهره وری بیشتری خواهد داشت.

پارچه ترگال فدک :ویسکوز فلامنت


برای کارگران در محیط های داخلی و خارجی، ترکیبی از پلی استر و پنبه نیز موثر است. این ترکیب بهترین های هر دو جهان را دارد: راحتی و قابلیت تنفس پنبه با مزایای افزوده پلی استر.

پارچه های ترکیبی پلی استر ضد لک و چروک هستند. آنها همچنین شکل خود را بهتر حفظ می کنند و در برابر لکه ها مقاوم تر هستند.

از پارچه های ترکیبی پلی استر/پنبه برای موارد زیر استفاده کنید:

کار صنعتی
صنایع غذایی
کار در فضای باز
نگهداری
تعمیر خانه
بسیاری دیگر!

پارچه لی جین فدک

برای محیط کاری غیررسمی یا ناهموار، جین انتخاب عالی است. ممکن است دفتر شما از یک محیط کاری آرام پشتیبانی کند و راحتی شلوار جین را تشویق کند. یا، خدمه ساخت و ساز شما می توانند ترکیبی از راحتی و دوام ارائه شده توسط پارچه لی یا جین را دریافت کنند. اگر معمولاً در منطقه شما لباس جین می پوشند، شلوار جین برای خدمه شما به کسب و کار شما آشنا می شود.

برخی از مشاغل به شلوار و پیراهن مقاوم در برابر شعله نیاز دارند. این پارچه های تخصصی برای مشاغل سخت با خطر آتش سوزی هستند. برق، مکانیک، کارگران کارخانه های شیمیایی و متخصصان صنعت نفت و گاز نیاز به حفاظت بیشتری دارند. سایش مقاوم در برابر شعله یک ضرورت برای این مشاغل و سایر مشاغل خطرناک است.

قیمت روز پارچه سوپر فدک

با توجه به کیفیت ویژه ای که پارچه سوپر فدک داشته، میزان تقاضای بالایی را هم دارا بوده است. این موضوع سبب شده تا متأسفانه شاهد حضور برخی از واسطه ها و دلالان در بازار فروش این پارچه شویم.

استعلام واقعی ترین قیمت روز پارچه فدک تنها از طریق مراکز فروشی امکان پذیر است که:

تمامی واسطه ها را حذف نموده اند.

ارتباط مستقیم با نساجی فدک دارند.

کالیته رنگی پارچه را رایگان ارسال می کنند.

با ارائه مشاوره های رایگان قبل از خرید، خریدی آگاهانه را برای مشتریانشان رقم می زنند.

شما هم می توانید بهترین پارچه ترگال فدک را در کمترین زمان ممکن با قیمت درب کارخانه سفارش خرید اینترنتی دهید.

خرید ترگال فدک فرم مدارس

قیمت ترگال فدک از کارخانه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش