09131130224

بهترین قیمت پارچه تترون درنا برای مانتو

بهترین قیمت پارچه تترون درنا برای مانتو

آنچه در این مقاله می خوانید:

پارچه تترون و عرض و گرماژهای تولیدی آن

چرا پارچه تترون درنا بخرم؟

ویژگی های پارچه تترون درنا برای مانتو

 قیمت فروش ارزان پارچه تترون با خرید بی واسطه

پارچه تترون درنا برای مانتو کاملا مناسب است، برای خرید پارچه تترون درنا در حجم های عمده و دریافت بهترین قیمت با بخش فروش این مرکز ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را در کمترین زمان دریافت کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه تترون جزء منسوجاتی است که در دوخت پوشاک کاربرد فراوانی دارد و اغلب از این پارچه برای تهیه و تولید انواع لباس های یونیفرم، مانتو، مقنعه و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می کنند، به همین جهت کارخانجات زیادی در کشور در حال تولید پارچه های تترون با تنوع بالا هستند.

آیا بهترین کارخانه تولید پارچه تترون را می شناسید؟ چرا در بین تنوع محصولات موجود در بازار پارچه تترون درنا بخریم؟ آیا با مشخصات پارچه تترون درنا برای دوخت مانتو آشنایی دارید؟

با ادامه مطلب همراه ما باشید تا به این سوالات و سوالات دیگری که ممکن است در ذهن خریدار به وجود بیاید پاسخ مناسب داده و بهترین مرکز فروش بدون واسطه را معرفی کنیم.

 پارچه تترون و عرض و گرماژهای تولیدی آن

پارچه های تترون جزء محبوب‌ ترین منسوجات در بین تنوع بالای پارچه در بازار است که موارد استفاده و کاربرد متعددی دارد.

در روند تولید پارچه ‌های تترون از مواد اولیه با کیفیت پلی استر و ویسکوز پنبه به علاوه الیاف فیلامنت مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

کارخانجات متعددی در حال حاضر اقدام به تولید پارچه ‌های تترون نموده اند تا بتوانند به خوبی نیاز گسترده بازار داخلی و حتی برخی از بازارهای خارجی را نیز برآورده کنند.

در کارخانجات پارچه های تترون در تنوع بالا از لحاظ عرض و گرماژ تولید می شوند تا هر کدام از این پارچه های متنوع در مصارف خاص به راحتی و بدون اسراف مورد استفاده قرار بگیرد.

بیشترین تنوع گرماژ در روند تولید پارچه‌ های تترون از گرماژ ۱۵۰ گرم تا گرماژ ۱۹۰ گرم است که با توجه به نوع استفاده و ضخامت این پارچه ها انتخاب می شود.

اما در کارخانجات تولیدی پارچه های تترون در چندین عرض متنوع تولید می گردد تا دسترسی به این محصول برای مصرف کنندگان به آسانی امکان پذیر شود در اینجا چند مورد از عرض پرکاربرد پارچه و همراه موارد استفاده آن را بیان می کنیم:

  • پارچه تترون با عرض ۹۰ سانتی متر مناسب ترین عرض برای تولید و دوخت مقنعه مناسب برای دانش‌ آموزان، دانشجویان، کارمندان و بسیاری از اقشار دیگر در جامعه است.
  • پارچه تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر این پارچه به صورت طرحدار، ساده و در رنگ بندی های متنوع تولید می شود، که بیشترین موارد استفاده و کاربرد آن برای دوخت پیراهن های مردانه و انواع لباس های فرم است.
  • پارچه تترون با عرض ۱۸۰ سانتی متر از این پارچه بیشتر برای دوخت لباس های فرم و همچنین تهیه برخی از ملحفه ها استفاده می شود.
  • پارچه های تترون با عرض ۲ متر و ۳ متر جزء پرکاربردترین ها محسوب می گردد، زیرا در دوخت انواع چادر، روپوش، سرویس سیسمونی، ملحفه، دوخت کالای خواب و بسیاری از موارد دیگر از عرض ۲ متر و ۳ متر پارچه تترون استفاده می کنند.
پارچه تترون درنا برای مانتو

چرا پارچه تترون درنا بخرم؟

در بین کارخانجات مختلفی که اقدام به تولید پارچه ‌های تترون کرده‌ اند، کارخانه درنا جزء پیشروترین در این صنعت است که اقدام به تهیه دستگاه های با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی کرده اند.

در این کارخانه با راه اندازی خطوط تولید با استاندارد بالا و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت پارچه های تولید شده نیز کاملاً مرغوب هستند.

در پاسخ به این سوال که چرا پارچه تترون درنا بخرم؟ باید گفت به دلیل اینکه تمامی منسوجات تولید شده در کارخانجات درنا به شکل کاملا اصولی تولید می ‌شود و هیچ گونه الیاف حساسیت زایی در روند تولید این محصولات استفاده نمی گردد.

پارچه تترون درنا به گونه ای تولید می ‌شود که از ثبات رنگ بالایی برخوردار بوده و در برابر نفوذ آب ژاول مقاومت خوبی دارد در حین شستشو و رنگ آن کاملاً ثابت و یکنواخت باقی می ماند.

قرار دادن آزمایشگاه های کنترل کیفیت در کارخانه درنا موجب شده تا در تمامی مراحل تهیه و تولید این پارچه ها از لحاظ کیفی بررسی شده و این پارچه ها در تمامی مراحل در شرایط استاندارد تولید می شود.

کالیته پارچه درنا بسیار متنوع است و برای هر مصرفی به آسانی از رنگ‌ های زیبای این پارچه ها تهیه کرد،بدین جهت  پارچه تترون درنا برای مانتو جزء بهترین ها قرار می گیرد. 

ویژگی های پارچه تترون درنا برای مانتو

روند تولید پارچه های تترون با توجه به درصد استفاده از الیاف پنبه و پلی استر پارچه های تترون در دو ویژگی منحصر به فرد تولید می گردد.

در کارخانه درنا درصد بیشتری از الیاف پنبه برای تهیه و تولید این پارچه استفاده می‌ شود و این مشخصه سبب شده تا از پارچه تترون درنا برای مانتو استفاده بیشتری کنند.

به طور کلی پارچه تترون درنا برای مانتو دارای ویژگی‌ های خاص است در اینجا چند مورد آن را بررسی می کنیم:

  • دارای بافت کاملاً نرم و سبک است.
  • این پارچه به گونه ای است که به هیچ عنوان بدن نمایی ندارد.
  •  وجود الیاف پنبه موجب می شود تا این پارچه ها کاملاً خنک و جاذب رطوبت باشند.
  •  ترکیب الیاف پلی استر با پنبه از چروک پذیری این پارچه کم می کند.
  • تنوع بالا در رنگ بندی سبب استقبال بیشتر از این نوع پارچه ها شده است.

 قیمت فروش ارزان پارچه تترون با خرید بی واسطه

فروش عمده تترون با توجه به مصارف متعدد این پارچه در بازار از استقبال خوبی برخوردار است.

معمولا خریداران به دنبال پیدا کردن مراکز خرید بی واسطه هستند تا انواع پارچه تترون مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تهیه کنند.

این مرکز سعی می کند، قیمت فروش پارچه تترون را کاملاً ارزان ارائه دهد، زیرا تمامی محصولات خود را به شکل مستقیم از کارخانه تولید کننده تهیه کرده و به عنوان یک پل ارتباطی بین خریدار و تولید کنندگان عمل می کند.در صورتی که حجم عمده از پارچه تترون درنا برای مانتو و هر گونه مصارف دیگری نیاز دارید، بدون صرف وقت و هزینه های اضافی با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره های کاملاً رایگان سفارشات خود را ثبت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش