09131130224

انواع پارچه بیمارستانی ارزان از کجا بخرم؟

انواع پارچه بیمارستانی ارزان از کجا بخرم؟

تولیدی های طرف قرارداد با بیمارستان ها و مراکز درمانی شاید بارها این سوال را پیش خود تکرار کرده باشند که انواع پارچه بیمارستانی ارزان را از کجا بخرم؟
برای انتخاب انواع پارچه بیمارستانی، فاکتور قیمت بسیار مهم می باشد و همواره تولیدی ها و خیاطانی که نیاز به خرید پارچه های بیمارستانی دارند به قیمت این پارچه ها، توجه بسیار می کنند.
این تولیدی ها همواره سعی دارند خرید انواع پارچه بیمارستانی را از نمایندگی هایی انجام دهند که این دسته از پارچه های مصرفی را با قیمت ارزان عرضه می دارد.
البته آن ها خوب می دانند برای خرید انواع پارچه بیمارستانی ارزان باید به سراغ نمایندگی ها و فروشگاه های دست اول بروند که قیمت انواع پارچه های بیمارستانی مورد عرضه آن ها، همان طور که اشاره شد دست اول باشد و با قیمت کارخانه و شرکت تولید کننده برابری کند.

قیمت انواع پارچه بیمارستانی

در کل می توان انواع پارچه بیمارستانی را با قیمت های متفاوت مورد خرید از نمایندگی ها قرار داد، اما قیمت تعدادی از این پارچه های مصرفی ارزان تر خواهد بود، همانند:

  • انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
  • انواع پارچه فلامنت بیمارستانی
  • پارچه تترون بیمارستانی

و قیمت برخی دیگر از این پارچه ها، بیشتر و بالاتر است:

  • پارچه ترگال بیمارستانی
  • پارچه کجراه بیمارستانی

انواع پارچه بیمارستانی

برای خرید و تهیه انواع پارچه ترگال بیمارستانی و پارچه کجراه بیمارستانی باید بهای بالاتر و بیشتری را بپردازید و در نظر بگیرید نسبت به زمانی که می خواهید خرید پارچه تترون بیمارستانی، خرید انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی و خرید انواع پارچه فلامنت بیمارستانی را انجام دهید.
البته هر پنج پارچه بیمارستانی که در خطوط بالایی به آن ها اشاره شد همه جرو پارچه های مصرفی در حوضه بهداشت و درمان هستند و هر کدام از این پارچه ها را برای مصارف مختلف تولیدی ها مورد خرید و تهیه قرار می دهند، برخی را به عنوان پارچه ای مناسب برای دوخت لباس بیماران و برخی را به عنوان پارچه ای مناسب برای دوخت لباس فرم و برخی دیگر از انواع پارچه بیمارستانی را برای دوخت وسایل مصرفی، همانند ملحفه و روتختی.

منبع: پارچه بیمارستانی

کارشناس فروش