09131130224

ارزان ترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

ارزان ترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

ارزان ترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر و در دو مدل ساده و طرح دار، هم اکنون با قیمت درب کارخانه از طریق این سایت به فروش عمده می رسد. دریافت مشاوره از نیمافابریک

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های فلامنت بیمارستانی جزو ارزانترین پارچه های بیمارستانی موجود در بازار تلقی می گردند که امروزه مصارف خوبی را در بیمارستان های دولتی و خصوصی دارند. کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در اصفهان، توانسته بهترین کیفیت از این پارچه را روانه بازارهای فروش کند. اما به طور کلی کارخانجات تولیدی، با توجه به کیفیت مواد اولیه ای که استفاده می کنند، ممکن است که کیفیت و قیمت متمایزی را از این پارچه، روانه بازارهای فروش نموده باشند.

آیا می دانید که چگونه می توان در بازارهای پر از واسطه گری امروزه، ارزان ترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی که در واقع همان قیمت دست اول کارخانه است را سفارش خرید در تناژ بالا داد؟ آیا با خرید اینترنتی این پارچه می توان همچین خریدی را تجربه کرد؟

کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

همانطور که می دانید، یکی از فاکتورهایی که می تواند تضمین کننده کیفیت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی باشد، شناخت معتبرترین کارخانه تولید این پارچه است. چرا که عمدتا کارخانجات تولیدی پارچه، با توجه به نوع و کیفیت مواد اولیه، الیاف مصرفی، ماشین آلاتی که استفاده می کنند و کادر مجربی که در خط تولیدشان استفاده می نمایند، ممکن است کیفیت های گوناگونی از پارچه را به بازار فروش، ارائه داده باشند.

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی از مرغوبترین نخ الیاف و الیاف طبیعی پنبه، می تواند مشخصات کاملا ویژه ای را به این پارچه بیمارستانی بخشیده باشد. پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی که الیاف نرم تر و کیفیت بهتری نسبت به پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی داشته، با مشخصات ذیل روانه بازارهای فروش می گردند:

 • عرض ۱۵۰ سانتی متر
 • گرماژ ۱۶۰ و ۱۸۰ گرم
 • رنگبندی آبی، سفید، صورتی، سبز، یاسی
 • متراژ هر طاقه ۵۰ متر
 • متراژ عدل ۵۰۰ متر (هر عدل شامل ۱۰ طاقه می باشد)
 • قابلیت کشسانی خوب
 • به هیچ وجه رنگ پس نمی دهد و حساسیت پوستی ایجاد نمی کند
 • سبک و نرم است

در حال حاضر شهر اصفهان که قطب صنعت نساجی کشور به شمار آمده، توانسته بهترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی موجود در بازار را، از طریق کارخانجات فعال خود، به عرضه رسانیده باشد. به گونه ای که اغلب کارگاه های تولید کننده لباس و منسوجات بیمارستانی، به دنبال خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی اصفهان می باشند.

پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی در مدل های زیر، به صورت عدلی به فروش می رسند:

ارزان ترین پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
پارچه لباس بیمار

پارچه فلامنت پنبه مناسب دوخت لباس بیماران

اگر چه با توجه به ویژگی هایی که از پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی ذکر شد؛ این پارچه می تواند مصارف متعددی در تولیدات بیمارستانی داشته باشد، بنظر می رسد که یکی از مهم ترین مصارف این پارچه و پارچه تترون بیمارستانی در تولید البسه فرم مخصوص بیماران بوده است.

پارچه-تترون-بیمارستانی-09131130224
پارچه-تترون-بیمارستانی-۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

در این میان پارچه فلامنت پنبه ساده و چهارخونه، به عنوان پرفروش ترین طرح های این پارچه انتخاب شده که مناسب دوخت لباس برای بیماران در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه فلامنت پنبه مناسب لباس بیمار، دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر بوده و گرماژش به گونه ای انتخاب می گردد که به هیچ وجه بدن نما نباشد. البته اگر نگران بدن نما بودن لباس بیمار هستید، می توانید از پارچه فلامنت پنبه چهارخونه بیمارستانی بجای پارچه فلامنت پنبه ساده جهت تولید این لباس، استفاده کنید.

رنگ های آبی، صورتی و یاسی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی، فروش ویژه ای جهت مصارف بیمارستانی و خصوصا لباس بیماران دارد. رنگ آبی عمدتا برای لباس بیماران مرد و رنگ صورتی مناسب لباس بیماران خانم مورد استفاده قرار می گیرد.

ارزان ترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی کجا عرضه می گردد؟

حتما می دانید که یکی از پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت، پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می باشد. پس پرسیدن سوال اینکه ارزان ترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی کجا عرضه می گردد، به چه منظوری بوده است؟ مگر نه اینکه می توان پارچه فلامنت را در هر مرکز فروشی با قیمت ارزان و کیفیت خوب خریداری کرد؟

در درجه اول بگوییم که مقصود از ارزان ترین قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی، کیفیت پایین این پارچه نیست، بلکه مقصود این است که این پارچه با قیمت متناسب با کیفیت و بدون هیچ واسطه ای خریداری شود.

از آنجا که این روزها بیمارستان ها به سبب شیوع ویروس کرونا به البسه و منسوجات گوناگونی نیاز دارند، استفاده از پارچه های ارزان قیمت، در کاهش هزینه های بیمارستان ها، نقش فزاینده ای را داشته است. این موضوع سبب شده تا شاهد حضور دلالان پارچه در بازار فروش پارچه هایی چون پارچه فلامنت بیمارستانی نیز باشیم.

بنظر می رسد که شما زمانی می توانید خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را با قیمت مناسب تری انجام دهید که مراکز فروشی با این ویژگی را انتخاب نمایید:

 • مراکز فروشی که ارتباط ویژه و مستقیم با کارخانه های تولیدی پارچه فلامنت دارند.
 • مراکزی که واسطه ها میان تولید کنندگان و خریداران پارچه را کاملا حذف نموده اند.
 • قیمت دست اول کارخانه را ارائه می دهند.
 • نمونه های عدلی و کالیته رنگی پارچه را رایگان برای مشتریان ارسال می کنند.
 • با ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید، به خرید آگاهانه مشتریان کمک شایانی می نمایند.

مرکز فروش عمده پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی درجه ۱

در بازارهای امروزی خرید و فروش پارچه بیمارستانی، مراکز فروشی که توانسته باشند مستقیما از درب کارخانه، دو اصل کیفیت و قیمت را متناسب با هم ارائه دهند، از نرخ فروش بالاتری برخوردار بوده اند. به گونه ای که هم اکنون این مرکز فروش، ضمن کسب رضایت حداکثری مشتریان خود، نرخ فروش خوبی را در بازار امروزی تجربه کرده است.

شما هم می توانید در کمترین زمان ممکن، ضمن دریافت آخرین لیست قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی، ارزان ترین قیمتی که فکرش را می کنید از بابت خرید عمده این پارچه هزینه کرده باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارشناس فروش