دسته‌ها
پارچه ترگال بیمارستانی

مرکز خرید پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی اتاق عمل

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی آبژاول مخصوص البسه اتاق عمل، با قیمت دست اول کارخانه امکان خرید از معتبرترین مرکز فروش پارچه ترگال را دارد. دریافت مشاوره از مهنام فابریک

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

حتما می دانید که یکی از مهم ترین بخش های هر ارگان دولتی یا خصوصی بیمارستان ها، بخش اتاق عمل می باشد.

در بخش اتاق عمل بیمارستان ها، بایستی از البسه و به طور کلی از منسوجاتی کاملا بهداشتی و استریل به معنای واقعی استفاده شده تا هم سلامت پزشکان و کادر اتاق عمل تضمین گردد و هم بیماران در صحت و سلامت مورد جراحی قرار گرفته باشند.

این موضوع سبب شده تا نقش استفاده از پارچه هایی با ویژگی های منحصربفرد در تولید البسه و منسوجات اتاق عمل، پر رنگ تر باشد.

به نوعی که امروزه کارخانجات تولید کننده انواع پارچه بیمارستانی، در کیفیت تولیدی پارچه های بیمارستانی مخصوص اتاق عمل، دقت بیشتری به خرج می دهند تا این پارچه ها کاملا استریل و درجه یک تولید گردند.

به طور کلی در مصارف بیمارستانی، دو دسته پارچه مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از:

 • پارچه های ضد آبژاول و قابل شست و شو
 • پارچه های یکبار مصرف و اسپان باند

در این میان پارچه های ضد آبژاول دارای کیفیت و دوام بالاتری بوده و از نرخ قیمت بیشتری هم برخوردار هستند.

از طرفی پارچه های اسپان باند که مصارف یکبار مصرف داشته، ارزان قیمت تراند و می توانند گاها از منظر مسائل بهداشتی نیز پیشتاز باشند.

در میان انواع پارچه های قابل شست و شو برای بیمارستان ها، پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی آبژاول، یکی از مصرفی ترین و پرفروش ترین هاست.

پارچه ترگال از ویژگی ها و مشخصات منحصربفردی برخوردار بوده که سبب شده امروزه در تولید البسه و منسوجات بیمارستانی، نقش فزاینده ای را دارا باشد.

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

امروزه که شاهد گسترش شیوع بیماری منحوس کرونا هستیم، به نوعی دست واسطه ها و دلالان زیادی در حوزه خرید و فروش پارچه های بیمارستانی، بازتر شده و متأسفانه تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی، ممکن است نتوانند با کیفیت خوب و قیمت مناسب، نیاز پارچه ای خود را تأمین نمایند.

این مهم پیرامون بازار خرید و فروش پارچه ترگال بیمارستانی هم وجود داشته و خریداران این پارچه ممکن است با چالش های گوناگونی هنگام خرید برخوردار شوند.

اینکه چگونه می توان دو اصل قیمت و کیفیت متناسب با هم از این پارچه را خریداری کرد، موضوعی نیست که بتوان با خیال راحت آن را کنار گذاشت.

چرا که قدرت فروش کارخانجات تولیدی البسه بیمارستانی، می تواند رابطه مستقیمی با کیفیت و قیمت پارچه های بیمارستانی داشته باشد.

آیا می دانید که سایت مهنام فابریک، پیشنهادات خوبی برای تمامی خریداران انواع پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی داشته است؟

پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کرده تا در نهایت بتوانید خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

هر آنچه از پارچه ترگال باید بدانید

اگر شما هم جزو افرادی باشید که زیاد به بازار فروش پارچه خصوصا پارچه های مدارسی، لباس کار و بیمارستانی سر می زنید، حتما نام پارچه ترگال Tergal را شنیده اید.

شاید دوست داشته باشید که کمی بیشتر پیرامون جنس، کیفیت و نحوه تولید پارچه ترگال و انواع آن، مطالبی را بدانید.

شایان ذکر است که پارچه ترگال نوعی پارچه تخت بافت است که از الیاف پلی استر ویسکوز تهیه و تکمیل شده و پس از گذراندن مرحله ریسندگی و بافندگی، وارد سالن های رنگرزی می گردد.

این پارچه پس از مرحله رنگرزی، مورد طاقه پیچی قرار گرفته و سپس روانه بازارهای فروش پارچه می گردد.

کارخانجات تولید کننده پارچه ترگال، غالبا این پارچه را در عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید کرده و تنها تفاوت پارچه های ترگال موجود در بازار، طرح و گرماژ آنها می باشد.

بدین ترتیب انواع پارچه ترگال موجود در بازار پارچه، عبارتند از:

 1. پارچه ترگال ساده با گرماژ ۲۴۰ گرم
 2. پارچه ترگال کجراه با گرماژ ۲۸۰ گرم

پارچه ترگال کجراه ضخیم تر و بادوام ترست و همانطور که از نامش پیداست دارای طرح های کج راه بر روی بافت پارچه نیز می باشد.

جالب است بدانید که در بازار فروش پارچه، پارچه کجراه به سبب ضخامت استاندارد، دوام و پایداری بالا، به پارچه لباس کاری نیز شهرت داشته و امروزه بسیاری از تولیدی های لباس کار در حوزه های گوناگون، از پارچه کجراه با گرماژ ۲۶۰، ۲۷۰ و ۲۸۰ گرمی استفاده می نمایند.

از جمله مهم ترین مشخصه ها یا ویژگی های پارچه ترگال نیز می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

 • تراکم بافت عالی
 • ضخامت استاندارد
 • ثبات سایشی و کششی
 • ثبات در رنگ
 • دارای آهار مناسب (مقاومت بسیار بالا در برابر پاره گی)
 • تنوع رنگی
 • قیمت قابل قبول در مقایسه با کیفیت بالا

این ویژگی ها و مشخصات خوب پارچه ترگال و کجراه، سبب می گردد تا این پارچه از مصارف ویژه ای برخوردار باشد، مانند:

 1. تولید انواع البسه بیمارستانی
 2. تولید لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه مانند مانتو، شلوار و روپوش فرم مدارس پسرانه
 3. تولید انواع لباس کار مخصوص کارگاه ها، شرکت ها، پالایشگاه ها، سایت های نفت و گاز، اداره جات و غیره

اگر چه پارچه ترگال با توجه به دارا بودن مشخصاتی منحصربفرد که در خطوط فوق ذکر شد، مصارف ویژه ای دارد، اما نمی توان از نقش استفاده از این پارچه در مصارف بیمارستانی و خصوصا تولید البسه اتاق عمل، چشم پوشی کرد.

بسیاری از تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی به دنبال خرید عمده بهترین کیفیت و لیست قیمت پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی هستند تا کیفیت ویژه ای از محصولات خود را روانه بازارهای فروش نمایند.

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

پارچه ترگال و مصارف بیمارستانی آن

همانطور که متوجه شدید، پارچه ترگال با توجه به کیفیت و مشخصاتی که در کارخانجات تولیدی برای آن در نظر گرفته اند، مصارف ویژه و زیادی را در صنعت لباس و پوشاک دارد.

اما با توجه به اهمیت تأمین البسه و منسوجات بیمارستانی، نمی توان از نقش مهم استفاده ی پارچه ترگال در تولیدات بیمارستانی نیز غافل شد.

پارچه ترگال بیمارستانی همانند ترگال ساده، از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و دارای الیافی در تار و پود خود است. منتهی این پارچه غالبا در طیف رنگی راسته کار ارگان های بیمارستانی، در بازار پارچه، مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

از آنجا که تمامی البسه و منسوجات بیمارستانی بایستی استریل و بهداشتی باشند، پس خاصیت ضد آبژاول بودن از اصلی ترین مشخصه های پارچه های ترگال بیمارستانی به شمار می رود.

شست و شوی پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول با مواد ضد عفونی کننده، به هیچ وجه از کیفیت رنگ و بافت این پارچه نمی کاهد و البسه و منسوجات تولیدی از این پارچه را برای مدت ها قابل استفاده قرار می دهد.

این موضوعی از طرفی می تواند منجر به کاهش هزینه های خرید بیمارستان ها جهت خرید مجدد پارچه مورد نیاز در تولید لباس بیمارستانی و یا هزینه خرید خود البسه بیمارستانی، شده باشد.

پارچه ترگال مصرفی در ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، غالبا در طیف رنگی سفید، سبز، آبی کاربنی و شیری، مورد استفاده در تولیدات ذیل قرار می گیرد:

 • تولید روپوش پزشکان و پرستاران
 • تولید انواع البسه اتاق عمل مخصوص جراحان
 • تولید لباس فرم ضخیم برای بیماران زن و مرد (خصوصا در بیمارستان های خصوصی به سبب بیشتر بودن میزان بودجه این بیمارستان ها)
 • دوخت انواع ملحفه بیمارستانی

پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی در رنگ سفید و شیری، غالبا مناسب دوخت روپوش فرم پزشکان بوده هست.

گفتنی است که پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی سبز آبژاول نیز مشهور به پارچه سبز اتاق عملی بوده و مناسب دوخت انواع روپوش، ماسک و کلاه جراحان در اتاق عمل می باشد.

از طیف رنگی آبی و آبی کاربنی پارچه ترگال بیمارستانی هم در تولید لباس پرسنل بیمارستان، حراست، کادر بخش های مراقبت ویژه و البسه فرم بیماران استفاده می نمایند.

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

برترین تولید کنندگان پارچه ترگال بیمارستانی در کشور

یکی از مهم ترین مراحلی که خریداران پارچه ترگال بیمارستانی باید قبل از خرید با آن آشنا شوند، مرحله شناخت برترین تولید کنندگان پارچه مورد نیازشان می باشد.

در واقع با شناخت کارخانجات برند در زمینه نساجی پارچه ترگال بیمارستانی، به نوعی دید وسیع تری به مشتریان القا می گردد تا بتوانند در انتخاب خود، بهترین تصمیم را بگیرند و خدای ناکرده پارچه های تقلبی و بی کیفیت را بجای پارچه اصل، خریداری نکنند.

امروزه اصفهان به عنوان قطب نساجی ایران شناخته شده و در حال حاضر جزو رکورد داران تولید کننده انواع پارچه ترگال نیز به شمار می آید.

پارچه ترگال بیمارستانی اصفهان تولیدی کارخانجات برتر، از مرغوبترین مواد اولیه و الیاف پلی استر ویسکوز درجه یک با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن امروزی، تولید شده است.

این پارچه دارای تمامی مشخصه ها و ویژگی های یک پارچه ترگال بیمارستانی خوب است و بسیاری از تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی خواهان خرید پارچه ترگال بیمارستانی تولید اصفهان هستند.

اگر چه تبلیغات سوء و واسطه ها در بازار پارچه، ممکن است خریداران را از مسیر اصلی و درست خرید پارچه ترگال اصل اصفهان دور کرده باشد، اما بنظر می رسد که شناخت مراکز فروشی که ارتباط مستقیم با کارخانجات برتر تولید کننده پارچه ترگال دارند، امریست ضروری تا بتوانند خریدی مطمئن را تجربه نمایند.

مهنام فابریک یکی از مراجعه رسمی و اصلی فروش مستقیم پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی از درب این کارخانجات معتبر می باشد.

۴ نکته مهم قبل از خرید پارچه بیمارستانی ترگال

همانطور که در خطوط فوق ذکر شد، دانستن برخی از نکات مهم قبل از خرید یک پارچه؛ می تواند کمک شایانی را به تولیدی های البسه و پوشاک نموده باشد.

چرا که بی شک کیفیت البسه و منسوجات تولیدی آنها، رابطه مستقیمی با کیفیت پارچه دارد.

بجز شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه ترگال بیمارستانی، دانستن یک سری نکات قبل از خرید این پارچه، امری ضروریست تا با کمترین میزان خسارت بتوانند تولیدات بهتر و در نتیجه قدرت فروش بالاتری را تجربه نمایید.

در اینجا به ۴ نکته اساسی و مهم قبل از خرید پارچه بیمارستانی ترگال برای واحدهای تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی پرداخته ایم:

 1. خرید عمده و در تناژ بالا از انواع طیف رنگی پارچه ترگال بیمارستانی، می تواند خریدی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه برای تولیدی ها، رقم بزند. پس سعی کنید سفارش خرید عمده پارچه ترگال بیمارستانی دهید.
 2. هر چه گرماژ پارچه ترگال بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است و از طرفی طیف رنگی سیرتر، قیمت بالاتری دارند. پس حواستان به نرخ قیمتی که دلالان پارچه به شما می دهند نیز باشد.
 3. پارچه ترگال بیمارستانی حتما باید به شکل خمی یا راکتیو رنگرزی شده و ضد آبژاول باشد. چرا که این پارچه مدام با استفاده از آب و مواد ضد عفونی کننده، شست و شو داده شده و دوباره مورد استفاده قرار می گیرد. پس رنگرزی راکتیو و آبژاول بودن این پارچه، دو ملاک مهم خرید آن به شمار می آیند.
 4. نکته آخر که خیلی مهم است، خرید پارچه ترگال بیمارستانی مستقیما از طریق مراکز فروشی هست که با کارخانجات معتبر در ارتباط بوده و خرید بی واسطه را برای خریداران رقم می زنند.

بهترین پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی آبژاول

استفاده از پارچه های آبژاول و قابل شست و شو و استریل شدن در تولید البسه اتاق عمل، از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

به همین سبب است که تولید کنندگان البسه اتاق عمل برای بیمارستان ها بایستی در انتخاب پارچه مناسب برای تولیدات خود، دقت کافی را داشته باشند.

در میان انواع پارچه های بیمارستانی، پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی به سبب دارا بودن تمامی ملاک های یک پارچه اتاق عملی خوب، می تواند مناسب ترین گزینه برای تولیدات انواع روپوش، لباس جراحان، کلاه و ماسک جراحی باشد.

پارچه کجراه سبز بیمارستانی که بصورت آبژاول تولید شده، می تواند مورد شست و شو و استریل یا ضد عفونی کردن با مواد شوینده و حتی دستگاه اتوکلاو قرار بگیرد.

این پارچه دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۸۰ گرم است و به هیچ وجه به زودی کیفیت رنگ و بافت خود را از دست نمی دهد.

در حال حاضر کارخانجات نساجی پارچه ترگال اصفهان، توانسته بهترین کیفیت از انواع پارچه ترگال بیمارستانی را تولید و روانه بازارهای فروش نمایند.

آیا می دانید که چگونه می توان بهترین پارچه ترگال سبز بیمارستانی را بصورت عمده و با قیمت درب کارخانه سفارش خرید داد؟

فروش عمده پارچه بیمارستانی ترگال تولید اصفهان

بی شک در دنیای امروزه که تجارت الکترونیکی حرف اول را در همه حوزه ها می زند، فروش اینترنتی پارچه بیمارستانی ترگال تولید اصفهان می تواند مزایای زیادی را هم برای فروشندگان و هم برای خریداران داشته باشد.

بدین صورت که فروشندگان آنلاین پارچه های بیمارستانی می توانند به طیف گسترده ای از مشتریان در سراسر کشور، محصولات درجه یک خود را به فروش رسانده و خدمت رسانی کنند.

در طرف مقابل هم خریداران پارچه ترگال بیمارستانی می توانند با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود، اقتصادی ترین شیوه خرید این پارچه مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی را تجربه کرده باشند.

این مجموعه با حذف تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه ترگال بیمارستانی، توانسته خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی را برای مشتریان و متقاضیان خرید خود رقم بزند.

اگر شما هم قصد خرید عمده بهترین پارچه ترگال بیمارستانی سبز را دارید، می توانید همین حالا پس از انجام مشاوره های لازم قبل از خرید، سفارش خرید خود را بصورت آنلاین به ثبت برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید