دسته‌ها
پارچه مانتویی

خرید و فروش عمده پارچه ملت بلون قیمت مناسب

پارچه ملت بلون را همین حالا می توانید به صورت عمده و با قیمت مناسب از مراکز فروش ما مورد خرید و فروش قرار بدهید و این امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت که از بالاترین کیفیت ممکن پارچه برخوردار خواهید شد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه ملت بلون چیست؟

همان طور که مستحضر هستید در حال حاضر استفاده از پارچه هایی مانند اسپان باند رواج زیادی داشته است و کاربردهای فراوانی هم دارا می باشند.

در این میان اگر با انواع پارچه آشنایی داشته باشید، متوجه خواهید شد که لایه هایی هم وجود دارند که با عنوان پارچه ملت بلون به فروش می رسند.

لایه ملت بلون یکی از قیمت هایی مهمی است که می توانید آن ها را در ماسک های صورت پیدا کنید.

موارد تشکیل دهنده ی آن ها فیلامنت است که به صورت منقطع موجب می شوند تا این لایه به وجود بیاید.

اگر بخواهیم در مورد ظرافت هر فیلامنت توضیحی بدهیم چیزی در بین ۱ تا ۵ میکرون هستند که سبب می گردند تا ملت بلون نفوذناپذیری بالایی را داشته باشد.

در ماسک هایی که به صورت استاندارد آماده شده اند، از این لایه استفاده ی زیادی می شود.

در صورتی که از ملت بلون در ماسک استفاده شود، مایعات را از خودش عبور نمی دهدو با توجه به این مورد می توان گفت که در برابر میکروب ها و ذرات نانومتری نیز مانند یک سد عمل می نماید و این اجازه را نمی دهد که میکروب و ویروس از آن عبور کند.

اما جالب است بدانید که این لایه به راحتی هوا را از خودش عبور می دهد، به این صورت که زمانی که ماسک بر روی دهانتان قرار می گیرد این توانایی را دارید که به راحتی تنفس کنید.

در این حالت آن هوایی که وارد مجرای تنفسی خودتان می کنید، بسیار پاک و تمیز می باشد و وجود هر نوع ویروس و میکروب همچنین آلودگی را نفی می کند.

دلیل روند افزایشی استفاده از ملت بلون

چیزی که در حال حاضر واضح است، وجود و شیوع ویروسی به نام کرونا سبب شد تا مردم به استفاده از ماسک در سطح وسیعی روی بیاورند.

همین مورد موجب گردید تا استفاده از پارچه ملت بلون روند افزایشی داشته باشد و تمامی تولید کنندگان و افرادی که تولیدی ماسک دارند در صدد خریداری این نوع پارچه بر آیند.

شما اگر هم اکنون برای خرید ماسک به داروخانه مراجعه نمایید با انواع و اقسام ماسک روبرو می شوید که هرکدام هم ظاهر متفاوتی با بقیه دارند و هم این که جنس متفاوتی دارا هستند.

افرادی که در این زمینه به هر طریقی اطلاعاتی مفید به دست آورده اند، این را می دانند که ماسک های تولید شده با لایه ملت بلون اهمیت زیادی دارند و کارایی آن ها نسبت به سایر ماسک ها بیشتر می باشد.

بنابراین به دنبال خرید ماسک های تولید شده با لایه ملت بلون می باشند و همین موضوع موجب می گردد تا روند تولید ملت بلون افزایش پیدا کند و در سطح بازار تقاضای خرید آن افزایش یابد.

این لایه ی ملت بلون را با عنوان کاغذ فیلتر هم می شناسند که به صورت یک لایه ی نرم و انعطاف پذیر شناسایی می شود.

ملت بلون در واقع یک نوع پارچه است که بافته نشده است و الیاف های آن فوق العاده ریز هستند.

در اصل این لایه به عنوان یک فیلتر است که توانایی جذب روغن و آلودگی و میکروب را دارا می باشد و در عین حال می تواند اکسیژن مورد نیاز بدن را به آن برساند و تنفس را برای فرد سخت نخواهد کرد.

پارچه ملت بلون

مهم ترین مصارف ملت بلون

با توجه به موارد و ویژگی هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، لازم است باز هم تأکید کنیم که پارچه های ملت بلون در برابر مایعات قدرت نفوذ ناپذیری بالایی دارند.

همین مورد موجب می شود تا از این پارچه به عنوان یک پارچه ی مهم و حیاتی در انواع صنایع، همچینن صنعت فیلتراسیون و تولید انواع فیلتر استفاده شود.

از جمله موارد مصرفی که می توان برای پارچه ملت بلون بیان کرد عبارت هستند از:

  1. تولید انواع ماسک های مخصوص تنفسی
  2. تولید اقسام مختلفی از فیلترهای صنعتی
  3. دستگاه های تصفبه آب نیز فیلترهای مشخصی دارند که از ملت بلون جهت تولید آن فیلترها استفاده می شود.

کاربردهای فراوانی برای ملت بلون ها بیان شده است و طرفداران زیادی دارد.

به طور کلی می توان بیان کرد که در حال حاضر بالاترین مصرف آن در تولید اسپان باندهای سه لایه است که به عنوان لایه ی وسط قرار می گیرد.

با این کار محصولاتی که از این اسپان باندهای سه لایه تولید می شوند از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و موارد مصرف آن ها نیز بسیار بالا خواهد بود.

بجز ماسک محصولات دیگری هم از این پارچه تولید می شوند که می توانند کمک زیادی کنند تا میکروب و ویروس راهی به داخل آن منسوجات مشخص نداشته باشد و افراد با خیال راحت از آن ها بهره ببرند.

خط تولید و روش تولید پارچه ملت بلون

برای این که بتوان خط تولید این نوع پارچه را راه اندازی نمود لازم است تا از مشاوران بسیار مهم و فعال در این زمینه استفاده نمایید تا بهترین راهکارها را به شما ارائه بدهند.

شما نی زمی توانید با توجه به بودجه ای که در اختیارتان است، یکی از دستگاه های تولید ملت بلون را انتخاب کنید که می تواند هم ساختارش چینی باشد و یا این که آلمانی و مدل های دیگری را انتخاب کنید.

محیط کارخانه و فضایی که در اختیار دارید هم از موارد مهم دیگر است که لازم است تا تمامی این موارد توسط کارشناسان خبره ای مورد بررسی قرار بگیرند تا در نهایت بتوانید به بهترین شکل ممکن به تولید پارچه ملت بلون بپردازید.

تولید ملت بلون فرآیندی کامل دارد که می توان از آن جمله به استفاده از موارد اولیه و مواد پلاستیکی، پخت آن و مخلوط کردنش در دستگاهی به نام اکسترودر اشاره کرد.

در نهایت قالب هایی قرار دارند که می توان از آن ها نیز استفاده کرد تا مواد به طور کامل آماده شوند.

در تمام عرض قالب، این موارد به طور یکسان و یکنواخت قرار می گیرند و در نهایت از حفره های بسیار ریزی که در انتهای قالب وجود دارد، خارج می شوند.

الیاف بعد زا این که از قالب مورد نظر خارج شدند، قطری در حدود ۰٫۳ میلی متر دارند و تحت جریان داغ و پرسرعت هوا قرار می گیرند و همین مسئله موجب می گردد تا قطرشان به حدود ۶ میکرون برسد.

بعد زا این که تمامی این مراحل انجام شد، الیافی که بیان نمودیم با آن قطر مشخص، بر روی غلطکی پاشیده و انباشته می گردند.

این موادی که بر روی هم انباشته شده اند، بعد از این که کاملا خنک شدند از قالب جدا می شوند و بر روی رول جمع کنی که در دستگاه قرار داده شده است، جمع می شوند.

دقیقا به این شکل است که ملت بلون ها تولید می شوند و این تولید در گرماژهای مختلفی ایجاد می گردد که می توان گفت این تفاوت در گرماژ به سرعت غلطک موجود بر روی دستگاه مربوط می باشد.

نکته ای که در مورد پارچه های ملت بلون وجود دارد این است که کناره های پارچه از تراکم کمتری برخوردار هستند و کیفیت پایینی دارند و همین مورد موجب می شود تا مورد ضایعات قرار بگیرند.

پارچه ملت بلون

قیمت پارچه ملت بلون در تهران

یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان این حوزه از پارچه این است که بتوانند قیمت دقیق پارچه ها را به راحتی به دست بیاورند.

زیرا با استفاده از لیست قیمت معتبر است که می توانند خریدهای خودشان را مورد ثبت قرار بدهند.

کارخانه های مختلف با برندهای متفاوتی به تولید این پارچه پرداخته اند و به همین منظور تفاوت قیمت در پارچه ملت بلون مشاهده می شود.

مسلما بزرگترین و مهم ترین دلیل تفاوت قیمت، به کیفیت آن ها مربوط می شود که بر آن اساس می توان پی به آن موضوع برد.

تهران یکی از مراکزی است که با توجه به بزرگ بودنش و این که جمعیت زیادی را در خود جای داده است، به عنوان مرکز مهمی در فروش ملت بلون به شمار می آید.

بنابراین هم کیفیت های مختلفی را می توانید در این شهر پیدا کنید و هم این که قیمت آن ها تفاوت های قابل ملاحظه ای دارا هستند.

یکی از راه های به دست آوردن قیمت ملت بلون این است که به صورت مستقیم به درب کارخانه و یا مراکز فروش آن ها مراجعه کنیم.

با استفاده از این روش، درست است که دیگر واسطه و دلالی در کار نیست اما فرد علاوه بر زمان زیادی که باید صرف نماید تا به کارخانه ی مورد نظر مراجعه نماید تا قیمت محصول را دریافت کند، هزینه های بالایی هم بابت رفت و آمد می بایست پرداخت نماید.

تازه باز هم با توجه به شرایط اقتصادی که در جامعه حاکم است، نمی توان به آن قیمت اعتماد کرد زیرا اگر همان لحظه درخواست خرید را ثبت نمایید دارای اعتبار می باشد در غیر این صورت ممکن است دچار تغییراتی شود.

راه دیگری که برای تعیین قیمت وجود دارد که بسیار مورد تأیید هم فروشندگان است و هم خریداران آن را می پسندند، دریافت لیست قیمت از طریق آنلاین می باشد.

این لیست قیمت کاملا به روز می باشد و هزینه ی اضافی برای دریافت کننده در پی نخواهد داشت، به همین دلیل مورد پذیرش قرار گرفته است و بسیار کارآمد می باشد.

پارچه ملت بلون را از کجا بخریم؟

شاید سوالی در رابطه با خرید پارچه ملت بلون ذهن شما را به خود درگیر کرده باشد که ملت بلون را از کجا می توانید بخرید؟!

مهم ترین مرکزی که وظیفه ی فروش ملت بلون را بر عهده دارد، همان تولید کننده ی آن می باشد.

در واقع کارخانه و نساجی اولین مرکزی می باشد که تولیدات خود را به فروش می رساند.

شما نیز این توانایی را دارید که به درب کارخانه مراجعه کنید و هر حجمی که از محصول مورد نظر نیاز دارید، سفارش بدهید.

از آن جایی که این روش معایب بسیاری دارد، تولید کنندگان بر این برآمدند تا راه هایی به وجود بیاورند که مشتریان در این راه خیلی اذیت نشوند و در میزان فروش خودشان هم اهمیت زیادی دارد.

بنابراین به راه اندازی مراکز فروشی در شهرهای مختلف روی آوردند تا از این طریق مشتریان بتوانند به راحتی به آن مراکز در شهر و دیار خود مراجعه کنند و هر آن چه که نیاز دارند را سفارش بدهند.

این روش هم مانند روش قبلی مزایا و معایبی دارد که باز هم به این نتیجه رسیدند که می توانند راه دیگری تعیین کنند تا بر اساس پیشرفت های روز دنیا و تکنولوژی باشد و اکثریت مردم آن را پذیرش نمایند.

روش آنلاین و اینترنتی به وجود آمد که بر اثر پیشرفت قابل توجهی که رد علم و تکنولوژی رخ داد، این روش به عنوان یک روش خوب و کارا شروع به فعالیت نمود.

در این روش فرد دیگر محدودیتی به مکان و زمان ندارد و می تواند در هر زمان و مکانی که تمایل دارد، نسبت به ثبت درخواست های خودش اقدام کند.

با استفاده از این روش شما نیز می توانید به راحتی همین حالا از طریق وبسایت مرکز ما اقدامات لازمه را انجام بدهید و هر آن چه که نیاز دارید را در هر حجمی سفارش دهید.

دیگر نیازی نیست که شما حتما در مرکز فروش ما حضورا تشریف بیارید و یا این که در تایم اداری این امور را انجام دهید، همین موارد موجب شده است تا روش آنلاین به عنوان بهترین روش هم از دید تولید کننده و هم از نظر خریدار تلقی شود.

پارچه ملت بلون
خرید و فروش عمده پارچه تولید ماسک تنفسی

فروش عمده ملت بلون

کارخانه های تولید کننده ی ملت بلون معمولا پارچه های تولیدی خود را به صورت عمده در معرض فروش قرار می دهند.

یکی از دلایل این عمده فروشی این است که بر این باور هستند، می توانند با این روش از فروش، سود خود را به یکباره به دست بیاورند که اهمیت زیادی برای کارخانه داران دارد.

همچنین خریداران هم با خرید عمده می توانند تخفیف بیشتری دریافت کنند و هرچه حجم خریدهایشان بیشتر باشد، از قیمت مناسب تری برخوردار خواهند بود.

مورد مهم تر این است که مشتریان این امکان را دارند تا با خیال راحت، حجم مورد نظرشان را خریداری کنند و این اطمینان را داشته باشند که محصول خریداری شده کفایت مدت زمانی از تولیداتشان را دارد و می توانند ری آن حساب باز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید